Порцеланови фасети - 2

  • 215 886
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 749
Защо не ти допада ?

За гр Варна мога да препоръчам Фамилия  Дент . Във фб качват техни случаи .

Аз не съм си слагала , но мои познати са ги посещавали и са доволни .

Другия месец ще отида на консултация , тъй като искам да си изпиля кучешкия зъб/ не знам как се нарича по-точно/ на долната челюст защото се е изкривил незнайно за мен как .
А не желая да слагам шини, брекети или алайнери .

# 631
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм в търсене на добър стоматолог за бондинг.
Попаднах на тази клиника случайно в инстаграм,но нямам лични впечатления.
Около 150 лв е на зъб там цената.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 632
  • Мнения: 8 749
Даяна, не се вижда линк.а оправи се . 

Също са ми препоръчвали и др Панайотова в Стара Загора,  но не ми се пътува до там .
 https://m.facebook.com/DrVasilenaPanayotova/

# 633
  • Мнения: 948
Не искам случайни клиники, защото са предни зъби. За София ме интересува. Изпитани добри стоматолози.
Направих на един зъб плобно, но пак прозира..

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 00:12 от Maria_Mia

# 634
  • Мнения: 99
И аз имам въпрос: Дали е възможно след "бондинг" на предни зъби-при мен в случая са 3 бр, година, две след това на същите зъби да се поставят порцеланови фасети?

# 635
# 636
  • София
  • Мнения: 1 750
Някой може ли да качи снимка на зъби с бондинг( преди и след)?
След сваляне на брекети ОД вече 2 пъти леко ми ги моделира с бондинг директно в устата,ноо и двата пъти след около 2 седмици зъбите сякаш пак възвръщат предишния си вид.Сякаш материала се изтрива и си остават пак моите си зъби.
Защо така?🤔

# 637
  • Мнения: 46
Здравейте. И аз трябва да си направя бондинг на долни предни зъби, поради повреждане на емайла.
Един зъболекар ми обяви цена от 300 лева на зъб, което ми идва скъпо, затова ще помоля някой,
преминал по този път, да ми препоръча добър зъболекар.
Гледам в един сайт, че са пуснали ваучер, с който бондинг на един зъб излиза 60 лева. Това пък не е ли подозрително малко? Клиниката е Дентална клиника ''Ситидент" - Клиника Персенк.

# 638
  • Мнения: 24
Здравей, до колкото знам цената зависи от много неща, но 300лв наистина ми се струва прекалено скъпо, а 60лв прекалено евтино. Бондинга е един вид естетически добре направена пломба. Според мен иди при друг зъболекар и проучи, как стоят цените при него.

# 639
  • Мнения: 19 673
На преден зъб за малка неравност отдолу на ръбчето ми е правен бондинг за 80 лв. Зависи каква повърхност ще се изгражда и с какъв материал. Преди това друг зъболекар ми направи същата манипулация за 30 лв., но доста по-небрежно и резултатът не закъсня – падна след 1 месец.

# 640
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча добър зъболекар/ клиника в Бургас по естетическа стоматология?

Благодаря!

# 641
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Обмислям поставянето на lumeneers или т. нар. светулки поради лека абразия (не се вижда особено) на предните два горни зъба. В следствие на тази резка в емайла, се трупа леко оцветяване, което ме дразни и трябва да премахвам всеки два месеца. Интересува ме препоръка за клиника в гр. Пловдив. Четох за Авангард, но препоръката е отдавна и не съм сигурна дали все още извършват процедурата. Благодаря!

# 642
  • Мнения: 2
Някой със скорошни мнения за бондинг от Фамилия Дент или Студио Венелинов във Варна ?

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 02:45 от jasonb

# 643
  • София
  • Мнения: 1 750
Каква е цената при тях за бондинг?

# 644
  • Мнения: 385
Защо не ти допада ?

За гр Варна мога да препоръчам Фамилия  Дент . Във фб качват техни случаи .

Аз не съм си слагала , но мои познати са ги посещавали и са доволни .

Другия месец ще отида на консултация , тъй като искам да си изпиля кучешкия зъб/ не знам как се нарича по-точно/ на долната челюст защото се е изкривил незнайно за мен как .
А не желая да слагам шини, брекети или алайнери .
Интересувам се и аз за Фамилия дент. Бихте ли споделили впечатленията си, ако сте ги посетили?

Общи условия

Активация на акаунт