МНОГОДЕТНИ МАМИ 38

  • 19 095
  • 325
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Пиги,много се радвам ,че сте добре - и операцията успешна и гипса махнат.Имаш много добри дечица!
За снимките  - вече знам как става - благодарение на една мама. Hug
Вчера цял ден бяхме по разходки.Моля - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237856&view=1&photo=9 - да добавя - детето е едно,защото другите две са в Търново.

# 31
  • Мнения: 1 818
Добро утро,момичета!

Пиги  Hug ,радвам се за вас...прегръщам те горещо ! Огън мoмиче си ти !  Heart Eyes Hug
Нелето,благодаря  Hug Лентичката е за диета,която започнах.  Peace
Мишимади Hug... хубави сте !Видях и предните снимки.Дечицата ти са сладки,а ти си много чаровна ! Вярно е,че бременоста разкрасява всяка една жена ! Heart Eyes
Юлка,ще си мисля за теб и Цоци утре  Heart Eyes Heart Eyes ...и тайничко ще ви завиждам .Да пиете една-две бирички и за мен !
Пешеходке,успех с местенето! Hug
Наталка,винаги съм се възхищавала на смелостта и упоритостта ти! Hug

Прегръщам ви момичета ...и да не забравя ...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Тедивас и Чатпатка ! Теди,Меги...бъдете безкрайно щастливи !




# 32
здравейте, момичета!половината от старата темичка неможах да прочета,сега поне да се запиша.средния ни син взе диплома за завършено основно образование и сега ще записва училище което на 100 км.радвам се защото е много ентусиазиран,но като майка ужасно ме е страх.тази учебна година ще имам ученици в 11,9 и 1 клас.много здраве,щастие и успехи на всички празнуващи!наталия успех в новата работа.трудно се съчетават работа, домакинство,деца и спешно излезли проблеми.угризенията ми са за недостатъчното време за децата,до 13-14 години са край нас,а след това леко се отдръпват.това е нормално,но изпитвам носталгия по пухкавите бебета...благородно завиждам на почиващите и пътуващите,много хубави емоции,чакаме снимки.ох..детето гладно,ставам.хубав ден и лека седмица!! Peace

# 33
  • Мнения: 1 410
И аз да честитя на рождениците - Тедивас и Чатпатка - Да не сти здрави,обичани и усмихнати!!!

# 34
  • Мнения: 3 323
Да са ни живи и здрави рожденничките!
Теди, да си все така мила и усмихната, добричка и обичана Мама ( и жена, де)!


Мишимади, да не забравиш - обеща на 17....
Тоя път наистина е за последно, е сега се върнахме от едната вила, спим малко и заминаваме за нашата! Весело лято на всички!

# 35
  • Мнения: 2 641
ох мишимади объркала съм се  Grinning

вчера и ние бяхме на една виличка на нашите кумове и си изкарахме чудесно, Ема така добре си игра. трябва и ние да си купим ама у мъж ми липсва всякаква инициатива за нещо докато не задействам аз нещата не става  ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 035
И аз да честитя
Честит Рожден ден на Тедивас и Чатпатка! Много здраве ,радост и късмет желая !

Малкото ми Боби си глътна езика в петък привечер...Много се уплаших ...още ми е пред очите Ядоса се , че не и разрешихме да бърка в един шадраван .... Sad Сега нищо и няма ...дано не се повтори този ужас Praynig
Наталче , сигурна съм че ще се справиш с всичко Flowers Four Leaf Clover
Юлето и Цоци да внимават с наздравиците ....
Миши погали тоз слаък тумбак. А номер четери девойка ли ще е или младеж ?
Пиги много се радвам че при мама всичко е минало добре


Тоя път наистина е за последно, е сега се върнахме от едната вила, спим малко и заминаваме за нашата! Весело лято на всички!
bye
Габи , вие не планирате ли скоро посещение в БГ?
Успешна седмица на всички Hug

# 37
  • Мнения: 1 144
Привет и от мен, скоро не съм писала, но вие знаете как е... Моята Валя се разболя и малко се бях ошашкала самичка, а и филми имах да довършвам. На Коко му откриха стрептококи в нослето и една седмица бяхме с антибиотични капки. Косето ходи на градина, пак има сополи понякога, макар че махнахме третата сливица, но като цяло е по-добре, играе навън до тъмно с момчетата на съседите. Баткото си живее в някакъв свой тинейджърски свят, днес се върна целият мокър, с някакви девойки цапали из фонтаните на НДК, някакви сутиени хвърчали, изобщо е било екшън... Simple Smile))

Ужасно съм ядосана на глупостта си, защото се оказа, че съм капала по цяла ампулка физиологичен разтвор в нослето на бебето за почистване, а дозата била 2-3 капки. Може ли да съм толкова тъпа!!! Дано не съм повредила нещо детенцето, възможно ли е според вас?

# 38
  • Мнения: 392
Стела Мария, спокойно, какво ще му "повредиш" на бебето от повечко физиологичен разтвор? Ще си изтече сам, нищо му няма просто една по-интензивна промивка Wink Не че разбирам нещо от медицина, но наистина това ми се струва безобидно. Аз физ. разтвор го ползвам и за промиване на очи, слагам смело като се наложи.
Поздрави за рождените дни на Тедивас и Чатпатка (тя къде се губи напоследък newsm78) Да бъдете много щастливи и обичани!!!

Тъще, съчуствам ти. Не мога да си представя какъв шок е подобна случка. Важното е че сте се справили със ситуацията.

Мищимади, много са сладки децата ти, а ти изглеждаш много свежо и жизнерадостно на всички снимки.

Пиги, много май ти се е насъбрало, дано ви огрее по-скоро почивка и моренце.

Неле сега в тия жеги най-си мечтая да съм някъде поне на 1000 м н.в. Ти си щастливка да живееш между Рила и Пирин Laughing Като казаваш за много бялата кожа на Яна, та и аз се замислям дали е разумно да водим Биляна на море, ама уж сме го измислили да е септември и повече в разходки, отколкото на плажа.... Ще видим.... То и на планина ми се ходи, но бебка нещо не може да свикне да стои в слинг (количка на планина не бих носила). Много ми беше мерак така да я нося, ама ако не - пак с кенгуро ще пробвам.

# 39
  • Мнения: 1 144
Леле, Тъще, сега прочетох, какъв ужас си изживяла!!! Моят дядо беше народен лечител с хума (как пък нищо не съм научила от него) и беше много ербап човек и си спомням как веднъж детето на съседите си глътна езичето и той го оправи, но не помня как точно, само паниката ми е останала в главата. Как се постъпва в такъв случай? Нещо май съм чувала, че се бърка в пръст в дупенцето, за да се отпуснат мускулите, но не съм сигурна, може и някой да се е намирал на приказки.

Наслуки, как сте вие, децата, бебчето как е? Притесних се ужасно, защото е солен разтвор, а нали солта при бебетата е опасна. Ама той верно е доста солен, аз го близнах днес, направо си е солена вода. Иначе очичките и ние ги промиваме със сол. За почивката - защо не отидете на Велинград? Там климатът е супер за бебе, а има и минерална вода, басейни за големите...

# 40
  • Мнения: 1 744
Добро утро и от мен!

Честит рожден ден /с малко закъснение / на Тедивас и Чатпатка! Да са здрави и много , много щастливи с хубавите си семейства! Hug

Тъщичке, изтръпнах като чух какво ви се е случило. Наистина какво се прави в такива случай. То да не дава Господ, ама поне да знаем как да реагираме.

Мишмади, наистина си много сладка с коремчето! Да не е момче новото бебче, щото нали казват, че жената като носи момче се разхубавявала. Wink

Стела, и за мисля, че нищо не може да му стане от физиологичния разтвор и то в нослето. Не се притеснявай. И аз слагах по повечко в нослетата.

Наталка, само така! Много си борбена! Възхищавам ти се! Според мен най-подходящи за многодетни майки са професии, които може и от вкъщи да ги практикуваш.

Ина, защо толкова далече ще учи детенцето ти? Нещо специално ли?

Ние вчера бяхме в Южния парк на инициативата "Живей активно!". Имаше много хора, забавления и много много жега. Намерихме една много хубаво направена площадка с пързалки за малки деца и направо си отпочинахме докато си играеха малките. Само дето свършиха голямата работа в гащите, та беше малко екшън, ама така ще е докато се научат. Важното е , че за другото си казват и вече почти не ползваме памперси.
След Южния парк отидохме на Витоша, и там играха, въргаляха се в тревата, много весело беше, даже и тен хванахме. Само че нямахме апарат, щото всичко беше непланувано.

Това е засега от мен. Хващам се за работа!
Лека и успешна седмица на всички! Hug

# 41
  • Мнения: 1 410
Пешеходка,незнам дали ще ме оставят за 17 - нали съм за секцио и ги плануват .Предното беше две седмици по-рано.Ама спокойно - все ще е около теб!
Тъща3,наистина така и не разбрахме пола на бебето.Но вече и не искам да ми казват - ще е изненада.Аз ще си наглася нещо в унисекс цвят..Не разбрах какво ви се е случило?
Stella Maria,Не се притеснявай за физиол.серум - и в повечко да е - няма проблем.И за соленото - нали за това се нарича физиологичен,защото съдържанието на сол е колкото в човешкия организъм.Не си дала нищо в повече!
nadiaeuro,аз винаги съм хубава като бременна(пък и да не съм ,пак съм си Embarassed)Явно от хормоните е !И мъжа ми каза ,че като бременна съм много хубава  - е това значи ли че всяка година трябва да бременея #Crazy
Завиждам на всички почиващо по вили и други.Почивайте си и заради мен.Не че аз много се преуморявам напоследък,самото състояние ме изморява.

# 42
  • Мнения: 1 410
Мирел Клементин на мама Вечерница има рождене ден днес - МНого здраве и щасливо детство!

# 43
  • Мнения: 11 318
Да почерпя за това, че днес преди 8 г станах мама за пръв път. Да ми е живо и здраво ангелчето


Да знаете, че ви чета и се старая да ви опозная, пък имам време преди да се включа като редова майка на 3 деца.

# 44
  • Мнения: 2 641
вечерница ЧРД  на ангелчето ти Simple Smile

аз станах мама за пръв път преди 3 години, имам вече 2 деца, ама май трябва да станат 8 години за трето  Joy незнам как ще навия татито, давайте идеи гърлз...

Общи условия

Активация на акаунт