Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте и от нас във вече пълен състав.
Прибрахме си бебчо, голям сладур е , но има ужасни колики и какъв глас вади само........
Вчера направихме и първата разходка, сега го чакам да се събуди и пак ще го изведа.

Не съч чела нищо, затова честито на всички родили, да са им живи и здрави бебчетата.
На тръгналите да раждат успех, всичко да мине гладко.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Такааа, качих две снимчици на нашето легло Simple Smile Нарочно съм сложила единия обиколник отдолу, защото искам да виждам бебка, когато съм си на моето легло, а така скрих и дупката Simple Smile

Недялка, забелязваш ли, че съм си ги и надписала снимките и този път не те карам теб?  Laughing

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Добре завърнала се Майче  Hug

# 17
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета!

Аз от вчера имам болки, които май постепено стават по-болезнени, ама ги търпя и не знам дали да им обръщам внимание. Но пък като заспах и през нощта не съм ги усещала. Сега като станах реших да ги засека и за момента за на интервал 5 мин., 7 мин., 7 мин., та си мисля, че бебка може и днес да излезе.

Стискам палци и на Параходка! Всичко да мине бързо и безпроблемно!
Айде аз ще хапна една филийка и отивам да се къпя, пък ако продължат болките ще се обадя на доки.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Моя пикльо май се събуди, отивам да го кърмя.
Или пък е фалшива тревога?
Момичета вече с бебета, успявате ли да поспите?
Аз от три дни имам към два-три часа.

# 19
  • Мнения: 44
Майче ,мъжете са по-трудни  от малки ...

Сев , хайде  дано да е днес събитието , стискам ти палци  да мине леко и бързо  Hug

# 20
  • Мнения: 269
Успех на раждащите!Всичко да мине леко и по вода!

Софко,шаша не ми е от доки,още не сме го водили Виктор на първа консултация.Притеснява ме това,че понякога след кърмене сладко си заспива,а понякога заспива на гърдата и като го сложа в леглото започва да зее все едно не е ял.И тогава го дохранвам.Не искам да го свиквам на АМ,но явно не му достига кърмата.Дано с времето да се увеличи.

Мая,снощи съм спала около 5 часа.От 3 до 5ч изобщо не сме спали.А още няма и колики дори.Не знам като почнат какъв кошмар ще е.Но гледам и през деня да си наваксвам.Мамито е тук и използвам момента да си отпочивам.

# 21
  • Мнения: 42
Добро утро! Кой искаше да ражда в неделя? hahaha Аз днес съм много щастлива, защото ставам щъркел на щъркел newsm44!!!!!
Днес е 6.40ч. Пуканка е родила със секцио по спешност малкия Даниел, след като са и изтекли водите през ноща! Малкия беборан е дълъг 48см. и тежи 2800г.! Да са живи и здрави и много да се радват един на друг!!!!!!! Имате всички целувки от Пуки!

 smile3525 newsm44 newsm68 txtloves Two Hearts newsm30 smile3504 newsm32

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 12:31 от shikimiki

# 22
  • Мнения: 42
Олеееееееее тоя щъркел се оказа гигант hahaha!
Ама си заслужава беееееееееееееееее Joy

# 23
  • Мнения: 697
Здравейте момичета. Къде са всички? Да видим кой ще ни изненада днес Wink
maja аз спя от 1.30 до 7 и после си доспивам от 8 до 10. Ако се случи да плаче през ноща лягам да спя следобяд.

# 24
  • Мнения: 697
ЧЕСТИТО НА ПУКАНКА   bouquet  ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ДАНИЕЛ И МНОГО ДА Я РАДВА!!!

# 25
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Честито на Пуканка!  Heart Eyes Да и  е жив и здрав малкия Даниел и много, много късмет и щастие й желая. И бързо да се възстановява след секциото. Ама супер започва неделния ден, а? Още колко ли бебчета ще си имаме днес.

# 26
  • Мнения: 252
Извинете за намесата, ама това отдавна го чакам Grinning

Да е честито новото попълнение в семейството на Пуканка! Да расте здраво, будно и щастливо дете!
Знаех си, че нама да устиска.

# 27
  • Мнения: 20
Момичета помагайте  Hug
Aleksandra_85 ме помоли да Ви питам, по колко грама кърма трябва да приема бебето на всяко ядене  Thinking Миглена е вече на две седмици

Благодаря Ви предварително от нейно име   bouquet

# 28
  • Мнения: 132
Честито на ПукиАз вече съм 100 % сигурна че тапата ми падна ама част или цялата нз.
Искам да питам майките които са им изтичали водите
Ако изтичат водите на порции няма как да ги сбъркаш нали?

# 29
  • София
  • Мнения: 1
Да са живи и здрави слънчицата на Адина, Елиса, galinag, t1dt, Майлили, Енигма, Мимозиня, Суитхарт и Пуканка!!!    bouquet  bouquet  bouquet Да растат здрави, умни и щастливи деца, обградени с много обич!!!  Hug Hug Hug

Параход, Северинка, Гери стискам ви палци, ако малките сладурковци са решили днес да излизат, ВСИЧКО ДА МИНЕ ПО ВОДА!!!! fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт