Александрия - Врата на Египет - 8

  • 39 236
  • 345
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461
Ноичка,какво се е случило с теб?Да не си се дегизирала така по случай празника? newsm78


Не, това са гаргите на Катето., дето ги плаши...  Mr. Green Само да не ги уплаши много, че да ме хапнат по дъгата в пристъп на паническо разстройство. Joy

Ели, след като начертахме плана за следващия половин век, мисля да почерпя вече. Laughing От утре мъката ми свършва благодарение на Дидка М и ще имам повече време за вас, иншалла. Laughing С две думи намерихме нов шофьор, аз се напънах геройски да продължа като такси, но Джон отсече, че много ми идвал стреса и съм щяла да го избия с шоколад. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 341
Ноичка,какво се е случило с теб?Да не си се дегизирала така по случай празника? newsm78
Не, това са гаргите на Катето., дето ги плаши...  Mr. Green Само да не ги уплаши много, че да ме хапнат по дъгата в пристъп на паническо разстройство. Joy
Ако ти налетят изпей им една песничка.При мен този номер винаги действа безотказно. Mr. Green Joy
Джоя,приятна ти почивка и в понеделник те чакаме с нови сили. Hug
Марси,с малко закъснения да те поздравя с празника на порасналото ти момиче.Да ти е жива и здрава.  bouquet
И не на последно място добре дошла и от мен на Мама Б. welcome

# 32
  • Мнения: 1 184
От утре мъката ми свършва благодарение на Дидка М и ще имам повече време за вас, иншалла. Laughing
Е, Дидка, . Имаш едно и от мен  Twisted Evil.

Ако ти налетят изпей им една песничка.При мен този номер винаги действа безотказно. Mr. Green Joy
... защото си ни сладкогласна  Hug  Joy. Я, да запея аз да видиш какво става  Mr. Green.

# 33
  • Мнения: 1 728
След толкова красота пък и нали ни дойде вечерния час да пусна няколко песнички,да окършим снагите. Laughing
цък цък
newsm10 Сега ги изслушах, много приятни песнички, а в един от коментарите на тази на Амр Диаб пише, че в клипа се снимала дъщеря му, която била на 25 години  ooooh!, ако е така наистина много младее Амро  Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 7 079
Малко закъснях, но и аз съм вече в Александрия  Mr. Green

Честит рожден ден на малката принцеска на elip! Да расте здрава и усмихната!   newsm59

Чао и до утре, че дребното ме вика  Simple Smile

# 35
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноичка,какво се е случило с теб?Да не си се дегизирала така по случай празника? newsm78
Не, това са гаргите на Катето., дето ги плаши...  Mr. Green Само да не ги уплаши много, че да ме хапнат по дъгата в пристъп на паническо разстройство. Joy
Ако ти налетят изпей им една песничка.При мен този номер винаги действа безотказно. Mr. Green Joy
...  не не.. Може да се разбира и обратното..  Гаргите ще се уплашат като чуят Галето как пее фалшиво  Laughing Whistling
.... Добре че съм я чувала да припява, че знам къде е истината!!!!! Mr. Green Heart Eyes

Марси, честита ви и от мен пораснала рожденичка... след като се оказа, че не съм изобщо в час в последните седмизи Rolling Eyes Rolling Eyes видимо съм не разбрала, че Линда е голяма вече!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 461
Добро утро,

Пея и стрелям добре, както се вижда, особено когато мишената е руса. Mr. Green




 newsm10 Сега ги изслушах, много приятни песнички, а в един от коментарите на тази на Амр Диаб пише, че в клипа се снимала дъщеря му, която била на 25 години  ooooh!, ако е така наистина много младее Амро  Wink

Вече и аз знам кой е Амро Laughing, полудели сте по него. Mr. Green Той ли е по-по-най  от певците?

# 37
  • Мнения: 652
Честит Празник и от мен на малката рожденничка! Да е жива и здрава и голяма гордост за мама и тате!

# 38
  • Мнения: 1 184
Добро утро, момичета  Hug.
Чакаме сватето да почерпи от нейното кафенце, че да си отворим очите  Tired /ако на снимката, където тя стреля, има от безценната течност, проблема е в моя телевизор  newsm78  Mr. Green/.

elix, shedi  Hug, благодаря много за поздравите.
 
Вече и аз знам кой е Амро Laughing, полудели сте по него. Mr. Green Той ли е по-по-най  от певците?
Дааааа   Twisted Evil.
Ани, точно с Галето дискутирахме този въпрос вчера. В нета пише, че господина е 61ви набор, машалла  Mr. Green, много по-добре изглежда от младежките си години  Twisted Evil. Но миналия ден гледахме негов концерт на живо за Мубарак и сие и ми се стори, че вече е започнал да се поотпуска. Е, все пак си е the best newsm10.

 

# 39
  • Мнения: 3 461
Добро утро, момичета  Hug.
Чакаме сватето да почерпи от нейното кафенце, че да си отворим очите  Tired /ако на снимката, където тя стреля, има от безценната течност, проблема е в моя телевизор  newsm78  Mr. Green/.



Надявам се така да е по-ясно, като скачени съдове сме със сватето. Mr. Green Laughing



Кой е Мубарак?

# 40
  • Мнения: 1 655
тъкмо са пусна кафето и Нойчето пуснала поточната линия!
Е така е като спим до късно, но се пооправя мъника и спи добре , алхамдуллиля!
Аз разбрах че за празника са гледали певеца!

# 41
  • Мнения: 1 184
Хосни Мубарак, миличка  Twisted Evil. Концерта беше в негова чест или нещо подобно, но бяха поканили Амр Диаб да пее и милия през цялото време се чудеше как да се измъкне и да включи други певци, но гостите поръчваха само негови песни  Mr. Green /ех, не е лесна съдбата на артиста  Wink/.
Мерси за кефенцето  Hug  Heart Eyes.

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добрю утро Алексндрополки!!!

Смръкнах си кафенцето /о в тез чашки, аз нали пия фрапета и всичко в по-малки чаши... Rolling Eyes Embarassedми е самоо за гледане/ Mr. Green

Айде честит НИ празник будителки мои -   bouquet  bouquet  bouquet нали постоянно будим обществения интерес към нашата тема /по-скоро вие де, аз само декор го играя-... Embarassed/ Wink
Днес съм в почивка и по-често ще ви наблюдавам как я карате с "Буденето", пък и нали са ме вързали  и мишена го играя!!!  Mr. Green Heart Eyes Hug

# 43
  • Мнения: 1 017
Добро утро и от мен  Hug

Благодаря за посреЩането  Heart Eyes   bouquet

Ноя, Джоя  Hug Heart Eyes Hug
Джоя, ти кога ЩЕ идваШ насам?  Hug

И, на gorjiana благодаря   bouquet, върна ме в спомени с Амр Диаб  Grinning Сега слуШам Тамали (неЩо такова)

С най голямо удоволствие Ще разкажа, само да ми остане мъничко време от работата. С имената обачЕ съм много зле  Blush Та за този мост, за който ме пита Ели, не знам...Може и да съм била там, ама не помня име  Blush

Прекарах 1 месец, на стаж бях в болницата, в родилно. Имам неповторими спомени. От лекарите и от хората там. Бяха изключителни професионалисти. ИмаШе един много известен сърдечен хирург, който специализирал в Англия, работеШЕ в частна клиника в Кайро и идваШЕ един път в месеца в обЩинската болница, за да прави консултации на дечица с вродени сърдечни проблеми, естествено безплатно. Поговорих си малко с него, бил в България и т.н.. И ми каза, чЕ идвал в Александрия, заЩото това е родния му град, заЩото е имал възможност на времето да учИ въпреки, чЕ е бил беден. И сега иска по някакъв начин да се отплати на града си. На хората  Grinning

А иначЕ разходки в парковете, ходихме на плаж в някакъв по далечЕн от Александрия курорт. Мога да видя името довечЕра у дома. Ама морето там беШе като в "Синята лагуна"  Heart Eyes

ШиШа така и не опитах. ОбачЕ миризмите наоколо бяха... Crazy Имах и един любим сок, кафяв, с малки бананчЕта  Thinking И мангото, което ядохме там беШе несравнимо  Flutter

Ще взема да си разгледам снимките, за имена на места и т.н...чЕ ме е срам да разказвам така  Blush Ама поне се вижда, предполагам, колко дълбоко в сърцето ми е това място  Heart Eyes

И другото място в Египет, на което искам да се върна някой ден е Дахаб  Heart Eyes Уличката с ресторантите, Шарените възглавници, котетата, децата (като ангелчЕта хубави), които плетяха гривни от конци...рибите, които само по картинки бях виждала.."Синята дупка", рифа, където бяхме със Шнорхели и гледахме подводния свят...После планината Св. Екатерина, посреЩането на изгрева  Heart Eyes
Айай, ЩЕ взема аз да си планувам една ваканция Heart Eyes

Хубав ден на всички, сладурки  Hug 

# 44
  • Мнения: 11 747
Здравейте на всички! Hug
Марси и от мен честитка с голямо закъснение за теб и щерката!  bouquet

mama B,много интересно разказваш,макар без имена и подробности,но носиш атмосферата на града и на Египет  Heart Eyes

И аз съм фен на Амър Диаб!Много ми харесват песните му.И той не е за изхвърляне.. Laughing

Я да питам по-запознатите за Шишата? Абе нали пушат разни изсушени треви - билки,чай,ябълки,рози и т.н.Аз така знам,че такъв им е тютюна на наргилетата!?Аз лично съм пушила и тука в БГ,както и в Египет - насред пустинята със старо,очукано канче чай в ръка и замотан скарф(тъй ли се казваше) около главата... Hug Ми не съм усетила да е силно,както каза някой тук,не помня кой Embarassed Моля,разяснете??

Общи условия

Активация на акаунт