Магребски въздух вдишай -планински ли да бъде или от шиша?-8

  • 22 628
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 804
Дала  , честит ви рожденник   newsm51! Нека расте здрав и много щастлив !    newsm59

Ето ви и малко снимки от нас   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333194

# 46
  • Мнения: 90
Далка ,Честит ВИ рожденник да е расте здраво ,умно и красиво дете и да стане поЧтен гражданин и елегантен кавалер (хехехеех понеже такъв зет търся за момата ,ех Че претенциозна тъЩа Ще се извъда   Laughing).А забравих и много да слуша мама и тати   bouquet ...Я кажи размина ли ви се бурята ,сноЩи гледах новините голям вятър се е засилил от франция северна ,Че и в белгииско дошло (ама сме спели) ,да видим за утре метеото и дано няма пострадали и Щети Praynig


Nawel  прекрасни снимки  Hug


И сега като много говорехте за любовници  тез дни ,ме вкарахте в прегрешение  Laughing Laughing Laughing.СноЩи сънувам аз ,Че съм в една дискотека и виждам Камаро (рап певец пее на френски и англииски от Канада е по принцип ,но е известен и във Франция ,от арабски произход ,така) И както си танцувам на сън и  го виждам и замръзвам .ТиЧам веднага за автограф и да се снимам с него ,той пък само това Чакаше  Laughing Laughing Laughing .Та после ме покани и да танцуваме и така влюбихме се един в друг  Joy...По едно време виждам в съЩата дискотека мъжът ми с разни девойки и се успокоявам ,Че не съм само аз неверницата ,но установявам ,Че сме били разведени ,тъй като запоЧнах да разказвам на Камаро за живота си и Че имам малко момиЧенце .Мажът ми (веЧе бившият в сънят ми ) даже не ме поздрави  Laughing.После нали Камаро адски влюбен в мене искаше да се женим и аз сега как да му откажа  Laughing(егати фантазиорката съм ,а?).викам съгласна съм .и ходихме там при мъжът ми да се разбираме за правата на малката и Че я пуска да живее с нас в Канада ,пък ние всяко лято Ще му я водим ,брейййй ,абе ама толкова реален сън не съм сънувала скоро .Чак се стреснах ,събудих се потна  и няма Камаро,няма сватба ,не съм в Канада  ,мъжо до мене с малката  Laughing Laughing Laughing ,не Че неЩо ама доста се бях увлкяла в съня си  Laughing Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 800
Магребинки, отдавна исках да ви питам и все забравям, парадонтозата често ли се среща по вашите земи?

Ген ли е, от водата ли е нещо, какво е, ама млади хора с гниещи и разклатени зъби има много.


В сирийско от някакъв район хората получават кафяв налеп по зъбите, от водата ставало...

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам! тук  пият 4ешмяна,които могат да се охар4ват -минерална вода! водата е солева и солена, ако правилно се изразявам! но 4ешмяната е с хлор!много се пуши тука! аз пък видях моми4е без едно петно, ни кариес, направо съм й завидяла  4естно!  #Crazy #Crazy
далка ти си знаеш Hug
  bouquet

# 49
  • Мнения: 90
шиланЧе това е типиЧно за арабите ,заЩото към  медитеране и Червено море там около там имало някаква бактерия ,която се заслойвала под венците и атакува с времето .И даже тази бактерия ,ако я имат родителите се наследявала и на децата ,поне така го обясни зъболекарят на мъжът ми като си прави третмент ,тоест като му Чистиха изпод венците ,тая процедура е с упойка и после целият беше надут първо долната Част и след 1 седмица горната Част .Сега венците му са си розови ,а не лилаво сини Червени както преди .Ще поровиЧкам из нета за по - тоЧно инфо с тоЧни термини  Peace

# 50
  • Мнения: 800
Шакира, мерси

И аз съм виждала хора с чудни зъби, за които не полагат никаква грижа, късмет просто  Simple Smile


Дала, честит ти празник!!! Хайде, дано първите плахи стъпки на Райан, да сложат началото на дълъг път !

# 51
  • Paris, France
  • Мнения: 14 102
На Раян честитим рождения ден с пожелания за крепко здраве, здрав и продължителен еженощен сън, много радост, щастие и успехи в усвояването на нови знания и умения



Шакира, уби ме със сънищата. Ние с майка оня ден попаднахме на един модел на Калвин Клайн със страхотно тяло, даже майка първоначално го помисли за негър. Та, цяла вечер и двете за него приказвахме и го сънувах. Ето го да си изплакнете окото:

http://cisoto.blogspot.com/2007/10/michael-lewis-still-foxy.html

Науал, мерси за снимките. Къде е развалината, на която са снимани децата? Много сте хубави и ти специално изглеждаш фантастично. Добре сте си изкарали и ме впечатлиха лъснатите ти лачени боти, че с 3 деца не е лесно Laughing.

Шилан, за зъбите е до ген. Баща ми на 45 нямаше развален зъб, а аз още след дъщеря ми ми пломбираха първите 2. Аз имам черно по зъбите и да пуша и да не пуша, но са ми здрави. В Мароко има области, Рабат е между тях и във водата липсва нещо и имат ужасни зъби, но съм виждала и с хубави.

# 52
  • Мнения: 560
казва се Ванина момичето ,в момента живеят в Тунис ,преди са живяли и в Агадир
BeLLa111,къде точно живеят в Тунис?
тук  пият 4ешмяна,които могат да се охар4ват -минерална вода! водата е солева и солена, ако правилно се изразявам! но 4ешмяната е с хлор!много се пуши тука! аз пък видях моми4е без едно петно, ни кариес, направо съм й завидяла  4естно!  #Crazy #Crazy 
При нас  е абсурд да се пие от чешмата.Просто е ужасна!
Marsy,тук са с мн.здрави зъби хората.
В южен Тунис пият много червен чай и масово са с пигментирани зъби,но здрави.
Честит Рожден Ден на Раян!
Да расте жив и здрав и да е радост на мама и тате!



Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:23 от Didona007

# 53
  • Мнения: 90

Шакира, уби ме със сънищата. Ние с майка оня ден попаднахме на един модел на Калвин Клайн със страхотно тяло, даже майка първоначално го помисли за негър. Та, цяла вечер и двете за него приказвахме и го сънувах. Ето го да си изплакнете окото:

http://cisoto.blogspot.com/2007/10/michael-lewis-still-foxy.html



ЯЯЯЯ не се измквай по терлиЧки ,ами разкажи как го сънува ,какво правехте  Laughing .Много е готин ,ама на мен два мъжа веЧе ми стигат един в реалния живот и Камаро в съниЩата ми .Ако знае Човека к'ва психопатка съм Laughing ,едва ли един ден би се снимал с мене  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 59
казва се Ванина момичето ,в момента живеят в Тунис ,преди са живяли и в Агадир
BeLLa111,къде точно живеят в Тунис?



Ох,Дидона каза ми жената ,даже и за квартала в който са били ми разказва подробности че не и харесало като цяло архитектурата там ,но забравих  наистина ,в Тунис хич ме няма ,но ще я питам и ще ти кажа.  bouquet


Далка Честит Рожден Ден на синчето ти и от мен,да е винаги здрав и много да ви радва  Hug

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:45 от BeLLa111

# 55
# 56
  • Мнения: 560
Мерси BeLLabouquet
Ще следя темата! Wink

# 57
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Dala,   bouquet  Hug

честит ви рожденик - да е жив и здрав, усмихнат
и щастлив, и да ви радва дълги години!
  party002  Gift   newsm67



# 58
  • Мнения: 169
Честито на рожденника
Честито и на неговата мама сладурана, и бързо да оздравявате.
Шакира стига с тез любовници, че туку виж в гряхх ни вкараш вси те  Joy Joy Joy
Кате Шилан не знам ген ли е кво е ама моите са със страхотни зъби, аз горката съм със всичко+ парадонтоза, но най- вероятно има нещо и във водата защото аз като дойдох си почистих зъбния камак, и до ден днешен една годино вече почти нямам налеп.А докато бях в бг - чистя и след месец все едно не съм го чистила.Уф само да не сме 2в едно и почвам да ходя на зъболекар че скоро здрав зъб няма да имам.От бременноста още повече се влошиха нещата.
Кате Мароки къде си ?
На всички  Hug Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 90
.
Шакира стига с тез любовници, че туку виж в гряхх ни вкараш вси те  Joy Joy Joy
:

Ти сега да не ни завидиш за любовниците  Laughing Laughing Laughing и твойто време Ще дойде да сънуваш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт