МНОГОДЕТНИ МАМИ 40

  • 19 258
  • 351
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 323
Да ни е жив и здрав юнака! Да носи късмет и радост на родителите си! На Вечерница - бързо възстановяване и много усмивки с новото попълнение!

Кабо, с удоволствие ще се включа в инициативата! В нашия квартал, обаче няма площадки и прескачаме в съседния - двора на Перкиното училище. Там се събират деца от Бъкстон, Павлово и Бояна - общо взето и при тях стои въпроса с неподдържани и липсващи площадки. Ако искате може там да организираме инициативата - двора е огромен и единствен за споменатите квартали. В близост има само още 1-2 градинки, но те са в ужасно състояние и не се ползват...

# 301
  • Мнения: 2 641
днес съм в чудесно настроение  Grinning Ема седи с новата си каска за ски и една ученическа раница на гърба и яде грозде  Grinning  Shocked чудя се дали няма да и заври главата скоро. бебето си яде чорапите и кротува, а мама , т.е аз  Grinning си уговорих среща с бившата ми детегледачка  Grinning чудесна жена! ако знаете как се държи с всички просто ще завидите на дъщеря й. жалко че живее толкова далече и транспорта се оказа голям проблем. но другата седмица ще се видим, а тя винаги разказва страшно интересни и увлекателни неща. днес водихме бебето да му сложат БЦЖ и милото не гъкна. голям кротушан.
та минах да пожелая весел и щастлив уикенд на всички, утре ще постригвам мъжа ми и дано сколасам най сетне да ида на фризьор някъде.
но най ми е весело че майка ми случайно е срещнала познайте кой...... свекърва ми  Grinning .... и тя е попитала дали ще гледат бебето другия уикенд. за протокола свекърва ми не е виждала Ема около 2 месеца и никога не и се обажда. явно обаче това не я притеснява. но ако знае как ще я отсвиря.....само чакам да се обади и......... приключвам с нея  Grinning след 4-тегодини тормоз най сетне взех решение да се откача завинаги от нея. просто сякаш не съществува. край на надеждите и очакванията. ми.........много ми е щастливо , та реших да го споделя с вас   bouquet

# 302
  • Мнения: 1 069
Тъщичке, да си ми жива и здрава и да ми гледаш снахите, че после ги поемам аз  Joy Joy Joy Весел празник!

Честито на Вечерничката, много да я радва голямият юнак. Много интересно име!


Maminka, всеки път ти се кефя на постовете. Как успяваш не знам  Hug Hug Hug

# 303
  • Мнения: 2 433
Честит малък голям мъж Марко на Вечерница. Жив и здрав да е!
На мама - бързо въстановяване.
Честит Рожден ден на Тъщата милата! Айде , много щастие любов и усмивки в пълната ви къща!  bouquet
Пешеходке дивна мила - добре си се завърнала!
На всички останали от предните страници Embarassed /нямам време да чета сега, ама утре ще се отчета подобаващо.
Само с две думи да кажа.

Яни има богат речник Joyнезнам от къде...
Вчера ни съобщи авторитетноче
"Съвайвъла не струва и пет пали"  а малко по късно на като свършваше Господари на ефира  без възражения ни уведоми ,че "Яна и Джана отиват да си лягат , щото са голи и им е студено"
Незнам от къде ги измисля...но става все по оригинален.

А днес -  bowuuСтанахме собственици на лазарен гравир и вече направихме първите си проби! Mr. Green

# 304
  • София
  • Мнения: 1 001
Аз четох, четох...пък реших да се разпиша в многодетната компания!
 Hug Hug HugПърво прегръдки за всички празнуващи по всякакви поводи и целувки за новите им попълнения  bouquet

Ние сме шумно , щастливо семейство с двама батковци( ученици в 4-ти и 2-ри клас), една малка принцеса, която е център на внимание, един татко-слънце - да може да "огрее" навсякъде Wink и моя милост по професия майка  с 10 годишен стаж и съпровождащи "професионални изкривявания"  Mr. Green.

Пишете, пишете...да има какво да чета в малките часове на нощта, когато домочадието спи и аз съм сама със себе си, и се отплесвам в мечти за още едно спящо допълнение към семейството baby_neutral ( то при нас "апетита идва с яденето", та съм си поръчала на Господ в скоро време още едно момиченце Praynig.....да видим колко ми е вярата Laughing Laughing Laughing).

# 305
  • Мнения: 2 022
Добре дошла, maminkavania.
Ще видиш, че тук веднага ще се почувстваш като у дома си.
Тук всички сме "от една порода".  Grinning
А за още едно спящо допълнение в семейството: аз 2 години си "поръчвах" малка принцеса и ето, че най-сетне я получих. Сигурна съм, че и при теб ще се получи, ама... не става само с вяра.
  Wink  Embarassed

# 306
  • Мнения: 3 479
Честит Рожден ден, мила ми Тъщичке Hug Пожелавам ти да си все така оптимистична и жизнерадостна и годинките на душата ти да са все такова симпатично число Heart Eyes

Добре дошъл на бял свят на малкият-голям Елиас! Да е жив и здрав и много обгрижван от всички, които го чакаха с любов!

Пешеходката, драго ми е да чуя, че евентуалните сделки не са се осъществили и отново ще се радваме на светлото ви присъствие, макар и виртуално само Laughing

Добре дошла и на маминкаваня  bouquet

Цоцоланке, ти пък за какво завиждаш Wink Някои сме все на 18  bowuu

# 307
  • Мнения: 3 740
Добре дошъл на Елиас! Да е жив и здрав, талантлив като майка си, отговорен като татко си, красив като кака си, любопитен като батко си!

Честит Рожден Ден, Тъщичке! Да си жива и здрава, все така лъчезарна и раздаваща се! Много любов и разбирателство в пълната ви къща!

Черпя...днес ставмам на 23 години   smile3503

И как не те досрамя да го напишеш? Не знаеш ли, че тук (все още) живи хора четат?  Mr. Green

Пешеходке, изключително ми е драго да Ви съзра, макар и виртуално засега... Преметохте ли вече площад "Славейков"?

maminkavania, добре дошла!   bouquet И не се скъпи на приказки - ние сме любопитни за всякакви подробности!

Джулка, туй дете направо мъдрец ще излезе...

Маминка, благодаря за подробния разказ за бонбоните, много мила картинка! За нашата история не ми се говори сега, някой път наживо ще разказвам.

Таз ми ти Цоцоланка нещо все по тъч линията бяга напоследък...  newsm78 Немой така!

Момичета, благодаря, че веднага се отзовахте на поканата за почистването. Все още не е уточнена датата, за мястото се говори да е пред НДК, но не знам доколко е твърдо. Утре ще се видя с Бръмбазела от СНБМ, за да говорим за подробностите. Има тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328555.120 - ако искате, включете се, за да не препредавам новините.

# 308
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
maminkavania   Hug добре дошла
Вечерница    bouquet честита рожба  stork-boy
Емил  на bobi min  и  Тъща 3 на маааалка патеричка ви прегръщам и честитя празника lovekiss

А вече днес Александър  на  мама цвети  спи и сънува какви подаръци   Giftи каква торта  smile3510  го очакват като отвори очи сутринта  bowuu А моята скъпа адашка   Мама Цоцоланка спи  luvbed и сънува как Лъчо си е променил мнението за следващо дете  EFP......и се усмихва щастлива в съня си....който и пожелавам да се сбъдне в най-скоро време в двойна проекция  Flutter Мили рожденници   bouquet бъдете здрави,щастливи и все така обичани! footballНа Александър желая безгрижно детство,а на Дидето supermama сбъднати желания ....безгрижни деца в пълната и къща и много любов Flowers Bouquet!

# 309
  • Мнения: 3 323
На малкия -голям мъж Александър - щастливи и безгрижни детски дни, на майка му - радост и гордост!
Свате, мила свате, 98-73=25... така излизат мойте сметки...да ти се троят и четворят, да си много щастлива, обичана, желана и все така всеотдайна и жизнена! Пожелавам ти -най съкровенните ти мечти и много, много късмет!

# 310
  • Мнения: 11 607
Момичета, почерпете се за поредната 18-годишна девойка в темата........Хубавите пожелания да ви се връщат стократно! Обичам ви! С вас празника ми е още по-хубав и ценен! Сърдечно благодаря за всичко!


# 311
  • Мнения: 1 410
Честито на мама Вечерница!Да е здрав и послушен малкия юнак Елиас Теодор!

Тъщичке,мила,честито на патерици - да те слушат всички и да си здрава да ги командориш!( хихи,по-стара си от мен с една година,ядец)

Маминкаваня,добре си ни дошла душко! Hug

Цоциии,- много да те обичат,много да те слушат!Да си ни здрава и усмихната!

Велина70 се губи някъде напоследък! Сега ще пусна едно поздравчв за всички мами и дечица! http://www.playcast.ru/playcasts/view.php?card=695272&code=f … 5d21650952b5af133

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 09:30 от mi6imadi

# 312
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ехей, Мамо Ц., честита ти още една година на обич, на нежна грижа, на труд, на усмивки, на надежди!
Да си жива и здрава и да сбъднеш скоро поне няколко големи и красиви мечти!



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 185

Честит малък мъж на Вечерница.
Много радост да носи на цялото семейство.


Честити рождени дни на Тъщичка и мама Цоц.
Здраве и много усмивки.

Направо ви се възхищавам. Как намирате време да пишете толкова много. Явно имам проблем с организацията. newsm78 Особено с подготовката за училище ми дойде в повечко.....
Но чета редовно Crazy
Хубав уикенд. 1swing

# 314
  • Мнения: 412
мили мами,

сърдечни поздрави на всички празнуващи!!

толкова е весело и шумно тук - всеки път като успея да отскоча до форума се чувствам като в пълна къща с празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet

за съжаление все по рядко успявам да стигна до рс-то ooooh!

и така - да се отчета при нас какво става - бебе боби е на цели 3 месеца вече и е безкрайно търпелив към всички ни Laughing,
баткото и каката стават все по капризни - всеки е с безброй претенции какво да облече, какъв цвят да бъде и колко копчета да има Rolling Eyes newsm78

аз се опитвам да намеря нещо допълнително да поработвам докато големите са в грладината;последната ни идея с една приятелка е да направим детска градина;как мислите, ще има ли успех?толкова нови детски градини направиха...но пък ако успеем да го организираме си решавам от раз живота - хем на работа, хем с децата Laughing Laughing

споделете мамчета - вие как успявате да балансирате между финансите и децата?(че нас нещо хич ни няма Sick)


Общи условия

Активация на акаунт