Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Ауууу, каква хубава темичка! Браво на инвизибъл и йойоанка за заглавието и оформлението!

Да довърша от предната темичка, че не успях да се включа:

Честити куклички на щастливите мами Мая и Стаси и търпение на Каспър - ще запазим архив на форума и ще го показваме на бебо, като порасне и се научи да чете, да види каква майка-героиня си има!

При мен все още няма резултати, но да ви развеселя с абсурдния разговор, който проведох с доцентката след 45 мин. опити да се свържа с нея:
Деси (Д): - Добър ден! Обаждам се за резултати от амниоцентеза.
Доц. Георгиева (Г): - Добър ден! Кажете си името и кога беше амниоцентезата.
(Д): - Десислава... , на 9-ти юли.
(Г): - На 9-ти юли?!? И още не са ви излезли първите резултати?
(Д): - Не, не са.
(Г): - Ах, я да видим... Няма ги! Е защо така, бе, Десислава?
(Д): - Ами вчера бях при Вас и казахте, че може моите маркери да са съвпаднали с тези на съпруга ми...
(Г): - Госпожо, казах "вероятно", това е допускане. Да не би да е имало кръв в амниотичната течност?
(Д): - Ами не знам, на вид беше бистра...
(Г): - Хм... Ами, госпожо, обаждайте се пак.

Хайде, приятна вечер от мен и ще пиша пак, като има инфо, за да не задръствам форума с абсурди Simple Smile

Деси, как търпиш мила. Тези са за убиване. Че то досега и вторите резултати трябваше да ти излязат. Как е възможно такова нещо. На мен ми е само 5 ден и откачам от притеснение, представям си ако трябва да се чака 3 седмици. Видях, че сме с един и същ термин и двете сме с момченца. Дано всичко е наред и днес резултатите ти да са готови, за да си изкараш една спокойна събота и неделя.

# 31
  • Мнения: X
Привет!
Обаждам се да кажа, че съм жива след амниото. Всичко мина нормално, пуснаха ме да си ходя следобеда и така. Сега 10 дена в легнало положение и пиене на но-шпа. Имам контракции, надявам се да минат.
Бяхме само 2 момичета за амнио, другата девойка беше голяма сладурана, бъдеща декемврийка. Обеща да се регистрира и да се присъедини към отбора, чакам я с нетърпение.

Харем, докато бяхме в кабинета на доц. Георгиева, се обади точно ти. Познах те - Варна, здраво момиченце, накрая на разговора доцентката малко те навика...нали?  Леко шантава е, прави разни странни изпълнения. Явно и е навик.
Много се радвам за твоите добри резултатити. Не съм чела назад има ли и други резултати, но на всички чакащи стискам палци - здрави ще са ни децата, ще видите!

# 32
  • Мнения: 4 589
Добро утро мами,

радвам се, че проблемите започват да отшумяват и дано занапред да е така и да е пълно само с положителни емоции.

Моя хемоглобин е 100, даже още по-нисък от при вас и пия желязо, макар, че желязото ми е в норма.

barboran4e  и Диди* хубаво проверете дали всичко ви покриват, защото аз чух точно за такъв случай, раждане при Мазнейкова, където на жената и е покрито всичко, и как накрая Мазнейкова си искала своето независимо, че и се плаща от ЗОИ. Там е машина за пари, така че аз не бих рискувала преди да знам черно на бяло.

Лек ден

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добро утро и от мен ! На работещите мами успешен ден а на неработещите приятна почивка.
Сбъдващи мечти , добре че всичко е минало  -сега пази леглото  Hug.Стискам палци за чудесен резултат .Нека в тази темичка има само добри новини  и резултати за всички мами   bouquet  bouquetИ аз чакам резултат от БХС ,направо сърцето ми се е свило  Praynig

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 09:34 от Aнели

# 34
  • Мнения: 19
Сбъдващи мечти, чудесно е че единият етап е минал. Дано скоро ти излязат резултатите. И ти да слушаш - и да си лежиш. Naughty Пък после ще се отдадеш на разходки. Дано скоро чуем хубави резултати от всички чакащи.  bouquet

# 35
  • Мнения: 16
Здравеи Сбъдваща мечти. Амниото не е толкова страшно, нали. По-страшно е да стойш и да чакаш. Аз май съм пропуснала, но защо правиш амнио след като риска ти е 1:305? Моята амниоцентеза беше в понеделник и от вчера вече съм на работа. Ти полежи и всичко ще е ок.

# 36
  • Мнения: 616
Добро утро мами  smile3558smile3558

Сбъдваща мечти радвам се че всичко е мнало добре стискам палци за резултатите, но съм сигурна че и там всичко ще е идеално Hug  bouquet

моя хемоглобин беше 114 и сега в понеделник като пусна ПКК ще видя има ли промяна от Малтофера.

Деси дано днес имаш резултат вече, това е просто кошмарно чакане  Confused вярвам че всичко е наред и бебето ти е здраво  Hug Praynig

# 37
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 687
Добро утро!

Йоана както винаги си страхотна! Hug

Сбъдваща мечти радвам се, че е минал първият етап и щом докторите са казали да лежиш послушай ги!

Надявам се, че днес ще са готови резултатите на всички очакващи и те ще са идеални!

barboran4e  и Диди* наистина проверете добре какво покрива договорът на фирмата ви, защото това е индивидуално. Аз съм към Закрила и се оказа, че моята покрива бременност и раждане, но без избор на екип и ВИП стая.

# 38
  • Мнения: 551
Сбъдваща мечти браво на теб сега търпеливо чакай резултатите, сигурна съм, че са добри  Peace
Моят хемоглобин последно беше 125, но имам чувство, че е паднал, защото нещо взе да ми се замайва от няколко дни. В понеделник пак ще си правя изследвания и ще видя дали съм права.
Днес от 17 и 30 съм на ФМ стискайте палци, че нещо съм се спекла.Уж бях добре, а цяла нощ не можах да мигна от притеснение.
Приятен петък мамчета и успех на всички, които чакат резултати  Hug

# 39
  • Мнения: 1 152
Добро утро!  newsm53
Така се радвам, че днес е петък  Mr. Green - дадох си почивка и днес съм вкъщи, а следобед съм на ФМ. Обаче нещо съм настинала, само кихам и такава хрема ме е нападнала...и сега съм на чайче.

Не знам как сте вие момичета - Деси и Харем и сега и Сбъдваща мечти, но на мен ми се изчака чакането с резултатите! Само бъдете силни, аз постоянно ви мисля с положителна енергия.  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 540
Здравейте, мами   bouquet
Два дни не можах да влизам, а вие сте изписали тема и малко  Laughing Страшни сте!
Харем, поздравления за добрите новини  Hug
На другите мами, чакащи резултати, силно стиснати палци - сигурна съм, че ще имаме още хубави новини  Praynig  Praynig  Praynig
Геви, Сасано Hug чакаме добри новини

Усмихнат петък, сладурки  Hug

# 41
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро!!!   bouquet  bouquet  bouquet

По въпроса с Младостката и Дружбенската група, аз ще гастролирам и в двете, тъй като сте ми на едно и също разстояние. Съмнявам се, че ще има някоя от "наше село"  Wink, че да сме си дружки в разходките.


Сбъдваща мечти, радвам се наистина много, че се чувстваш добре след процедурата.  Praynig да останеш доволна от резултата!  Hug

Аз съм с хемоглобин 129. Инфото е от преди два дни. Днес на обяд мисля да ходя до Лора /до Съдебната палата/ да си взема резултатите за антителата. Няма ли някой дет работи на центрото да се видми?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета  искам да Ви питам какви витамини пиете ?АЗ още се чудя  дали изобщо има смисъл от тяхното приемане newsm78 newsm78

# 43
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Aнели, аз не пия нищо. Пълен бойкот обявих на всякакви медикаменти. Ям плодове и уж гледам да е разнообразна храната ми.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


И аз съм твърдо против подобни химии , но имам проблем с кръвната захар и ендкриноложката не дава да ям много плодове ,заради захарта в тях.Гинкото смята че трябва да компенсирам с витамини като Центрум матерна , ама не се ли дебелее от тях? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт