Ай, обръснахме мустака!

  • 6 725
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Преди няколко дни и моето момче ми каза, че имал намерение да се избръсне, при това не беше толкова гадно, както ги гледам от миналата година ходят негови съученици. Имаше само малко на мустаците. Дадох му за еднократна употреба и си се обръсна, ами така е по-хубав определено.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 733
Ей, хора много ми харесва как разсъждавате.  Hug
Наистина, вече съвсем спокойно приех вчерашното ВТОРО обръсване.  Joy

# 17
  • Мнения: 465
.....И мазилца за след бръснене трябва , че моя като го видя "свежо" обръснат и с изпорязани пъпки лошо ми става. ShockedДобре, че ходи дългокос и за сега не го интересуват бакембардите.А виж -дезодорантите са му страст.Как издържат тези учителки в една класна стая с толкова тежки маскулинови  аромати не знам.Може да им дават и вредни Joy

# 18
  • Мнения: 304
 Peaceчестито-детето е вече порасло Peace

# 19
  • Мнения: 25 641
Наистина, вече съвсем спокойно приех вчерашното ВТОРО обръсване.  Joy

При третото вече няма да ти пука.  Laughing

# 20
  • Мнения: 179
Хм, не знам за съучениците, ама не знаеш как ме сви под лъжичката - така натрапчиво някак ми се върти, че идва моментът на неговата независимост. newsm78 Малко е страшно. Rolling Eyes
Знаеш ли, аз съм още далече от този момент, но да си призная, разплаках се от умиление, когато се поставих на тове място. Wink Уж е нещо нормално и така чакано, но като настъпи моментът ти се ще да е пак твоето малко момченце...

Пак се просълзих. Laughing Сигурно е от питието... Whistling

# 21
  • Мнения: 465
Около "обръснимусковия" момент разбрах,че допускам и други грешки...Върна се на края на учената година (7 клас) с надрана кожа на едната ръка под фанелката.И аз като  се притесних."Кой те удари,дай да го намажем с йод"-а той се хили и се дърпа...Баща му го погледна и ме викна настрани."Това някоя го е удрала,а ти си седнала да го съжаляваш.."
Ама улягам ,де...бавничко . EmbarassedИ добре, че е щерката на 2,7 г ,та, да има къде да я давам тази любов... Cry
Хрус-хрус-имаш няколко години  още.Дръж момента.. Joy

# 22
  • Мнения: 2 386
Ах, че ме засмя!  Grinning Голямо ти е момчето, радвай се, не тъжи..

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Дори, сега ще ти боцка, като го целуваш!

Да ти е жив и здрав!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 733
 Hug Hug Hug
Как ме карате да се усмихвам. Ех, че сте мили!


Вчера гладил фанела нашият човек, добре се беше справил!!! Растем, мдаа.

# 25
  • Мнения: 1 849
Ха, честито! И ние натам сме тръгнали (след 2  месеца става на 13 г. баткото), да е жив и здрав! Сам ли го реши или вие го увещавахте? Сам ли се избръсна за първо или с помощ? Дано ентусиазма го задържи повечко!  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 733
Сам решил - да ни изненада. На гости беше, с помощта на дядо си я свършил тази работа. Като се прибра, лъсна в цялата си прелест!

# 27
  • Мнения: 25 641
Предполагам, че дядото е много горд и щастлив.  Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 733
Ъм кък?!? Естествено.

Само и малко притеснен, как ще се възприеме цялата хава от малко кривия му зет.   Joy

# 29
  • Мнения: 552
 Hug Ех, Дори, да ти е живо и здраво порасналото детенце!
И аз знам, че трябва да се радваме на растящите си деца, но определено по някога се натъжавам. Добре, че все още дава да го гушкам и мачкам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт