ДЕКЕМВРИ вече наближава, до голямата радост малко остава

  • 12 966
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 252
да се запиша и аз в новата тема!!!не писах известно време ама се опитвам да свикна с този Бургас.трудно е когато цял живот в софия си си живуркал.а и чаках цяла седмица за интернет-бавно ставало.Но бързам с радостните за мен новини-можете да сложите първото  stork-girl на 8.12..най-накрая си намерихме доктор и всичко с нас е добре.даже върви с 1 седмица напред.единственото което ме шашна беше че ми каза че плацентата ми е с десен кант.попитах я лошо ли е и тя каза че нямало значение,но не ми обясни какво е.много се рзписах нещо за това  newsm51 на всички и леко бременеене.

# 46
  • Мнения: 2
Ей, Харемче, опасна шпионка си!  Wink Благодаря за инфото от Николинка, че май всички се бяхме притеснили.

Ники,  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 48
 Simple Smile   Харемче, браво че си намерила този пост, че наистина всички гледаме за новини от Ники    Simple Smile   и всички сме с Беба и Ники    Hug

....при мен няма нищо ново...просто поглеждам да видя как са мамите-бърборани и как е принцесата на Ники     bouquet

Лек ден на всички    Simple Smile

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 326
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1234774 Grinning


LLBB в Бургас на 01.10 ще има лекция на "9 месеца". Заповядай! Тъкмо ще се запознаем Grinning

# 49
  • Мнения: 252
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1234774 Grinning


LLBB в Бургас на 01.10 ще има лекция на "9 месеца". Заповядай! Тъкмо ще се запознаем Grinning
[/quote
много благодаря за поканата!за съжаление сигурно няма да успея-семейни задължения. Sad.но все пак ако можеш кажи къде е и от колко пък може и да измисля нещо,само ако не е сутринта.

# 50
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен! Вчера си направих една дълга разходка в чудесното време, та чак накрая ми стана много топло. Ходих да разглеждам колички Heart Eyes
Дано малката принцеса на Ники е борбена и мине критичния период, благодаря ти, Харем, че си намерила това писъмце.  bouquet
Усмихната седмица на всички!

# 51
  • Мнения: 16
Ники, дано скоро с епохвалиш с хубави новини. Малката е много борбена. Praynig

Аз да се похваля, че днес сутринта в 3.30 станах леля. Брат ми и снаха ми имат бебе 3700 гр, 50 см. Казва се Иван. Да е живо и здраво. Нашите са на седмото небе, защото е първото внуче.

Хайде на всички успех и ние след 2-3 месеца да се похвалим с такива бебчовци.

# 52
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug

Нена миналата седмица ми беше предпоследна, тая е последната  Party Partyама вече съм го ударила на уволнение  Laughing Laughing благодаря ти че си се сетила за мен  Hug Heart Eyes

Честито на всички чиито празници съм изпуснала  bouquet

Ники моля се за вас  Praynig

andreaivano честит племенник, да ви е жив и здрав и много да радва всички около себе си Hug

Успешна седмица на всички  bouquet

# 53
  • Мнения: 65
Добро утро!
andreaivano честито ти племеник,да е жив и здрав и да расте умно дете! smile3504
Karacheviyska хареса ли си  количка? И аз днес мислех да пообиколя ,но  май ще оставя за друг ден.
Ники дано малката мине критичние период  Praynig  Hug
Приятна седмица на всички изпълнена с много положителни емоции!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добро утро и от мен , днес е ужасно мрачно и подтискащо това време !  bouquet
Андреавиано честит племенник , да Ви е жив и здрав и много да слушка  smile3525
Относно дрешките мойто бебе май вече си има всичко -баба му е обиколила магазините и ги е изкупила hahaha.Мисля, че ще ми трябва само комплект за изписване и чаршафи.Легълцето и гардеробчето са харесани , но за тях съм казала след раждането.
Успешен ден сладурки!

# 55
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте, мамчета!
Много се радвам, че принцеската на Ники се бори все още. Дай боже да се възстанови бързичко и скоро да се гушкат с мама  Praynig

Искам да ви помоля за съвет - много ми е притеснено, че от вчера сутрин поддържам постоянна температура между 37 и 38 градуса, пих парацетамол, чайчета с мед и лимон, ама я сваля с 2-3 десети най-много. Какво може да се пие за сваляне на температурата? Не е много висока, но знам, че не е хубаво за бебчо да се поддържа температура.
Мерси предварително!!!

# 56
  • Мнения: 19
Поли, досега само бях гледала по различни сайтове и мога да кажа, че разгледах всичко къде що имаше. Разбира се бях напълно наясно, че е най-добре да се види на живо, но все пак описанията в сайтовете не са за пренебрегване, за да си съставиш едно първоначално мнение за количките или най-малкото да решиш точно какво да търсиш. Е, и аз отидох с такава представа какво точно искам и кои модели са ми хванали окото, та да ги видя наживо. Първо, че не всичко, което има по сайтовете го има в наличност и можеш да го видиш #Cussing out Ходих в Образцов дом и в магазина срещу Експресбанк (уточнението е за варненките), а в неделя ходихме и до Хиполенд в новия мол. Не си харесах категорично количка, която да кажа - да това е, но със сигурност знам къде няма да отида като дойде времето. В магазина срещу Експресбанк не бяха особено любезни и освен това количките бяха наредени плътно една до друга на пет реда по седем в редичка и ако искаш да видиш на третия ред втората - направо те гледат на кръв и им е по-лесно да ти кажат, тя е като тази (разбирай на първия ред първата) или изглежда ето така като в каталога (а каталога мога да го видя и в интернет) #Cussing out #2gunfire
В Образцов дом има и мострена зала на кошарки, в Хиполенд има промоция на кошарки. И така като гледам ще бъде или от Образцов дом или от Хиполенд. Направи ми впечатление, че навсякъде ми препоръчаха модела Виктория на Кенгуру. Явно това най-много се е купувало последно време. newsm78 Много колички, които гледах като модели в интернет исках да ги видя на живо и успях само една - Rush на Чиполино, но не ми демонстрираха възможностите й, може би не бях настоятелна. Следващият път вече като тръгна ще бъда категорична и ще ги карам да ми показват всичко. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 616
Биби моя съвет е да звъннеш на док, знам че панадол може да се взема за температура. Друг метод е кърпа с оцет на челото. 37 градуса не е толкова страшна, но ако е повече мисля, че е най-добре да се консултираш с лекар.

# 58
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте,

за да не подведа Хaрем, проверих в нета листовките на продукт за хрема, който ми изписваха преди време.
Оказа се, че е разрешен за ползване при бременност и кърмене!

Казва се Пиносол (Pinosol) - има капки, крем и маз, съдържа комбинация от етерични масла, коиот отпушват носа и успокояват лигавицата, продава се в аптеките.
За който се интересува - ето листовката: http://zentiva.bg/product_images/S00900000478.pdf  в нея е написано всичко, включително че е безопасен при бременност  Peace

Дано да помогне на хремавите бързо да оздравяват Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте и от мен!

Браво на борбената дъщеричка на Ники! Стискам палци и се моля всеки ден за нея!  Praynig  Praynig

При мен всичко е ок, бебето рита мнооого, на 29 септември съм на ЖК. И после само 1 месец още на работа - после у нас!

За бебето купих 2 лигавника, Боби веднага си сложи единия и много се смя като се гледаше в огледалото.  Joy

Лек ден на всички! Радвам се на хубавите новини, които споделяте, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт