Александрия - Врата на Египет - 8

  • 39 237
  • 345
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
благодаря на вси4ки от наш име с линда, по4ерпихме се за гостите реално и ни се искаш? и вие да опитате от тортата съвсем реално!мерси! нямам време много да 4ета, нещо много работа домашна ми се отваря , а с линда си е просто 4удо да свършиш нещо, ведага от другата страна по4ва с белите!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 294
Eй, заплЮвам си Александрия за посе6тение...  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 043
Макар и на патерица,


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯ





Ели, да ви е жива и здрава и много, много да ви радва!

Сега се връщам да чета, че то много   Hug

# 48
  • Мнения: 1 728
Лила, приятно изкарване в Индия  Grinning Като се върнете с нови впечатления и снимков материал  Wink с удоволствие може да преповторим Индия  Flutter

Ноичка, не знам за Амр Диаб дали е по-по най, но виджам е доста популярен и харесван Wink, а и щом толкова албуми има и толкова години не угасва "звездата" му значи има защо  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 043
Лила, приятно изкарване в Индия  Grinning Като се върнете с нови впечатления и снимков материал  Wink с удоволствие може да преповторим Индия  Flutter

Благодаря, Ани. Стига да искате, пак ще повторим  Mr. Green
Аз се надявам да мога да се включвам и от там  Grinning

# 50
  • Мнения: 820
Ето ме и мен, няколко дни се бях ограничила в ползването на компютър и всички много ми липсвахте Grinning.
Лила, хубави моменти в Индия (благородно ти завиждам Hug). Чакаме снимков материал и преки включвания Mr. Green
Отивам да чета!

# 51
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Малко извън темата  Laughing Laughing
Сега казахапо новините,че в любимия ви Айър бъс А-380 са забранили секса по време на полет.... явно са го практикували по време на полет в първа класа, защото двойните легла там го позволявали....., но не било шумо изолирано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Joy  loveuuu 1datingluvbed  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!    bouquet  bouquet  bouquet
Ели,   newsm51
Честит Рожден ден на Рая !
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59Много здраве,щастливо детство и хиляди сбъднати мечти !
Извини ме,че пропуснах дaтата!
Марси,
 newsm51
Честит и на Линда !

nbirthday nbirthday nbirthday nbirthdayДа ви е здрава и щастлива!
Поздравления за новата тема ! smile3501
Ние вчера избирахме детска градина,която да посещава Алекс.
Набелязахме 2,но не постигнахме консенсус.Според него нямало смисъл да ходи,защото нямали да го разбират какво говори.
Апартамента има още много за довършване.Чакаме да ни прекарат телефон и интернет.
Скоро няма да се оправим.
Започвам  да се подготвям за новата тема.  SickНали съм обещала.  Mr. Green
Сега ви желая приятна вечер,а ние отиваме да пием по едно Розе. Drunk Wine Glass
Честит празник на всички будители !

# 53
  • Мнения: 1 655
Малко извън темата  Laughing Laughing
Сега казахапо новините,че в любимия ви Айър бъс А-380 са забранили секса по време на полет.... явно са го практикували по време на полет в първа класа, защото двойните легла там го позволявали....., но не било шумо изолирано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Joy  loveuuu 1datingluvbed  Heart Eyes

По темата, една българка и един египтянин ги изгониха от компанията, заради секс в тоалетните!
Защптп на А340 имаедин  параван между тоалетните който може да се махне и става голяма!Та хванали са ги и OUT! smile3513

# 54
  • Мнения: 11 747
 Joy т'ва за А380

Ум_сами, те от екипажа ли бяха или пътници?

Аз за първа класа нямам пари,та не ме грози опастност да имам място за секс!  Mr. Green Joy
Дайте ми да полетя с тоя А380,бе... дайте ми... newsm45 smile3516

Никой не ми отговори за шишата - какъв и е тютюна - сушени ябълки и рози или нещо друго??

# 55
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
...После планината Св. Екатерина...
ЕТО тук трябва да ида!!!!!

# 56
  • Мнения: 1 655
Да сложа кафето!
Не е самолетно вече но това пък е първокласно!

# 57
  • Мнения: 1 655
Joy т'ва за А380

Ум_сами, те от екипажа ли бяха или пътници?

Аз за първа класа нямам пари,та не ме грози опастност да имам място за секс!  Mr. Green Joy
Дайте ми да полетя с тоя А380,бе... дайте ми... newsm45 smile3516

Никой не ми отговори за шишата - какъв и е тютюна - сушени ябълки и рози или нещо друго??
Екипаж си бяха!
Нея я върнаха много бързо в компанията, защото направи нужното на нужния!хахахаха
а него от първа класа го върнаха в икономична, защото ги заплаши с пресата!
голяма драма беше!Тя не си признаваше и твърдеше че е клюка!Но си беше истина!Беше послпвична тази малката, приличаше на фолкпевица и беше 155максимум!
А за шишата, товае тютюн, но в много по малко съдаржание и е с примеси на всякакви аромати-най известен е -туфа-ябълка!
Аз съм пушила какво ли не, грозде, роза, примес от ябълки-бахрейни,но това е по тежичко, най ми хареса пъпещ, поради преминаването на дима през водата ,казват че не е толкова вредно колкото цигарите!но пък ако сам изпушиш една шиша е равна на 20 цигари!
такак че къде е истината не се знае!
И както Ноя каза, по нашите ширини, като идешна кафе шишата ти я носят разпалена, и минават от време на време едни мъже който разнасят въгленчета и ти ги сменят, и ако нещо не е наред ти оправят шишата,!
Е това не може да се усети тук!
А да не говорим че шишата с аромат на роза станиола под чашката с тютюна е направен като цвете, а същюо така, има едно като лигенче под тютюна и това са ми слагали лед за да е по силен аромата!
Абе изгъзици всякакви!

# 58
# 59
  • Мнения: 1 655
Сега се сетих има и шиша с различни маркучи и това има значение, има и с различни дръжки едните са къси -това дървенто което се хваща.Други са дълги, имаше разлика, нон каква беше не се сещам, също и че има пласмасови маркучи и от естествена кожа,както и че са накичени , майко мила!
сега ще потърся още снимков материал

Общи условия

Активация на акаунт