Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 278
Честито Пукииииии! Да расте голям и силен Дани и много да те слушка!  Hug Hug Hug
За вас майтап, за мене истина! От вчерашния ми пост за три девойки писах, че се чудя къде са и че ме съмняват и до днес и трите са мами вече - Мариелка, Марианка и Пуки! Голям ясновидец се извъдих  Laughing Тюх, трябваше да пусна тото вчера  ooooh! Само за мене си не познах, ама кво да правиш, ще се чака.....
Сикониум, ей сегичка ще те "оправя"  Party

# 31
  • Мнения: 275
Да е жив и здрав малкия Даниел и да радва мама Пуканка!


Трикси, вече по-спокойна ли си ? Успявате ли да се кърмите ?

Недялка, по 60 мл от двете гърди изцеждам. Но много бавно става. Имам чувството, че по цял ден това правя. Цедя се, сменям памперс, храня, приспивам и пак отначало. Не знам от утре нашия тати като се върне на работа как ще се оправяме сами двете. Честно казано, момичета, изпадам в паника

# 32
  • Мнения: 8
Честито на Пуки,много да я радва малкия Дани и бъзо да се прибират в къщи!

# 33
  • Мнения: 498
ЕЙ ЧЕ ХУБАВОООО! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ПУКАНЧОООООО!!!



И ОЩЕ ЕДНО БЕБЕ ИМАМЕ РОДИ СЕ БЕБЕ РАЯ НА МАМА БАРЗОВА - 3300 кг, 50 см.

# 34
  • Мнения: 2 140
Честито синче, Пуки!
Да ти е здрав и кротък Даниел и много обичан! Hug

# 35
  • Мнения: 4
барзова роди момиченце Рая сутринта в 9:00 часа

# 36
  • Мнения: 8
Честита принцеска и на Барзова ,много сладки моменти с беболинка!Ех че надпревара,едно през друго се зараждаха малките мишлета!

# 37
  • Мнения: 2 140
Честита принцеска на barzova! newsm51

Да е здрава и засмяна,
на мама и тати-глезана!


shikimiki, щъркел на щъркел е висок колкото 2 щъркела hahaha/ама е много хубав!/ Heart Eyes

# 38
  • на Земята
  • Мнения: 174
Честито на новите мами ,да са ви живи и здрави бебоците! newsm51 Еее, Пуки каква изненада само,но така е като е решил Господ в този хубав ден да стане по-добре.Бързо възстановяване !
На отишлите да раждат -успех !
На завърнали те се- добре дошли! Майче, приятна разходка,блазе ти.

Невидима,благодаря ти за отговора,още нямам яснота по въпроса,вече направо не знам кой да питам.Ще звъня пак на нашата счетоводителка в понеделник.
Приятен ден.

# 39
  • София
  • Мнения: 368
Пуки, да ти е живо и здраво синчето, да расте щастливо и умно детенци, много радост да носи на семейството ви!
Барзова, честита дъщеричка!
Сикониум, кърмим се, цедя се, вече имам рани на лявата гърда, мажа с крема на Авент, но въпреки това ужасно боли, цедя и сълзи ми текат от очите, но няма да се отказвам, искам да си кърмя детенцето! Ще продължавам така и в четвъртък другата седмица сме пак на консултация да видим дали ще има резултат!

# 40
  • Мнения: 1 020
Здравейте Simple Smile
Ние с малката се препичаме на слънчице на терасата и чакам да се събуди, за да се храним Simple Smile
Аз се опитах да наваксам с изпуснатите теми, нооо нещо се оказва миси невъзможна с този натоварен график и с вашето бързо писане Simple Smile Hug
Така и не успях да сложа вчера снимки на Алекс в албумчето, надявам се днес да смогна Simple Smile да я видите каква е пънкарка Simple Smile
Забелязвам, че голяма част от октомврийчетата са с буйни коси  Crazy
Честити последни бебчета и бързо възстановяване на мамите!
Леко и безпроблемно раждане на всички, които ще раждат днес   bouquet Hug

# 41
  • Мнения: 42
А днес сутринта сънувах Пуки и още една мама, ама като забравих коя... Thinking! И ставам и си гледам телефона, изключил се! Направо откачих, през цялото време си мислех, че ще изтърва някоя новина така! И се оказах права Hug! Ей, голямо вълнение! Разтреперах се, чак не забелязах колко е огромен щъркела hahaha!
А честито и на мама Барзова! Да и е жива и здрава дъщеричката!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 020
Ето ни и нас http://www.oktomvri2008.snimka.bg/album.php?album_id=295806
Разгледах снимките и на другите бебета, ама много са ни хубави всички Simple Smile  baby_neutral Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ПУКИ И НА БАРЗОВА!  bouquet

Днес денят наистина е добър за раждане едно хубаво слънчице препича,ама на моето нещо не му се излиза.И аз си имам от време на време болчици обаче като полегна минават,така ,че на тия които се чудят мога да кажа ,че това не са контракциите ,които трябва да чакат.ОНИЯ  и като си легнеш не трябва да минават Mr. Green
Айде отивам да гледам сладурковски снимки барем реши и мойта калпазанка да излезе да разгледа и тя снимките Crazy hahaha

Ееееееееееееееее верно наще гарджета са най-хубави baby_neutral Heart EyesА каква е красавица малката АЛЕКС ,нямам думи просто

# 44
  • Мнения: 217
Ама че новини, от ден на ден все по-изненадващи!
Явно Везните наистина крият много изненади...

Пуки, честит ти син!!! Роди се наистина в хубав, слънчев ден! Дано е здрав и късметлия, много да си го гушкате и обичате!

Барзова, честита ти мома! Да расте усмихната и да ви радва!

Параходчето вече е ясна! Чакаме новини и от нея и стискаме палци!

Сев, хайде и ти дано се присъединиш към компанията в по-късните часове! Мерси за отговора!   bouquet И аз ще бягам до Варна във вторник да си правя временна адресна регистрация... (няма логика - раждането да е безплатно във всяка една болница, а предстоя - платен, нали като родиш, няма никой да те изпише на момента....  newsm78 Българска му работа! Щом става с временен адрес, всички ще си правим временни адреси)....

Сисилия, много добре си се справила! Това с "изчистването" на темата и на мен ми допада...като никой не си прави труда да каже, че вече не е при нас... Аз отдавна го подхвърлям...

Ако някой се чуди дали сексът е методът за предизвикване на раждане - не е... поне при мен... Не че това е била целта, но просто пробвах да видя какво ще стане... Но едва ли ще пренося, де, просто бебо чака да си дооправим бакиите (хемороиди, адресна регистрация...)


Общи условия

Активация на акаунт