Отговори
# 45
  • Мнения: 3 323
Стискаме, Маджеста!

Амели, да не са зъби? С кътниците често се вдига висока Т, днес как сте?
Шемет, тука Панадола (щото него ползвам - за другите не знам) се продава с нещо като спринцовка... Пъхаш я в устата и натискаш - то горкото, ще не ще преглъща. Гадно е, ама като няма друг начин - не смея в храна да дам, защото като е с Т не яде нищо, т.е. няма гаранция, че и половината ще преглътне...

Шаменет, много се измъчихте с тия болести - няма ли как да останеш в къщи за малко...

Лено, гушкай на воля, ще се опитам да намеря един линк от една статия - http://www.estestveno.com/index.php?pageid=4&langid=0&it … 3002&cid=3047 писано е от моя/наша съфорумка, ако не ти е интересно- прочети само частта за четвъртото дете. Всъщност търсех една друга (ама не мога да я открия), пак от същата авторка, където обясняваше нуждите и потребностите на детето си и как живота и значително се облекчил следвайки инстикта на бебето.

# 46
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шемет, тука Панадола (щото него ползвам - за другите не знам) се продава с нещо като спринцовка... Пъхаш я в устата и натискаш - то горкото, ще не ще преглъща. Гадно е, ама като няма друг начин - не смея в храна да дам, защото като е с Т не яде нищо, т.е. няма гаранция, че и половината ще преглътне...
И тук така се продават лекарствата със спринцовки ама познай как точно ги преглъщаме - ако изобщо успееш да му вкараш спринцовката в устата плюе след това а ако нещо преглътне случайно следват пози и напъвания докато не го повърне.
Пред този вариант с храната понякога!!! минава - абе лъжем се постоянно.
Magesta стискаме колкото кажеш.

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 16:51 от shemet_neveroiaten

# 47
  • Мнения: 40
Шемет Невероятен, у нас беше преди същото положение с лекарствата - рев, плюене, повръщане от инат. Но така е когато аз му давам лекарствата! Ако му ги дава някой друг и го помоли да го изпие, не мога да ти опиша как си отваря послушно устата и гълта абсолютно всичкото лекарство  Tired че понякога нали са и с различен вкус сега и примлясква и вика мммм вкусно! Абсолютен цирк сме.... ама  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 331
Здравейте! Party
Пазете се от ГРИП-а!Наистина е жестоко.Децата и аз минахме през него и се намъчихме.Вече сме добре.
Бързо да оздравяват болничките! Praynig
Магеста, палец и от нас! Peace
Бети, благодаря за темата!  bouquet

# 49
  • Мнения: 514
Алекс вика "ммммм" и пак повръща.  Grinning
Не приема лекарства в храна, а ако му пробутам сок с лекарство бивам нахокана на момента.
Абе не можеш ги излъга.
Та само свещички, че голямо драйфане падане.
А как се дава АБ на дете, което повръща.....мъкаааааа.....на минута по капка и целия квартал крещи "брааааавоооооо."
Magesta, дано ви се размине!
Алекс е добре, пи 8 дни АБ.

# 50
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
А как се дава АБ на дете, което повръща.....мъкаааааа.....на минута по капка и целия квартал крещи "брааааавоооооо."

Това е един от кошмарите ми дано скоро не се налага да давам антибиотик.

# 51
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Здравейте момичета.Виждам обсъждате даването на  лекарства ние нямаме проблем за сега всичко пие,но и аз давам със спринцовка.
пожелавам ви приятен ден и весело изкарване на празника,и по внимателно с 

# 52
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Ние с лекарствата за сега нямаме проблем, пу пу, антибиотик още не се е налагало да пие, да чукам на дърво така да е, Нурофен давам със дозатора му, като спринцовка, не се цупи. Саностола го харесва, той нали е сутрин с лъжичката. Аааа като й махаха брадавичките от дупето миналата година и пи Изопринозин, те са едни големи хапчета, стриват се на прах и с кисело мляко или сок че адски горчи. Много зор беше, плюе и се сърди, че и 10 дни го пи, да се чудя как да я лъжа  #Crazy Абе дано не се налага, че иначе тормоза си е сериозен. Хайде отивам да чета че няма време ... Едно кафенце от мен, силно, за ободряване  Heart Eyes

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
soceress къде и с какво и махаха брадавички?  Thinking че аз имам едни под мишницата и се каня от 100 години да ги махам,че постоянно ми се закачат на пуловера и боли #Crazy та зимата им слагам лепенки Tired

# 54
  • Мнения: 423
 ooooh! ние сме си в къщи, мъчи ни нещо, като задна хрема. Все ходи и смърка назад сополките. Не изтичат на вън а имам чувството че отиват назад Thinking. Слетобяд ще го нося на доки да видим имали нещо на долу. Praynig дано няма нищо!
Владко ме разбива с приказките си сега ходи и размахва пръст и вика "коко пъти казам аз - ааааааа" Joy
приятен слетобед Ви желая!

# 55
  • Мнения: 2 331
Здравейте! Hug
Пък Соня "чете"... hahaha Joy Ама, на неин си език и е зверска смешка.Явно, защото най-често чета книжки за Франклин, разгръща страници и обяснява, че еди- кой си можел "сам, ама съвсем сам" и продължава да си бръщолеви...и някакви цифри намесва-сигурно страниците брои newsm78...ох, много е смешна... Joy

ПП:Ето, да я видите.Успях да снимам, че и ми позираше. Joy

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 20:26 от Все още

# 56
  • Варна
  • Мнения: 893
 Joy ох боже голяма сладурана Mr. Green моя звяр категорично отказва документирането на каквито и да е излагации Stop в момента в който види камера или фото - застива на място Tired

# 57
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Вержи и ние имахме една такава фаза но беше за кратко - ама нашата камера е с дистанционно та я слагах на някой шкаф и я пусках да снима с дистанционното.

# 58
  • Мнения: 4 967
Много са сладки говорещите човечета.
Моето пак ще спечели приза най-нещо си. Най-рано това, най-рано онова, сега пък ще бъде най-късно проговори! Joy Изобщо не дърдори така както Сончето например. Роси на Зори направо е недостижима величина! Венета говори, казва изречения по 3-4 думи. Пример: Коко, иде кола. Или - Мамо, нЕ бий Коко! Мамо, уа Ами - Това, когато ме подканя да суче. Но по едно изречение, не повече. Иначе като забърбори излиза точно все едно на корейски. Неспиращ поток от думи, но не реални думи.
Е, аз не бързам, само споделям Wink Има ли други като нас?

# 59
  • Мнения: 333
Здравейте другарки мои,
аз от известно време бременея  Mr. Green но  се чувствам по-скоро като болна от грип. Онзи ден по телевизията хубаво говореше един доктор да се вземат мерки при първите симтоми, е, дано мен не ме споходи, защото с това постояннно гадене, отпадналост и дъра бъра, едва ли бих познала грипа  Mr. Green. Хайде включете ме в молитвите и усмивките си  Praynig  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт