МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 835
  • 396
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 744
Добро утро!

Добре дошла и на Мама Мариана!  newsm51
Честит празник на Мартин и СуперТеди! Да са живи и здрави и винаги усмихнати! Весел празник!
  ura  Party Time Tada

# 46
  • Мнения: 62
Здравейте,Честит рожден ден на всички родени днес!-желая ви здраве,здраве,здраве,, bdbaloniи усмивки!***Редовно ви чета,но не съм писала,,,е,,но ето ме тук,да се представя накратко нашата пълна къща:имаме си една кака на 17г,едно овенче на 13,и едно лъвче на 9,/отново здравейте ще ви пиша пак Hug

# 47
  • Мнения: 124
Привет Станя и Мариана Hug Hug Hug Сем. Устамитеви поздравявам ви за човечността и всеотдайността Peace Алма благодаря за урока и на мен ми беше полезен за някои неща Hug Татко Николай е доста схватлив. Цоци само така Party кажи им на всички, че не се приемат отсъстващи Peace Ние сме супер празнично настроени. Само настройката ни е такава обаче нещо не мога да се организирам да си направя украсата. Пък и все се успокоявам,че има време. Цоци направи близнаците пък щом ги искаш така силно и да иска някой друг да ги гледа няма да ги дадеш NaughtyДидка отличничке Hug Hug Hug На всички празнуващи днес пожелавам все хубави и слънчеви дни като днешния Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Габи, мила кажи поне само "здрасти" пък пак си се местете ако не сте свършили липсваш Sad. Наде много ще се радвам да се видим пак надявам се за по-дълго този път.

# 48
  • Мнения: 124
 PartyМама3 съжалявам,че няма да можем да се запознаем сега Sad, но имам роднини край Бургас и обещавам ако се нагласим тази-другата година да отидем при тях да се обадя за среща Party

# 49
  • Мнения: 73
Виртуална почерпка и от мен за здравето на Марти. Благодаря на всички за поздравите


Честит Рожден Ден на СуперТеди!

# 50
  • София
  • Мнения: 191
Честит рожден ден и от мен!!!
Добре дошли, нови мами!!!
Въпрос - може и да не е за тук, извинявам се предварително - дайте ми някакви ориентири къде се намира читалището, в което ще е празника на Пълна къща в събота. Нещо голямо, та да се ориентирам, че не ми излиза в бгМапс. Мерси!
Приятен остатък от деня от мен  Hug

# 51
  • Мнения: 3 323
Честит рожден ден, Теди! Да си все така усмихната и чаровна и мнооого обичана!
Честит рожден ден на Марти! Здраве и радост!
Добре дошла, Мариана! За нас е чест да се рисъедините към Пълна къща!
Добре дошла, Станя! Колокто повече пишеш, толкова по бързо ще се опознаем....
Мадам, ВКР - Военно контра разузнаване, Интрансмаш... ген, Александър Суворав № 68 - http://bgmaps.com/map.asp?sid=0ca1bd466771e75542eff4cf30e266f8&a … ame=&size=5x4

# 52
  • София
  • Мнения: 191
Мерси, Пешеходке!

# 53
  • Мнения: 62
Благодаря ти много за куража пешеходке много си мила!

# 54
  • Мнения: 1 035

Здравейте на всички!!!
сем. Устремови за мен е чест да познавам такива хора! Поклон! И специално добре дошла на Мариана  bouquet
Станя,и на теб добре дошла  bouquetМами като теб, които почти са си изгледали децата са ми много полезни - за съвет.А като начало дай снимки.
Дидке, нямаш стигане.Стискам ти палци thumbsup
Джейн,ще чакам да се обадиш.Това се отнася и за всички останали Hug
Ние, пък днес вече сериозно се разписахме в лекарския кабинет-Софи е със стафилококова инфекция(който знае нещо повече за това животно,моля  кажете)а Ивана  и Бояна са с бронхит Sadт. е. всички на антибиотици).Ние пък с Венко само кашляме........
Племенницата ми е сериозно болна-за сега диагнозата е разстройство на вегитативната нервна система.Много отслабна....и с нервите не е добре (сем. проблеми) и много учи (завършва с руски и френски ,а ще кандидатствува медецина).Сега тичат по лекари... Cryдано не се окаже анорексия, помолете се за нея.Сутринта беше в къщи ,не се държи на крака... Praynig
 Но да не завършвам с тъжни новини...
Честит Рожден ден на СуперТеди!!!Да е жива и здрава, много обичана и желана съпруга,все така прекрасна майка!И да не ни забравя....

Честит Рожден ден и на Марти!!! Желая здраве и късмет!За Чико

# 55
  • Мнения: 62
 HugБлагодаря ви надявам се да бъда полезна /имах чувството че съм в ада и че няма нещо което не съм преживяла-но откакто чета форума малко се успокоих Praynig/непременно скоро ще изпратя снимки!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 677
Станя,добре дошла!   bouquet  bouquet  bouquet
Ще ни е приятно да общуваме!

Мама3,съжалявам за болестите при вас.Дано всички да се възстановите час по-скоро  Praynig

# 57
  • Мнения: 293
ЧРД на Супер Теди и на Марти   много щастие и добри приятели.  добре дошли на Станя и мама Мариана  Hug  мама3 да излизате скоро от периода на болести    newsm17 много лошо това с племенницата ти- дано не е това което си мислиш   newsm17 newsm17 newsm17  Чико тортата е супер -ти да не си ми конкуренция  smile3503 за сега стига толкоз от мен - ще ви чета и пиша утре . лека нощ на всички  newsm53

# 58
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден, Теди! Честит рожден ден и на Мартин!

Честит рожден ден и на всички,които са празнували тези дни!

Много любов и здраве!


Мами, как ще се разпознаем на Празника?
 Ще дърпам уши ако не съм се запознала с някоя мама,която пише тук.......И никакви приказки от рода - срам ме бе!

Мама3....какви са тези приказки от теб? Какви са тези болести...Хайде моля ти се.....

Мариана, приятно ми е!

Габи? Новата къща?

# 59
  • София
  • Мнения: 191
Мама3, стискам палци да е добре племенницата ти.
Мама Цоцоланка, и аз искам да разбера кой кой е на срещата.
Ох, просто умирам за сън, по цял ден работя пред компютъра, и очите ме болят, затова ви желая лека нощ, и до скоро виждане  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт