Ай, обръснахме мустака!

  • 6 724
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Мили мами, вие не се ли обезкосмявате под мишниците? Лично аз го правя с кола маска. Най-трайно е и не вреди на лифните възли.

# 46
  • Мнения: 465
Обръсването на мустака е само фаза.Аларма за мен.Искам да минава през промените в живота и тялото си с уважение,разбиране и отговорност.Да ползва енергията,възторга и любопитството на Пубертета извън огледалото.Да полага криетивен труд и се радва на одобрение.Да се усмихва не на монитоpа ,а на мен по-често.Да забележи подредената стая,неизмите чаши до компа,забравения рожден ден на Баба...Вие допълвайте Wink

# 47
  • Мнения: 80
И аз да споделя Laughing И моето дете на 12г и 8м си обръсна мустака сам. Хвърли ме в ужас и потрес.  #CrazyНо аз съм си виновна. Няколко дни споделя, че имал мустаци/ според мен- само мъх над горната устна/  и искал да ги махне. Аз обяснявам, че почне ли сега, връщане назад няма, да почака, че ще му растат по-бързо и все в този ред на мисли. Баща му/ който адски мрази да се бръсне и така си е направил графика, че да го прави колкото се може по-рядко/  и той го увещава, че бръсненето е най-омразната работа. Младежът не спори/ а това при него е рядкост/  и аз приемам, че се е съгласил. Нищо подобно. В петък/ втора смяна е/ след като си научил, влезнал в банята и предприел стъпката- обръсване на мустак. Доста нескопосано - половината от мъха си седи. Какво да се прави- баща му влезна с него в банята и го дообръсна. Не ми се щеше толкова бързо да стават тези работи, но...........Приемам ги и продължаваме напред   

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 733
Мили мами, вие не се ли обезкосмявате под мишниците?

 Joy Joy Joy

Ха познай, де!!!  hahaha


Да се усмихва не на монитоpа ,а на мен по-често.
Hug Чудесно го каза!
И ми се ще да не загубвам по една целувчица поне за довиждане...


Приемам ги и продължаваме напред  

А така.  Peace На мен отклика в тази тема ми помогна по въпроса за приемането.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 733
Днес идвам да почерпя за РД на обръснатия юнак!!!



Нека децата ни бъдат здрави и весели, а семействата - сплотени и добре осигурени!!!  Hug

# 50
  • Мнения: 25 641
Честито, да ти е жив и здрав!   bouquet
Надявам се, че сред подаръците има козметика и принадлежности за бръснене?  Wink Laughing

# 51
  • Мнения: 1 849
Да е здрав и да ви радва! И по-малко ядове с растящите момчета-мъжлета! Wink

# 52
  • Мнения: 465
На Юнака пожелавам да има всичко онова ,което не може да купи с пари.
А на родителите му -кураж и сили да се радват и на обръснати внуци.
Как пък уцели любимата ми тортичка,Дорчестър Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт