МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 19 174
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 641
ние днес сме много по добре. бебока се оправя. Ема я водих на поредния детски балет в операта, луднала е като майка си по балети и танци  Grinning

а за приемните деца ще обясня някой друг път, какво ни е виждането.

# 46
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Привет момичета, при нас май са най-хубави ......сетте години между 18 и 22  Grinning
Ние сме малко температурни (Йоската), това явно е поредния вирус, който минава през семейството.
За караниците не ми се отваря дума, понякога така избеснявам, че после цял ден ме тресе, а както каза и Пешеходката, калпазаните най-много след половин час са първи дружки и си лафят весело  #Cussing out

Миши, много хубави цветенца видях (и ходещи също  Heart Eyes). И аз си падам много, но мъж ми веднъж каза, че ако завъдя още една саксия ще се изнася в коридора да живее. Това беше в предишния апартамент. Сегашния е по-широк, та има мегдан. Но скоро като разбра, че всички саксии от балкона трябва да влязат вътре на топло за през зимата и взе да гледа много особено  Shocked

Дианче, дано изследванията и лечението са добри  Praynig  Hug

Момичета, да питам дали някой има зимна количка, за която няма планове, понеже на онази мама с 8-те деца и се счупи количката. Аз имах една лятна и тя кара с нея известно време, но вече става студено, а нямат възможност да купуват.



# 47
  • Мнения: 1 410
Албенка - имам една количка на Бертони.На мен не ми е удобна ,защото не влиза в колата.Използваме коша за колата,но щом има мама в нужда веднага я давам - така бяхме решили с тати Ице.Пиши ми на ЛС.

# 48
  • Мнения: 1 410
КОличката е такъв модел     http://mal4o.com/product_info.php/cPath/42_117/products_id/767

Момичета,обърках се и пуснах поста тук - незнам как да го изтрия!Моля да ме извините !

# 49
  • Мнения: 1 035
Здравейте , здравейте Hug
Честито на празнувалите тези дни ! Желая всичко хубаво да им се стовари на главата   bouquet
monda,Добре дошла   bouquet
mi6imadi много сладки .... видях Мария - Магдалена на една снимка и тя в количката и си мисля ....ти по принцип имаш две каки , но дефакто си с три бебета То,и  аз съм така ...ако искам да нахраня София , изобщо няма да се възпротиви
Дива ирландска пешеходка, да оздравявате бързо
И моите се тупат...ама здравата .Обидите са ограничени до бебе и лоша
Anaise,и вие скоро да изгоните далеко болестите  Praynig   dohАха, вече сте добре
Мама Цоцоланка всичко ще е наред  Praynig Hug
Албенче Heart Eyes
Ние днес ще ходим на проверка при педито.Според мен са оздравя ли , но дали да ги пускам на градинка , като има кой да ги гледа newsm78
Чакам и аз да видя как се нареждат нещата с Белла партито
Желая ви хубав ден ....пълен с усмивки

# 50
  • Мнения: 2 641
имам една количка, зимна е, ако мамата я иска, и я давам. каква е тази мама с 8 деца  newsm78 егати само като погледнах поскъпването на цените за последните 2 месеца и пюретата на бебето колко струват, млека и каши и факта че от 3 години не са увеличили заплатата н амъж ми с една стотинка  ooooh!
тъща мерси   bouquet

# 51
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте Hug

Монда това май не е за премълчаване,така ми се струва Thinking

Дианче,не се отказвай от лечението,вярно че е трудно човек непрекъснато да тича по доктори и да мисли за хапчета,но като е за добро трябва Naughty

Аз пак да ви се оплача,моя мъж току що пристигна от контролен преглед на крака и ми сервира че му се е появил нов тромб,естествено и една торба лекарства донесе и инжекции и всичко  с начале,направо вече не издържам,ако не се оправи и тромба се качи много нагоре пак операция и по-сложна от първата Cry

Албенка,нашата вече сме я обещали на едно неродено бебче,всичко друго раздадох Confused

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте  Hug
Записвам се да ви следя засега, че нямам време, но по-късно ще се разпиша и аз.
ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЦИ НА ИМЕННИЦИТЕ   bouquet

# 53
  • Мнения: 3 323
Анаис, мъжът ти как си представя едно приемно дете? В смисъл като обвързаности, независимо де юре или морални и пр. Нещо май не схващам, каква е идеята му...
да ви кажа- обвързаностите са по=големи, отколкото с биологичните деца. Отговорността- по-голяма също. Добре трябва да се премисли, да имате време да узрее идеята.

И аз това се опитвах да кажа в двата си предишни поста, ама явно добре съм си завоалирала мисълта... Thinking

Цоц, чакаме резултата - дано излезе добър!
Монда, не съм я чела , ама много се дразня от такива касти - социални, етнически, финансови и пр. Не им мълчи, ако дзвер (дето се смята за привилегирован на компа) ме допусне ще ида да видя.
Помилвана, "нови отговори на моите публикации", бутон извести и ... чети внимателно Wink - пише Заповядайте в новата тема (или нещо подобно...
Албенче, и аз ще ги внасям, ама къде newsm78... хем ги редуцирах до минимум когато се роди Магаривната...(само 7-8 оставих, ама все големи... Sad, пък ми е жал да ги махам).

И моите се тупат...ама здравата .Обидите са ограничени до бебе и лоша

Както вече казах - ще те питам след няколко години.... А, какво стана с набеденото косъмче? Grinning
Уф, Пиги.... не се ли разнасят тия гадове, бе? Дано само с лекарствата се размине...

Гонят ме от РС-то, до скоро (ако ме допуснат пак, де...).

# 54
  • Мнения: 2 641
пиги стискам ви палци да се оправяте в къщи!

# 55
  • Мнения: 2 641
Момичета да ви питам. Някой може ли да ми препоръча добър мамолог? Искам да си платя и да не чакам и в същото време да знае какво да гледа, абе да е добър наистина доктора. Иначе днес си взех хормоналните изследвания и са в норма забележете, а като ми дойде се влачи по 15-18 дена  newsm78 И така с години...вече  Thinking

# 56
  • Мнения: 3 323
Да, бе! ooooh!
Тедивас беше споменала... Г-жо Василева, ще споделиш ли къде ходи на преглед, телефон, ако и премното време кажеш...

# 57
  • София
  • Мнения: 1 677
Мила ми Пешеходке,нямам специален доктор-мамолог.Просто си записвам час в Тина Киркова и който е на смяна,той ме преглежда.Там  всички доктори са специалисти и аз им се доверявам. А между другото успях да се свържа с този телефон в Онкологията,който беше по рекламите и сега ще трябва да се обадя отново на 18.11.,за да ми кажат за коя дата са ме записали.

Пиги,дано всичко се оправи с мъжа ти  Praynig Praynig Praynig Това е изключително неприятно и опасно.

Монда,добре дошла!   bouquet

Моите дечурлига,слава Богу,не се карат и обиждат.Малките са малко по-агресивни(по-скоро Анди) ,но то е от невъзможност да си изрази чувствата.Може би ревност,примесена с обич.Надявам се с времето да се оправят нещата.

Кабо Алма,дано да стане купона с Белла.Вече се настроихме,а те...  Cry

Албенче,имам един стол за хранене на Чико.Ако го искат,пиши ми.

# 58
  • Мнения: 2 641
ако някой се сеща за конкретен мамолог да казва.


кабо алма какво става с немногодетните и Белла  Grinning

# 59
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Анайс,не се сещам,но наистина в Тина Киркова са да не казвам голяма дума може би най-добрите специалисти в тази област,на който и да попаднеш ще ти обърне нужното внимание.

Пешеходке,струва ми се,че май не са го видели и не е отсега,а си го е имало и първия път,най-вероятно първия тромб се е откъснал оттам и е тръгнал нагоре по вената и понеже беше доста високо не са гледали крака надолу откъдето тръгна,а хепарина дето го бихме изобщо не помага,спасението е да си седи където е.

Отивам да лягам пък дано успея да заспя. 1countingsheep

Лека и мека на всички smile3524

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 22:52 от Пиги®

Общи условия

Активация на акаунт