ДЕКЕМВРИ вече наближава, до голямата радост малко остава

  • 12 968
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 438
... Някой чувал ли е за памперси за многократна употреба и такива за момченца и момиченца newsm78

Привет - за многократна употреба гледах тези: http://www.bambinomio.bg/
Има ги в повечето онлайн магазини, водят се супер-екологични, но определено излизат по-скъпички сравнени с нормалните еднократни пелени Simple Smile

Иначе за различни памперси за момченца и момиченца не знам, но разбрах, че много майки се оплакват, че някои марки пропускат при момченцата. Затова и мисля да се запася с малки опаковки от няколко марки и да видя на нашия пикливец, живот и здраве, кои ще паснат най-добре. Wink

# 16
  • Мнения: 386
Честит празник и от мен! Искам и аз да се запиша в  темата като бъдеща мама на декемврийче! пожелавам много успех за всички нас! Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Запис и от мен , Йоанка прекрасна си както винаги smile3525

# 18
  • Мнения: 23
И от мен запис .
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК
А на всички мами които са пред разболяване да се паят много и дано им се размине-чайчета,лимони мед и много пазене

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 326
Имам 37 градуса. Май не е опасно много, ама се чудя Панадол може ли да се пие ако се вдигне още. Четох, че над 38 било опасно. Май ще отида да си купя един Осцилококциум, направо незнам какво да правя вече.

# 20
  • Мнения: 386
Имам 37 градуса. Май не е опасно много, ама се чудя Панадол може ли да се пие ако се вдигне още. Четох, че над 38 било опасно. Май ще отида да си купя един Осцилококциум, направо незнам какво да правя вече.

ако питаш мен не си назначавай самолечения-отиди на лекар- той най-добре знае какво може да пиеш!
Бързо оздравяване!

# 21
  • Мнения: 265
Имам 37 градуса. Май не е опасно много, ама се чудя Панадол може ли да се пие ако се вдигне още. Четох, че над 38 било опасно. Май ще отида да си купя един Осцилококциум, направо незнам какво да правя вече.
Почни с осцилокоцинум,ако се вдигне температурата-парацетамол,иначе за хрема-коризалия,за гърло-хомеожен 9,тва са хомеопатични,незнам дали ще помогнат,но поне са безопасни.И много лимон и чайове.Сега времето стана супер хубавичко при нас,малко на слънчице нама да е също зле Peace
 Hug

# 22
  • Мнения: 551
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Честит национален празник   bouquet

Йоанка, безупречна както винаги, страхотно оформление  Hug  Hug  Hug Аз понеже си нямам на идея как става номера с новите теми, затова ви се възхищавам за това ви умение  Laughing

Добре дошли на новодошлите   bouquet

Бубабо най- добре питай доки, какво да правиш. Не си назначавай самолечение на своя глава. Бързо оздравяване  Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 326
Засмуках Коризалия-та. Отивам и за Осцилококциум до аптеката. Отида ли на лекар ще ми изпише Биопарокс-а, а той ми е супер гаден. Тук има страхотно слънце и кучи студ. Grinning Пазете се мами. Утре ще видя за лекар. Днес е почивен ден.

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте мацки.

Мен вчера пак ме нямаше на линия. Станах дота късно, изчистихме с нашия тати и после ходихме до Бачково и манастира и нали времето почна вече да се скапва и нашият тати вика "Ай ся, и само да кайш да та вода някъде, чаааккккккккккк другото лято"  #2gunfire   #Cussing out   #2gunfire   #Cussing out   #Crazy  #Crazy  #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 152
Здравейте и от мен!  Grinning Такова слънчице препича.... само за разходки, но моят мъж е на работа.... ooooh!

iliana_cv добре дошла - заедно ще чакаме бебета през декември!   bouquet

Скоро се мярна една бремелинка с близнаци - коя беше тя?
Май момиченцата взеха превес, но има още толкова срамежливи бебета.  newsm30

Ники как е малка бебка?  Praynig

# 26
Честит празник на всички и добре дошли на новодошлите!  bouquet Лека и спокойна бременност и само хубави новинки . Йоанка, Hug
Вчера бяхме на гости на едни приятели младоженци,беше много весело,не усетих как е минала нощта направо. Simple Smile Момичета,за утре за Мис каприз ще ходи ли някой? Май няма как да се обадим за резервация,нали е почивен ден. Моята приятелка с близнаците и тя ще дойде сигурно. Нена,приятна почивка в Бургас  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 551
Аз малко си поспах и сега пак съм при вас. Снощи до 4 часа не можах да мигна, голямо ставане беше. Бебо ме риташе някъде и все си мислех, че ще се напикая и постоянно бях в тоалетната. А и кокалите ме боляха на която и страна да легна никак не ми беше удобно. А бе все таквиз ми ти работи  Laughing Важното е бебо да е добре.

Сасано ми напомни, че моя бебо е от срамежливите. Утре съм на ЖК, но вече нямам надежда да го видим. Все си мисля, че ще разберем чак като се роди. Нашите роднини си мислят, че отдавна знаем, но нарочно крием, за да ги изненадаме Laughing Не ни вярват, че не знаем  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!

да се похваля и аз с покупки- засега само за мен. купих си о2 панталона- един черен и един сив вълнен, ама мекичък! Мнооогоо съм доволна Simple Smile Докато си правех сметки да обикалям по магазините из центъра, днес ходихме на обяд при майка ми в люлин и там едно магазинче за бременни с мн. симпатични неща! А панталоните са и достатъчно дълги като за мен, че съм висока и все като на рибар ми стоят Simple Smile
Имаше и едно страшно сладурско жълто чувалче за бебе!

Пожелавам честит празник на всички!

# 29
  • Мнения: 773
Аз утре на лекцията няма да идвам. Sad ще ни слагат дограма newsm44 и ще трябва да съм си вкъщи. но в четвъртак ще направя всичко възможно да дойда. темата ми е интересна.

Общи условия

Активация на акаунт