Отговори
# 270
  • Мнения: 899
Каква хубава изненада. Честита малка радост на n_alex76, много щастие занапред!!!
Честит месец на Дамян, много е сладък, Барабинка, да го схрускаш от наше име  Heart Eyes!
alliss3 споко - и аз съм така, то нали всяка бременност е различна, та и аз сега с тези болки в таза и втвърдявания на корема все едно е опънат до край се чудя какво става и всеки ден си мисля - днес ще е, пък то го мързи и си седи вътре на топло и уютно. И движенията са повече, понякога като се изправям така ме срязва, все едно някой реже с нож, ама това е вече близо седмица, така може и още една да изкарам.
Да бе, и при мен е точно така - срязвания, тъпи постоянни болки, но вчера си бяха много упорити и силни, а пък иначе не приличат като да раждам  newsm78. Цяла група се събрахме с еднакви оплаквания, ето Тедико и тя същата  Simple Smile. Ще траем, нямаме избор  Hug
Елиса, и аз настръхнах от разказа ти, а не съм варненче. За жалост картинката не ме учудва, в Бг сме  #2gunfire
Деним, спокойно миличка, ако нещо наистина не е наред ще предизвикат раждане, за да не се мъчи бебенце и всичко ще се нареди  Hug

# 271
  • Варна
  • Мнения: 340
Ели, аз Иванчо му правех слънчеви бани още в болницата – държах го до отворения прозорец, то беше толкова слънчево и топло  Simple Smile. Иначе първата ни официална разходка беше около 40 мин., колкото да отидем да вземем баткото от градина, да напазарим и да се приберем. Вчера обаче ходихме на по-дълга разходка в морската градина  Crazy.
Barabina, приеми специалните ми поздрави, че за един месец си отгледала такъв голям юнак   bouquet и го нацелувай по бузките  Heart Eyes
Deniim, дано днес всичко да е наред  Hug
Честита рожба на n_alex
Feel_U, ти днес да не ни изненадаш  Wink

# 272
  • Мнения: 104
Честито на новите мами!!!

Аз успях да се добера до компютъра  Party
Благодаря на всички, които ми дадоха съвети за препълнените гърди.С топла вода, цедене и хапче за спиране на кърма/само за ден/, както и със силиконови зърна/не очаквах да са толкова ефективни/ успях да оправя положението. Сега се установява някаква постоянна лактация и гледам да кърмя през повечето време/да не ме бият мамите дето са за изключителното кърмене/.Засега малкия лапа всичко силиконово, ако не бяха зърната щеше да е проблем и кърменето.Благодарна съм и на помпата.Давам понякога АМ, кърма от шише или от мен. Вина избягвам да чувствам, за мен е важно да получава бебчо кърма всеки ден, а по какъв начин си е мое решение.
Обаче имаме и колики от 2-3 дни и това вече е доста гадничко.Давам му саб симплекс, но четох че запича и гледам да не е на съвсем всяко хранене, давам му, както и аз пия чай от копър.Поне веднъж на ден реве доста и час два само го успокояваме и дондуркаме.Сигурно сте обсъждали коликите, ама ако може пак да ги обсъдим  newsm78
Ето снимка на малкия за първа страничка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=291141&pid=8365273
А ето и други снимки на моя сладур, повечето са от родилното
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297668&pid=8365146

Хубав ден на всички, желая ви спокойно да се радвате на малките ви бебоци, а на чакащите да родят-бързо и леко   bouquet Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте, сладурки! Два дни нямам секунда време да ви чета и много ми липсвате!
Честити бебчета на всички нови мами ( няма да изброявам да не пропусна някоя )! Да са ви живи и здрави малките съкровища и само щастие да ви носят!   bouquet
Добре завърнали се на Майлили и Шивани, целувки на Михаела и Олег!  Hug  Heart Eyes
Успех на Мими!
Ние се борим с храненето, вчера бяхме на консултация и Рая за 6 дни е качила 210 гр. ., вече е 2800 и 51.5 см, с татко и си отдъхнахме, защото видяхме, че целият зор с яденето има резултат! Продължаваме в същия дух, слагам на гърдата да суче после давам шишето с изцедената предварително кърма и така 7 - 8 пъти на ден! Превърнала съм се в дойна крава  Embarassed заради тая моята калпазанка! В случаи, че нямам изцедена давам АМ Хип 1 по съвет на педиатърката! Следващата сряда пак ще ни мерят, дано пак да имам да споделя хубави новини! Това е за сега от нас, ако имам време после пак ще пиша!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 340
Adina, добре дошла  Hug и да нацелуваш малкото жабче  Heart Eyes. За храненето не се притеснявай, важното е и ти и Алекс да е чувствате добре. И дано ти остава повечко време и за форума  Mr. Green.
Очакваме и Пуканка да се появи днес, а също и вести за Христо на mimi_ic   Simple Smile
Trixy, много добре е наддала Рая, продължавайте в същия дух  Hug

# 275
  • Мнения: 217
Хеленка, днес или в неделя - няма значение, ама нека хване топлото временце, че като четох написаното от Ели какъв студ е в отделението....

# 276
  • Мнения: 899
Ама как може нашите бебета да са толкова красиви, не ми стигат вече думите да ги наричам  Laughing. Гледах сега бебчо на Адина, та се разнежих  Heart Eyes
Чакаме и Параходчето да се обади, че са у дома. Как ли ще разкаже за раждането си, каквато е цветиста в изразяването  Mr. Green
Мамите с бебчетата, почнаха ли вече да ви падат активно косите??? Аз нали все още се радвам на 2-3 косъма по четката на ден и се замислих за това, никой не е споменал още, но то и покрай проблемите с коликите и кърменето другото е на заден план
Гуава се губи.....дали, а?
Хайде навън, момиченца, да разхождаме бебета в кореми и в колички

# 277
  • Мнения: 498
Mimi_ic, имаш успех и стиснати палци и от мен  Praynig Вярвам, че всичко ще мине бързо и безпроблмно.

ЧЕСТИТО на новите мамчета!   bouquet  Hug

Трикси, браво на малката Пипи, виждаш ли как си наддава детето, а ти само тревоги хвърляш. То и аз така като дойна крава и мъжо само се бъзика дай да те подоя и аз малко  hahaha

# 278
  • Мнения: 217
Алис, предния път беше ужас с тия косми! След като се прибрахме с Денис от София в Каварна, той беше на 18 дни и първата манджа, която сготвих (имахме гости - приятелите, които ни докараха) беше с косми  Sick  Embarassed. Супер неудобно ми беше... Ама спасението е ампули и маски за коса, както и витамини за бременни/родилки....

Адина, сега разгледах снимките на манекена Wink Голям сладур!  Heart Eyes

# 279
  • Варна
  • Мнения: 340
Фийл, не знам за студеното в отделението, може би стаята на Ели е била с друг изглед /моята гледаше към двора на болницата и беше много топла/. Е ти нали си знаеш за одеалце  Wink.
Алис, моята коса започна да пада още в девети месец  Rolling Eyes, не знам защо, сега си пада пак по толкова /не много/, но доколкото се сещам хомоналния бум беше някъде 2-3 месеца след раждане.

# 280
  • Мнения: 13
Simple Smile Момичета, бебчетата ви са...вълшебни! Много прекрасни, спокойни и само за гушкане! Да ги гушнете от очакващите това щастие поне веднъж, моля ви!

Честити бебчета на новите мами!

Много тъжно ми стана от разказа на Ели за АГ-болницата във Варна. Sad Не може в 21 век първите мигове на майката и детето да преминават по този стресов начин. Просто не трябва. Sad

Шики, оздравя ли, мушмурок? При мен настинката, за съжаление, се завръща и сега пак на чай, стрепсилс и грипостад С минах. Sad

Барабина, страхотен красавец си си отгледала! Simple Smile Честит ви един месец заедно!

Стискам палци на Мимито от Варна, макар че тя вече има тренинг и едва ли очаква изненади. Simple Smile

Времето навън е чудесно, но аз вече единствено и само искам да раждам и искрено се надявам утре-вдругиден това да се случи най-после. Нямам никакви признаци обаче, а със сигурност не помагат нито разходките, нито ананасите, нито дори прехваления за тази цел секс. Sad

 Благодаря ви за добрите пожелания за таткото. Simple Smile Той получи много подаръци и си ги хареса всичките. Съжалява само, че не си получи най-чакания подарък, но и аз съм на мнение, че е по-добре да са на различни дати родени таткото и синът му. Simple Smile

# 281
  • Мнения: 217
Капучино, хайде под душа!  Joy  Laughing
Да не би да си спряла да се лекуваш щом си се почувствала добре? При мен винаги така става, ама откак съм бременна пия хапове поне още 2 дни след изчезване на симптомите...

Момичета, явно Майти Бабка ще се обади като я изпишат...
Но започвам да се чудя и какво стана с Радка какаnewsm78
Вчера беше планирано да е секциото... Или пък са го отложили....

# 282
  • Мнения: 42
Честита принцеса на мама Алекс! Хубава изненада!!!!
Стискам палци на Мими всичко да мине бързо скоро да гушка малкия Хриско! Hug
[b]Барабинка[/b], той Дамян изглежда вече като голямо момченце и с тази разбираща муцунка... Личи си, че е на цял месец! Sunglasses


Аз съм по-добре днес, само кашлям още лошо, но за сметка на това рядко! Дано се закрепя, че ми беше много тежко тия дни! Не мога да се насладя на последните си спокойни дни в живота!
Cappucino, стягай се мила, че няма за кога да боледуваме вече! Дано бързо овладееш положението! Hug
Ели, мерси за разказа! Не мога да кажа, че съм обнадеждена, но ми се отвори финансов прозорец и може и да си позволя ВИП-етажа/стига да има места в ДЕНЯ/. Много некомпетентно отношение, как може тези хора да се наричат професионалисти! Много съм възмутена от отношението им, много! Добре, че всичко е минало и сега сте си добре с малчо и в къщи! Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 278
Момичета, отивам да подготвя новата тема, надявам се да е последната , която пускам като бременна  Laughing
А дано е последна бременна и на всички, които бързат кат мен  Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 278
Девойки, айде в НОВАТА ТЕМА , в чест на всички все още чакащи  Heart Eyes http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339258.new#new

Общи условия

Активация на акаунт