Порцеланови фасети - 2

  • 216 665
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 725
Имам му страницата-Рафаел Зийд. Ама като гледам едва ли работи евтино, а и работи не с фасети, а изпише и зъби и поставяне отгоре на цял зъб. Не знам как се казва точно. И аз се оглеждам и за Турция.

# 616
  • Варна
  • Мнения: 926
Повечето немски граждани идват в клиниката на Дентапрайм към Константин и Елена .

Когато си правих фасетата там, беше пълно с тях .

Все си мислех,че в тази клиника има нещо съмнително.Цените има са нереално ниски,но явно греша.
След като си махна брекетите поне едно избелзване ще си напавя там,а може би и корекция на венеца с лазер.
Дано да са добри!
Срещала съм и лоши коментари за тях.Че работели основно стажанти,че претупвали нещата.
След време ще трябва да си правя мост на 3 зъба,но не знам дали са добри в това,а си е доста важно.
Нереално ниските цени не включват клиниката на Константин и Елена. В другите две наистина работят "дентални асистенти"

# 617
  • Мнения: 8 759
Даяна , кой е този румънски стоматолог ?
Колко е фасетата на зъб ?

# 618
  • София
  • Мнения: 1 758
Рафаел Зийд.
Бях му писала в инстаграм под една снимка за цена и ми отговори 3000€,но не знам точно за колко броя фасети става въпрос.

# 619
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Имам му страницата-Рафаел Зийд. Ама като гледам едва ли работи евтино, а и работи не с фасети, а изпише и зъби и поставяне отгоре на цял зъб. Не знам как се казва точно. И аз се оглеждам и за Турция.
Може да става дума за импланти. Доколкото знам, в България един имплант струва минимум 500 лв., а после вече изграждането на самия зъб е отгоре върху тази сума.

Ако някой има по-актуално инфо, нека ме коригира, моля.

# 620
  • Мнения: 1 725
Или се изпилва твоя зъб - импланти при липса на зъб с корен....

# 621
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз се интересувам май по скоро от бондинг.
Ако е направен добре,резултатите не са лоши.
Някой може ли да препоръча добър стоматолог за бондинг в София.
Ако някой вече си е правил нека сподели.
Чупи ли се,оцветява ли се?Каква е цената?
В клиника Камбов е по 250-300 лв. на зъб.
Естетически добре ли изглежда?

# 622
  • Мнения: 2 048
Аз съм се ориентирала към др Бянова . Фасетите ми се струват скъпи ,а не ми се пилят здрави зъби , но за да важи гаранцията трябва да се ходи веднъж годишно за полиране на бодинга иначе потъмнява . Фасетите не са така .

# 623
  • София
  • Мнения: 1 758
Разгледах сайта на др.Бянова.
Вдъхва ми доверие🙂
По снимки виждам доста добри резултати.

# 624
  • Мнения: 8 759
За Варна съм се отиентирала да посетя Фамилия Дент за консултация за Бондинг .
Слагат и фасети.

# 625
  • София
  • Мнения: 1 758
Притеснява ме нивото на естетика с бондинг.
То е ясно,че няма общо с резултата от фасети,но все пак🤔

# 626
  • София
  • Мнения: 1 434
Коя Боянова, че ми излизат няколко?

# 627
  • София
  • Мнения: 1 758
Др.Бояна Бянова

# 628
  • Мнения: 1 725
Artdental55 погледнете и този е инста, доста ми харесва за бондинга и го прави с отливка на шини за по голяма прецизност.

# 629
  • Мнения: 948
Привет,
Бях писала по-напред темата.
Моля някой с бондинг да даде мнение. Има ли голяма промяна след време, заслужава ли си. Вече година го мисля. Започнах бондинг, но нещо не ми допада... не ми се ще да съсипвам съседните зъби с изпиляване за фасети... и ако може добър стомятолог да бондинг да препоръчате.

Общи условия

Активация на акаунт