Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Гледах българската версия на Хванати в изневяра 1ва серия и се разревах. Беше с бременна жена.Горката хвана мъжа си с един боклук направо в леглото, и на всичко отгоре любовницата се държа много нагло и блъскаше бременната жена и й държеше сметка коя е. Cry Cry Cry Снощи го изтървах, но сега го теглих от Арената и го гледах.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки защо изобщо гледаш тия предавания.
В тях винаги някой страда,затова аз си ги спестявам.
Потърси сага нещо весело,за да си оправиш настроението. Hug

# 47
  • Мнения: 42
Пуки, т'ва онова предаване Cheaters ли е? Дето го даваха по realityTV? Не знаех, че има БГ вариант! Много гадно предаване...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Пуки, т'ва онова предаване Cheaters ли е? Дето го даваха по realityTV? Не знаех, че има БГ вариант! Много гадно предаване...

Да, снощи почна БГ варианта по телевизия Диема. Ще го дават от Понеделник до Четвъртък в 10 часа вечер. Направено е по-добре даже от оригинала,може би защото българите са по-емоционална нация.

# 49
  • Мнения: 95
 ooooh!
Аз пък гледах 21. Не е нов филм, забавничък е. Малко преди да свърши се сетих, че съм го гледала, но какво от това  Mr. Green Последното, което търся е някой да ме натоварва допълнително емоционално. Та ако се сещате за други филми, подобни на гореспоменатия, давайте заглавия!

# 50
  • София
  • Мнения: 183
Пуки, и аз с целия си акъл току що гледах серията на Хванати в изневяра, че даже и коментари четох, че момичето е загубило детето. Ама кой ме кара да си причинявам такива неща  ooooh! Пусто любопитство...

Шики, явно и вие сте имали неприятна случка. Надявам се да е било инцидентно.

# 51
  • Мнения: 132
Заинтригувахте ме и аз ще го изтегля

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ооооооооо, аз незнаех че е изгубило детето. Видях че почна да се прегъва от болки по време на епизода, но незнаех че е станало най-лошото. Cry Къде прочете това?

# 53
  • София
  • Мнения: 183
В един форум го четох. Момичето, което е споделило тази информация се познавало с водещия. По принцип в американския вариант в следващата серия дават развръзката за предходната история. Може тази вечер да кажат нещо. Все ми се щеше да е нагласено.

# 54
  • Мнения: 13
Привет на всички!
Инче, много съжалявам за гадната катастрофа. И ние скоро имахме един такъв инцидент, но се разминахме с доста по-малко и само с лека уплаха.

Заинтригувана от Пуканка загледах малко от "Хванати в изневяра", но на сексът на прозореца спрях, защото цялата работа ми се стори супер нагласена. Simple Smile Да ме прощавате, ама мутра води стажантката си на пикник да я натиска, а после и на прозореца...Може и да греша, ама чак пък толкова. Simple Smile

А преди няколко дни ходих на кино и не мога да ви опиша колко усмихната излезнах от там. Гледах "Мамма миа". Страшно симпатичен мюзикъл с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън и песните на Абба. Simple Smile

На мен сякаш коремището ми тази вечер със супер втвърдяване и присвиване се смъкна  надолу, но не съм много сигурна дали вече не си въобразявам от прекаленото взиране в тази плажна топка. Simple Smile

Някой от вас мисли ли да ползва слинг?

На срещата в петък ще съм на линия. 10 ч. сладкарница "Лучано", нали?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 576
В един форум го четох. Момичето, което е споделило тази информация се познавало с водещия. По принцип в американския вариант в следващата серия дават развръзката за предходната история. Може тази вечер да кажат нещо. Все ми се щеше да е нагласено.

Ми то е лесно да се провери нагласено ли е. Трябва да се влезе в Лекс бг, да се види има ли такъв адвокат регистриран с такова име.

Ама вие за Варна доста сериозна тайфа се заформихте този път. Завиждам ви. Hug

# 56
  • Мнения: 697
Аз като гледах Хванати в изневяра и чак се разтреперих. Как може да има такива боклуци  #Cussing out Да не говорим и за любовницата. Такова нагло същество. Направо нямам думи.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте Simple Smile Първо да се отчета за търновската среща - мина доста приятно. Като си погледнахме часовниците накрая се оказа, че са минали повече от два часа Simple Smile Направих и две снимки, ама съм ги качила в "коремчета". Както ще видите добре си похапнахме пържени филийки Simple Smile

Tsv и djijibiji, намерих магазина, за който говорите. Мен ако питате, хващайте си чантичките и бегом натам! Адски съм доволна, цените са просто... нямам думи, а има и разнообразие. Купих едно боди 100% памук, българско производство за 3,50лв. Снимах го да го видите.

Пуки, можеш ли да ми дадеш линк и аз да си изтегля това предаване, че го испуснах?

# 58
  • Мнения: 132
Аз като гледах Хванати в изневяра и чак се разтреперих. Как може да има такива боклуци  #Cussing out Да не говорим и за любовницата. Такова нагло същество. Направо нямам думи.
И аз сега го изгледах тая направо ме уби колкото и бой да им хвърлиш на двамата им е малко #2gunfire #2gunfire

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Наде, торент няма да ти давам,щото незнам имаш ли регистрация в такъв. Но ето тука може да го гледаш макар и с малко по-лошо качество от торентите.
Ето първата част http://zazz.bg/play:78021674
а ето и втората http://zazz.bg/play:e7ff7ebc

А иначе всяка вечер в 10 ще го дават по Диема от понеделник до четвъртък.

Общи условия

Активация на акаунт