Леле, колко са големи ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми!

  • 14 300
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Ха привет и от мен отново.

Тони, Майлили естествено че ще сме по улиците. Да станан на по петнайсетина дни и хайде........
Няма да забравя дъщеря ми в момента, в който предните гуми на количката се подадат навън и заспиваше, а вкъщи все ревеше ли ревеше. Е не можех да спра, защото веднага се събуждаше, но и на това му се намира цаката.

# 31
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета!
Най-накрая ви прочетох ooooh! smile3555 book Прибрахме се от вилата вече, заедно с баткото и сега няма дореждане до компа Tired Сега ще се стягаме за училище / колкото и да му е неприятно Mr. Green /, и за малкия бебон... В тази връзка, Шики, честита ти девойка Hug
Честито на всички, които имат повод да празнуват днес Heart Eyes
Честито на всички за новите придобивки Peace
Момичета, срещичката е била страхотна и всички сте големи сладурки Hug
Да се отчета и аз: вчера бях на ЖК, всичко ни е наред, водите са в норма, плацентата е 3 степен. Баткото задаваше въпроси на доки до припадък, но тя му обясняваше толкова спокойно и изчерпателно, че направо ми стана смешно... все едно на таткото обясняваше hahaha А, заело е вече вярната посока и така ме рита в ребрата, чеее ooooh!
Май това е засега newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 183
Нашият татко се прибра. Скрин нямало в наличност в склада, малко съм разочарована, защото превид обстоятелствата няма кой да обикаля и да търси друг. Ще чакаме да заредят явно. Имаме бебефон  на Филипс, дигитален стаен термометър, който показва и влажността в помещението, два чифта ръкавички, една шапчица (за която брат му казал, че е грозна), музикална играчка. По мой адрес казали, че съм полудяла, защото четох някъде, че бебето помни песничките и мелодиите, които е чувало от утробата и след раждането много го успокоявали. Като не мога да пея реших да пробвам с музикална играчка. Сигурно не случайно американците ползват машинки, с които пускат на бебето звуците от утробата на майката. И да не действа, какво пък, бебка си има чудна играчка. Ще накарам мъжа ми да направи малко снимки.

Трикси, честито за покупките! Друго си е да си обикаляш ти магазините без да слушаш коментари. Я нафотай покупките да им се порадваме и ние!

Как разбирате дали ви е ниско корема? Смъкнал се е в последствие или понеже не ви е първа бременност и имате база за сравнение? Аз идея си нямам моя дали е нисък или повдигнат.

Таня, и аз не се престраших да пазарувам преди 7 месец, но вече не е рано. Днес един приятел писнал пред мъжа ми че не трябвало в къщата да се внасят дрешките на бебето преди да се родяло. Едно е да не сме започнали да пазаруваме, а при положение, че къщата е пълна с дрешки...как да го разбирам. Каква е целта на подобно изказване?!

# 33
  • Мнения: 132
mylili бебка си е високо не е слязла надолу но самият ми корем е по- ниско долу.Изобщо не си полудяла Дени има играчка за над леглото която много го успокояваше и му подариха мече със същата мелодия което все още му е любимата играчка PeaceА на този твой незнам какъв се пада като не му е приятно да пазарува с мъжа ти да си гледа работата #2gunfire
Това за дрешките е пак суеверие един вид още не са наречени  на беба и не са внесени в дома който ще живее.Вариянт на това че не е хубаво да се пазарува по рано Peace

# 34
  • Мнения: 206
Ей хубавелки, пак съм тука да понапиша това онова Laughing
Тони - благодарско мила за инфото, аз горе долу разбрах за какви варианти иде реч, но с какво примерно Пенолатекса или Магнифлекса са по-добри от кокосовите Whistling или дори каква е разликата м/у тях? Или просто няма такава, само рекламни трикове за превъзбудени родители! Аз примерно съм склонна да купим такъв Магнифлекс, но не разбирам с какво превъзхожда аджаба останалите два newsm78 Незнам дали успях да обясня какво точно ме вълнува, но в магазините не обясняват подробно, насочват те към тяхната си стока и то най-скъпата...естествено и после върви избирай ако си нямаш друга работа и ако си посетил 2-3 магазина.
И един въпрос към Софко- чувала ли си за марка бебешки шишета Playtex- от скоро били на бълг.пазар, амерканска фирма, мноооого добри, та ми трябва компетентно мнение, също ако някоя от вас момичета има мнение за тази марка да сподели, били насочени точно за насърчаване на кърменето, като има възможност в шишетата да се поставят пликчета с предварително замразена майчина кърма.
Забравих също да поздравя Сев и Параход за темичката - да ни е изпълнена с позитивизъм и усмивки.
trixy - чудесно че поприклювате с покупките, сподели инфо за този магазин за легълцата, ние днес набелязахме в Дибо, но бих видяла и други предложения Simple Smile  bouquet - и ние вчера бяхме в тази борса, доста неща завлякохме оттам Peace
И още нещо забравих - качих 2-3 снимки в лятното албумче, но едната по погрешка качих 2 пъти и сега няма триене ooooh!, ако някоя от вас мами успее Peaceще черпя Laughing Верно отврат са го направили този сайт

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 18:07 от ssissi

# 35
  • Мнения: 88
 newsm51Здравейте днес за втори път smile3503Много интересно заглавие. newsm10ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС.ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО  love001

# 36
  • София
  • Мнения: 183
Сиси, единствено общо между матраците от кокос и пенолатекс е че са матраци. Първите се пълнят с кокосови влакна обикновено върху основа от пяна. Аз се притесних от коментари, че кокоса при висока влажност можел да мухляса, а спорите са алергени, както и акарите, които могат да се завъдят вътре.
Латекса май е изцяло синтетичен и поради това е направен антиакарен и антибактериален. Дават му най-дълъг живот.
Аз исках да е латекс без конкретни предпочитания какъв. И понеже Мафнифлекс уж са стабилна марка взехме техен.  

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 723
Така да се включа и аз.

Върнахме се от страхотен плаж.Нямаше вълни и даже и аз се понакиснах.
Сега спетвам нещо за хапване и после излизаме на радзходка.

Тони това с разходките наистина е супер тонизоращо. Peace

mimi_ic дано е било временно наразположение. Praynig

На всички именници и рожденици,дори на чакащите да се родят smile3503
да сте живи  и здрави и с гордост да си носите хубавото царско име!  bouquet

На всички "компетентни" по въпросите как се отглеждат чужди деца ignore2 няколко пъти.

Благодарско за темичката на Сев и за заглавието на Параходчето. smile3503

На всички с нови придобивки голяяяяяямо честито.

# 38
  • Мнения: 10
Цитат
Таня, и аз не се престраших да пазарувам преди 7 месец, но вече не е рано. Днес един приятел писнал пред мъжа ми че не трябвало в къщата да се внасят дрешките на бебето преди да се родяло. Едно е да не сме започнали да пазаруваме, а при положение, че къщата е пълна с дрешки...как да го разбирам. Каква е целта на подобно изказване?!



В БГ има суеверие,че ако внесеш предварително неща за бебето вкъщи-не е за добро. Аз не съм толкова суеверна, но след като миналата година загубих едно бебе сега реших да не бързам. От самото начало съм с проблеми и през тази бременност и вече съм съгласна на всичко. УФ да се оплача и аз.

# 39
  • Мнения: 8
Направо ви завиждам че днес втова прохладно време сте успели да се разходите.Мен днес ме е обхванала някаква апатия-да не кажа мързел,и направо се разкиснах в къщи ама утре  си обещавам и аз да разходя корема,та да се поразведря малко.Сега отивам да стоя надолу с главата да видим дали ще успее да се завърти моя мързеланко!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Сиси, Магнифлекс мисля че са разработка на НАСА, което не е за пренебрегване. Имат няколко различни слоя с различни функции и цел.Имаш и 15 години гаранция , а на пенолатекса нито една.Пенолатекс е материя, от която може да реже всеки и да прави матраци.

# 41
  • Мнения: 206
Пуки, благодаря за отговора,
аз между другото спетнах едни пълнени чушки за вечеря и се хоризонтирам пред ТВ-то, че кръста ми омаля днес, а как ме сърбят ръчичките да подхвана чистката вкъщи Naughty, но първо искам да се разкара ненужната мебел и тогава Simple Smile
Хайде лека от мен!

# 42
  • София
  • Мнения: 183
Сиси, Магнифлекс мисля че са разработка на НАСА, което не е за пренебрегване. Имат няколко различни слоя с различни функции и цел.Имаш и 15 години гаранция , а на пенолатекса нито една.Пенолатекс е материя, от която може да реже всеки и да прави матраци.

Пуки, това не го знаех. Значи все пак сме направили добър избор.

Сиси, хич няма да ти се разсърдя ако метнеш една чушка насам.  Whistling Мъжът ми не обича чушки и аз преди си правех отделно само за мен, но сега ми е съвестно да го карам да готви нещо, което му е неприятно а и няма да го яде после. Ще чакам мама да дойде след две седмици и ще я накарам да ми сготви.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 275
Нещо сладичко за вас в чест на моя сладък именник  Simple Smile


Горещи поздрави на всички

# 44
  • Мнения: 2 140
Здравейте,мами!

Честит празник на всички именици и рожденици!
Да са здрави и много безгрижни дни!


Днес за първи път купих от левчето 2 чифта чорапки за бебка за 1 лев и едва ли не свекито ме упрекна защо съм купувала предварително. #Cussing out
Единственото, което имам са дрешки от братовчедка ми и днес реших да ги изпера.Нито имам приготвен багаж за болницата и ми е много притеснено.Днес реших да вляза и в един бебешки магазин и продавачката ми каза,че имам време и да не бързам с покупките, ама аз като не съм от Свищов и представа си нямам къде какво има и сега ми се обикаля преди да реша от  къде какво да си взема.
За хемороида-мажа се с Масту S,ама не че има някакъв ефект...
Днес пак ми падна кръвното-80/50 и ми беше лошо,ама лесно мама не се става. preggo

Общи условия

Активация на акаунт