Магребски въздух вдишай -планински ли да бъде или от шиша?-8

  • 22 626
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добър ден, дами! нещо липси се наблюдават, но нищо, народът събира материал за писане!  Peace
какво зна4и да сънуваш сватба,но  да не си ти младоженката! тя да е с 4ерна рокля, дантелена и най- шоковото ,булото беше на главата на младоженеца пак 4ерно! младоженецът, един много отдавнашен съу4еник, знаем се от детската градина, хубавец и едно време платони4еска тръпка! напоследък се изредиха вси4ки важни мъже в живота  ми да ги сънувам, 4ак се плаша!
аз съм на моята си диета, нещо като на  мълнийката, нещо като нвд- плод, кис мляко,рикота, месце, салата или яхния, супа! но ми трябват положителни емоции и движение, слънце и пътувания! тогава малко се мотивирам! Laughingможе и любовник,ако трябва някой да се жертва, голямо ноу-хау е това предложение на шакира! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 90
Запис от мен,днес мислех ,Че сме 23 ,петък и отивам аз запъхтяна с малката в болницата ,при дерматолога да третира ангиома и от заде на тила и .И на рецепцията ми съобЩават ,Че днес е 22 и нямаме Час ,земя отвори се (казвам си на ум) ,направо умрях от срам ,кво ли си е казал Чõвека ,егати изперкалата и най-лошото е Че не ми се слуЧва за първи път .Но тоя път телефона ме подведе ,който бил с един ден напред и като Чувам алармата и сутринта се стегнах с бясна скорост за ранде- вуто ....Абе с една дума хептен съм изперкала  ooooh! Laughing

Алба ,катето ,близнаците и другите дето не пишете ,полуЧавате по 1 Черна тоЧка  Mr. Green 

# 32
  • Мнения: 610
Ето ме и мен  wavey

Шакира задраскай ми черната точка  Mr. Green

Да , мили момичета  Hug вчера свалихме гипса  Simple Smile Йоанка щастлива, играе си с брат и , а днес даже и си направихме разходка навън, но за малко , че тя се измори бързо , а и има няколко ранички и я наболява крачето.

На Мароканското Кате писах смс, но не ми отговаря  Thinking
Марси  Hug снимах я с гипса, тя сама поиска онзи ден, че да се гледала после , за съня- не знам , много е объркан, а и с това черно  newsm78
Дани честито за изпита   bouquet
Алба  Flutter къде си ?  Hug
Дала как сте ? Да се оправяте бързо с Раянчо  Praynig
Шакира споко, не си изперкала, всеки има такива моменти  Wink и аз напоследък имам разни изцепки, но много ми се насъбра  Tired днес си забравих чантата с плодовете в аптеката, бяхме стигнали вече пред блока с малките и жената от аптеката ми я донесе, последния път когато бяха болни малките Йоанка беше на антибиотик, обаче аз какво се обърках и вместо да го дам на нея тръгнах да го давам на Теди  ooooh! сега се сетих и малките като бяха бебета, в началото си ги гледах сама, беше ми трудно а и бях много изморена  Crazy силите ми стигаха да ги накърмя, сменя памперсите, да ги изкъпя и до там, да свърша нещо друго в къщата, абсурт  Crazy вечер спях като труп, имало е случаи когато от умора не чувам че плачат, и мъж ми седнал на една таборетка м/ у двете легла и люля ли люля малките  Simple Smile една нощ чувам плач, и двамата в един глас, скачам сънена и вместо да дам бибероната на Теди , я пъхам на мъж ми в устата , той се буди и ме гледа така  Shocked и ми вика- ама що на мен  ooooh!  Joy

Свеар, Невена,Жълто момиче, Белбей, Бела   bouquet

# 33
  • Мнения: 59
Преди малко Катето дойде на линия на скайпа,писах и да се обади че се притесняваме къде изчезна толкова време ,но не ми отговори и после излезна off.
Дали е била тя или е бил мъжа и  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 3 820
Близнаци с глас съм се смяла като си представя мъжът ти какъв с биберон в уста как ли е гледал горкия  Rolling Eyes Whistling ама то като е уморен човек аз като не съм доспала ходя като зомби, че понякога дори говоря несвързано.
Алба къде изчезна тези дни  Rolling Eyes
Аз никак не мога да спя, три дни се занимавам с хостинги, домейни и други такива неща, направо вече насън ми се виждат. Искам и на компютърен курс да се запиша, ама не знам дали ще ми остане време. Тези курсове са ми влезли в главата и много ми се ще да отида.

# 35
  • Мнения: 90
Близнаците ,напълно ми е познато  Laughing ,малката спи при нас .И  като и излизаха мъдреците и пререваваше  насън и аз се стряскам и сънена я търся къде е ,а пък тя е между нас .А за биберона ,Че си го дала на мъжо ,ами така де и той да мълЧи hahaha Joy

аз наприемр като приготвям мялкото съм имала изцепки ,вместо да сложа сереали за мляко (оризово брашно май му викате) ,ми се е слуЧвало да сложа от кашата за плодовете .Или като приготвям мялкото  и слагам мезюретките да забравя до коя съм стигнала  Laughing.И оЩе бая изцепки съм имала де ,ама Лина беше много ревливо бебе (отнаЧало имаше рефлукс гастрик),постоянно ми беше в ръцете ,оставях ли я сама в стаята усеЩаше на 2 рата секунда и рев та рев ,та до сега ,даже се бъзикам ,Че оЩе сме 2 в 1 с нея ...

# 36
  • Мнения: 110
    Здравейте момичета,    bouquet

  Ето ме и мен. bowuu Ние инцидентно си спретнахме един уикенд по средата на седмицата и ни се отрази чудесно нарушаването на рутината.   Peace
  Сабинче, радвам се за малката че тичка със свободно краче вече.  Hug ........а какви изрази излизат от устата и  Joy  .....нямам думи. Чудим се ние тук на кого са се метнали такива остроумни и комбинативни   Thinking , а то какво наследство имат от майка си  hahaha  .......с глас съм се смяла на преживяванията ти (които са ти били мъка, но...).   Joy Joy Joy
  Катето нали спомена, че ще ходи до Белгия- да не би затова да е липсвала?!   newsm78
  Жълтурче, това, с което се занимаваш в последно време е свързано с работата ти ли?
  Шеки, задраскай и мене.   Peace
  Дани, честит ти взет изпит.    bouquet

Иначе диетите сте подхванали.....че и лоши последствия има вече.  ooooh!  Внимавайте, наистина.  Naughty  Здравето като го имаме- не му обръщаме внимание, а после.......(започнах да пиша един тъжен пример, но го изтрих).....после даваме всичко, за да го имаме.  Praynig
Преди време попаднах на една мисъл, която ме разсмя, та в нея се казваше: ''света се дели на хармонично развити и недояли си''.   Joy
  Шакира правилно го е казала: балансирано хранене му е майката.
  Мълниике, виж на какво попаднах в нета, до вас какво е стигнало като инфо?    http://dnes.dir.bg/2009/01/22/news3890637.html

  На всички     bouquet  Hug   bouquet

# 37
  • Мнения: 560
какво зна4и да сънуваш сватба,но  да не си ти младоженката! тя да е с 4ерна рокля, дантелена и най- шоковото ,булото беше на главата на младоженеца пак 4ерно! младоженецът, един много отдавнашен съу4еник, знаем се от детската градина, хубавец и едно време платони4еска тръпка! напоследък се изредиха вси4ки важни мъже в живота  ми да ги сънувам, 4ак се плаша!
може и любовник,ако трябва някой да се жертва
Marsy,какви ги сънуваш бе мила? Grinning
Сега гледах съновника.
Сватба да сънуваш е скръб и бой.Дано не си играла на нея!
Булка,значи измяна. Thinking
Внимавай само да не измениш и да те хванат,че и бой да ядеш!!! Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 90
Абе аз уж на майтап го казах  Laughing Laughing Laughing,ама Ще поЧнем да си казваме една по една  Mr. Green .Например Белла  е намерила един хубав петролен магнат и сега се Чудя да се давам ли или не  Joy Joy Joy,не Че ми го предлагт де  Laughing Laughing Laughing

# 39
  • Мнения: 59
Абе аз уж на майтап го казах  Laughing Laughing Laughing,ама Ще поЧнем да си казваме една по една  Mr. Green .Например Белла  е намерила един хубав петролен магнат и сега се Чудя да се давам ли или не  Joy Joy Joy,не Че ми го предлагт де  Laughing Laughing Laughing

Утре ще те убия да знаеш  Joy,сега ще те оставя да спиш ама само ми ела  #2gunfire   Hug

# 40
  • Paris, France
  • Мнения: 14 101
Здравейте,

Аз съм болна. Тази нощ Катето се събуди с ангина и запушен нос. Дала и те всичките са болни. Така по френско. Целувки на всички и на момите - по един петролен магнат. На женените - от лотарията дано нещо ни падне! Hug

# 41
  • Мнения: 59
Включвам се малко раничко Simple Smile да пиша че сега се сетих за това и ако не го напиша няма да мога да заспя сигурно Simple Smile

Та оня ден отивам аз да внасям кредит "Салах" както Шаки го нарича  Joy и в офиса се заприказвахме с едно момиче което познавам отдавна но не бяхме говорили много.И тя спомена че септември била на почивка в Тунис ,и аз наострих ушите  Laughing че тя разказваше на други жени първо ,и аз не се стърпях и почнах да я разпитвам какво що ,казах и че съм била в Мароко ,тя пита в кои градове ,викам Агадир,Каза и Маракеш и тя като чу Агадир и се засмя и каза ами на мен сестра ми е женена за момче от този град,направо щях да падна ,после сподели че са женени от 8 години ,казва се Ванина момичето ,в момента живеят в Тунис ,преди са живяли и в Агадир,дали не пише тук  newsm78 някой който по знае да каже   bouquet

Нещо много станахме рода с тоя град  Joy  наскоро един момък от Агадир  пак  Simple Smileми разказва че ходил на сватба  на негов познат който се оженил за българка ,и аз веднага на акъла ми дойде Катя ,ама се оказа че не е тя като разпитах за  подробности.
Цял ден се чудих за пореден път колко е малък света. 

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 05:58 от BeLLa111

# 42
  • Мнения: 610


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯН !
ДАЛА  Hug ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК ! ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВА !   Heart Eyes


На всички болнички пожелавам скорошно оздравяване  Hug

# 43
  • Мнения: 126


Събинче-   bouquet

Мили магребински дружки почерпете се за Първата годинка на Раян Hug  bouquet

Малкото  индианче изтърсаче-подаръче  Joy Joy Joy както си го наричам аз-...вчера вече се поусна  и направи първите си крачки сам ... Hug  bouquet



Ние сме болнички  фамило -гастроентеритколит....ама че дълго newsm78 и гадно -с темпратура и съпътстващите го  удоволствия #Crazy Rolling Eyes ...ще празнуваме в неделя-живи и здрави

# 44
  • Мнения: 110
Честит рожден ден на големият-малък мъж Раян.
Да расте жив и здрав, усмихнат и щастлив.
   
Далка, честит рожденник, нека да е късметлия и да му върви в живота, много да ви радва и скоро да играе с братчето и сестричето си 

и честити ходещи крачета   smile3501

Общи условия

Активация на акаунт