Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 893
Лено не ги слушай! гушкай си го колкото му се иска  Hug ще дойде време няма да го свърта на едно място и ще го гониш из къщи да го гушкаш Wink още му е страшно всичко и се успокоява като се гушкате. няма да ти кажа колко пъти съм спала полуседнала с Лора отгоре си, заради тея колики  ooooh! но пък гледката на спящо бебе и чувството че е спокойно е несравнима със всичкото схващане и недоспиване на света  Heart Eyes

# 31
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Лено гушкай си детето и хич не се впрягай на простотии на 20 години като стане то няма да иска да се гушка в теб. Моя змей като не ще да го гушкат от малък какво да ти кажа...

# 32
  • Мнения: 320
Лено Hug
Моя съвет е също - гушкай се детенцето колкото му се иска!
То е малко и беззащитно, единствената утеха за него е майчината прегръдка и хапването! Wink
Тегли им една майна на другите и не ги слушай!
Може да не плаче винаги, когато го боли, може да плаче просто защото иска близост или гушкане, това не значи че се глези! Ти не искаш ли да се гушнеш? А и започват да се глезят мноооооого по нататък, след месеци, то се усеща. До....не знам колко месеца беше, другите майки да кажат детето няма капризи, а необходимости!
Гушкай смело! Разглезват се по-скоро не гушканите бебета, защото имат отчаяна нужда от това, и се глезят за да привлекат вниманието на родителите си.

# 33
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Лено много е сладък, пу пу, жив и здрав да ви е  Hug
И аз съм за гушкането, то милото е толкова мъничко, света е нов и голям, само мама може да даде утеха и да му помогне да си намери мястото  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 654
Лено, много ти е сладък синът, пупу, да не му е уроки. И как ясно гледа, за толкова малко бебе...
Колкото до гушкането, всички май минахме през тоя период и някъде по форума пишеше, че до 6 месеца бебето няма как да се разглези с гушкане, защото това е периедът, който то то има най- много нужда от майчина прегръдка, която в последствие го формира като личност.
В крайна сметка аз никога не съм отказвала гушкане на Роси, нито пък татко й (и неговото гушкане е особено важно за детето, но да внимава да не е гол, че моят кум веднъж първият му син му награбил зърното и като го захапал, онзи едвам не го изпуснал..)

# 35
  • Мнения: 3 695
Лено, да ти е живо и здраво сладурчето!  Hug
И аз да се изкажа ЗА гушкането. Такова малко бебе (че и по-голямо да е) няма как да се разглези от факта, че получва обич, близост и топлина.  Peace

# 36
  • Мнения: 333
ШамЕнет, настръхвам като чета, дано скоро се оправите  Hug
Лено, казваш, че като легне върху теб дори не иска да яде...е, гладът не е ли онзи първичен инстинкт благодарение на който и най-малките същества в природата оцеляват. Той е по-силен от тока. А твоята близост е по-могъща дори от инстикта му за оцеляване! Аз също като муунлейди мисля, че децата не се глезят от гушкане, а от липсата на такова  Peace

# 37
  • Мнения: 572
Майчета, след като грипа е сразил имунитета, сега се борим с ангина  ooooh! - а аз се чудя от какво й е тая температура 5 дни ooooh! ooooh! ooooh! и  5 нощи  ooooh! ooooh! ooooh! Как ще й пробутам лекарството не знам, като не ще да пие никакво лекарство, плюе, реве, мята се...

Лено, какво разглезване бе, тия хора са луди, я не се занимавай с глупости, слушай си майчинския инстинкт. Възможно е пък и да искат просто да ти помогнат хората и затова да ти казват да не му обръщаш толкова внимание, за да можеш да си почиваш, ама то как да си починеш като си майка!?...На фона на страдащото дете, то реве не от глезотия, просто само това може да "говори"... И много е сладък малкият Вики!

Хайде, ако не ви пиша скоро, значи са ни кръцнали нета, нали се местим НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ днес - вкъщи всичко е в багажи, предимно с играчки ... и трябва да ходя да чистя и на новата квартира и да се връщам и тук да лъксам.

Бъдете здрави! Heart Eyes

# 38
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
шамЕнет аз напоследък противотемпературните лекарства ги давам на свещички иначе въобще не знам колко е поел, а другите гледам да ги омешам с някакво ядене ама малко количество та да ги пробутам пълна доза. Много сме нахитрели и почти нищо не мога да дам та направо се моля да не стигаме до антибиотик скоро че няма даване.

# 39
  • Мнения: 4 447
 Hug Как сте момичета?

# 40
  • Мнения: 68
Момичета, благодаря  Hug

# 41
  • Мнения: 535
Лено, и аз се присъединявам към другите по темата за гушкането  Heart Eyes Много ти е сладко чедото  Hug Hug Hug
ШамЕнет, дано да се оправи малката кукла по-скоро  Praynig

# 42
  • Мнения: 654
Уф, да се оправя Еличка най- после ,че много се измъчихте, Сарче...
Роси снощи без никаква мидима причина вдигна 39 докато спеше..
Уф..

# 43
  • Мнения: 514
Точно преди две седмици и Алекс вдигна Т без видима причина.....39С, 40С и капак 41С, която не успях да сваля ни с лекарства, ни  със студен душ (разбирайте 30С).
Оказа се, че е ангина. Има такъв вирус, внимавайте!
Емски, Лено, Крисдимар, честити да са ви бебчетата!   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 212
Шрю, кураж !
Дано всичко да е зад гърба ви  Peace
Сара и на теб!  Peace

Стиснете и един палец и за нас - Георги е добре , мъжа ми - не е

Общи условия

Активация на акаунт