МНОГОДЕТНИ МАМИ 24

  • 15 714
  • 335
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
Здравейте майчета Hug
Редовно ви чета ,но нямам време да ви пиша Embarassed Бяхме две седмици в Русе при бабите. Направихме и кръщене на близнаците Laughing Правихме след това изследвания за ясла и сега пък сме малко болни ooooh! Три дни бяха на ясла до обяд . Голям рев голямо чудо.  :ooooh:30 деца /бебета/накуп реват ужас. Хванала съм се за главата , а и от 1 октомври ще се връщам на работа- въобще незнам как ooooh!

Майчета Llibon днес е постъпила с Криско в болница Cry
Дано не е толкова сериозно Praynig Стискам палци и се моля за вас Praynig Praynig

# 46
  • Мнения: 710
Цитат
Майчета Llibon днес е постъпила с Криско в болница Crying or Very sad
Дано не е толкова сериозно Praynig Стискам палци и се моля за вас Praynig Praynig
Аз влизам точно това да кажа,стана ми мъчно.

# 47
  • Мнения: 1 744
Моля се нещата да се оправят при Криско и отново да са си у дома!  Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 1 470
    Здравейте и от мен!!!Много жалко че влизам в темата,след подобна лоша новина... Praynig Praynig PraynigАко има господ на таз земя...Бебчо ще се оправи,след всичките ни молитви...Аз вярвам в чудесата...
    Мамо Цоци,каквато съм маниачка на тази тема-различни книжки за оцветяване,за задачки закачки,логични идр.тетрадки всякакви,фулмастри,боички и всички дранкулки които можеш да намериш при теб...Като малка основно за такива неща си харчех паричките,бях злояда/не ми личи,но е вярно/и всичко давах в книжарницата...И сега постоянно купувам на децата подобни помагала,и книжки за четене,макар и да не успявам да влея и в тях тази моя страст...
    Джулс,завиждам ти за пътешествията,пожелавам ви да си изкарате чудесно!!!А като дойдеш в София,ще се радвам да се видим!!!
     Пешеходке,съжалявам много за злополучната катастрофа,както казва мъж ми,те винаги стават заради трети шофьор...А какво стана с книжката ти?!А за ремонта,да не ти звучи отчайващо,но една приятелка вече 3година е в ремонт...Така че дръж се!!!
     Наде,а докато майка му е в Суходол,детето къде ще живее?!Тези неща,не иескам да те плаша,но не се лекуват толкова лесно...
     На тези с диетите,пожелавам успех!!!А на всички други добър апетит!!!Защото ме викат вече за вечеря...Прегръщам ви всички!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 035
здравейте и от мен!Два дена ме траяха от нета с неплатена сметка и накрая ми дръпнаха шалтера  comp03
Аз пък веднага намерих време и си го платих ...и ето ме пак smile3534
Цитат
Майчета Llibon днес е постъпила с Криско в болница
Ужасна, ужасна новина... Praynig

Мамо Ц.,Радвам се че отново сме заедно HugТвоята книжарница толкова ми хареса,че ми се прииска и аз да си имам.Ние живеем до училище и може да се получи newsm78. Но засега само идейка. Аз тези дни говорих с шефа ми ,и след като си взема и полагаемия отпуск,ще се върна на работа.Някъде около Нова година.Близначките за сега ще ги гледаме с баба Свеки.Живот и здраве чак на градинка ще ходят.
Близнаци, честити ти християнчета.Да са живи и здравиЗа рева ще го преодолеете...ами болестите SadАз затова моите няма да ги пускам тази година.Обаче ако се наложи Tired Face

Джули, HugАма тя програмата ти е претъпкана като хамбургски салам  #CrazyАз едва ли бих издържала...Да си и майка и то многодетна ,и домакиня ,и съпруга и този график...

Наде,Дано това помогне жената да се вземе в ръце.Аз ще следя с интерес.
Пешеходке Hug
Габи,
Цитат
За къщата ще се отчитам следобед... search
Красим,И аз съм за униформите.Тук ,в Бургас Руската беше или е и още с униформи.Доста не сполучлив опит.Имам предвид това ,че учениците надделяха на своето- без униформи.Родителите само си дадоха парите...Това са мои наблюдения.Дано при вас се получи newsm10
Зла Вещица, кафето кафето е вълшебно smile3503
Та като стана въпрос, къде ли е Вълшебна?
За детския дом- права е Джули че навсякъде си имат изисквания,но не е лошо да си свериш часовника.При нас е така:
за всеки ден - тоалетче.(мразя пролетта и есента когато всеке ден копувам и нов чоропогащник) #Cussing out
За бельото- то е ясно,всеки ден.Дори се притеснявам и не копувам от един и същ вид .да не помислят че детето не се мие и сменя бельото.Малко е лудо ,но съм чувала коментари от лелички.
В раницата резерва -всичко за преобличане.В детската градинана Софи, не ги преобличат ако са изцапани.Само ако се намокрят ,примерно докато се мият или изпотят.За последното грижата имат само и единствено децата smile3512
Вътре -задължително само пантофи.Още в раницата -шише с вода,мокри и сухи салфетки.Май е това newsm78 Ами остана само успех.
Шапчице,
Цитат
Ако има господ на таз земя...Бебчо ще се оправи,след всичките ни молитви...Аз вярвам в чудесата...
Дай Боже Praynig Praynig Praynig
Албена Hug
Наталка,
Цитат
като гледам сополите
И ние сме така ,да ти кажа може да те поуспокоя Щом духне вятър....
Иначе вчера операцията е минала успешно-На Венко.Лошото е че ще има още една след около месец Освен скъсан минискус имало и скъсани връзки .Лекара казал че пластиката (втората операция)е по-сложна и с по-голям възстановителен период.Може да се наложи да я плащаме newsm78имам такива опасения...Но без нея не става.Аз съм много притеснена ,защото моя баща е инвалид първа група от подобно нещо ,което е подценил...Затова се притеснявам така ,макар че знам че има къде по- сложни и лоши неща А тати с-неговия проблем, не го давам за мнозина здрави мъже.
Е, хаиде че се поувлякох.Утре ще ви споделя още нещо .Лека нощ.

# 50
  • Мнения: 1 744
Детето по принцип живее с баба си в Надежда. На майка му й дадоха от социалните апартамент в Обеля като самотна майка, но тя си живее сама там, чат пат с някой мъж.
Днес се обажда от Суходол и реве, че не били хубави условията, нямало телевизор....Май си мислеше, че отива на курорт. Дано устиска двете седмици и най-вече да има резултат.

# 51
  • Мнения: 1 470
     Добро утро майчета!!!За виртуалното кафенце,вие си знаете,кой както го обича!!!Писах,писах,писах,сигурно половин час,и когато погледнах нагоре...НЯМА НИЩО Twisted Evil...Нещо се изтрило...
     Та само ще ви се похваля тогава,че нямам време да пиша всичко наново...Вчера как изненадах моята првиятелка за 40годишнина...Тя си мислела че съм я забравила,пък аз и бях купила много готина луминисцентна лампа,за над кухненският плот,защото след ремонта си нямаше,пък май и от преди това,пък за мен е много важно да виждаш какво правиш,особенно когато режеш с остър нож...И така отивам аз преди да се прибере от работа,монтирам я,и слагам огромна панделка отгоре...Естественно децата и ми отвориха,да не се чудите...И тя влизаааа...И катго в предаванията на Деби Травис...Толкова беше доволна,целува ме над сто пъти,и ме прегръща...Повече се зарадва от колкото на всичките и подаръци до сега...Ми за сега толкова!!!Приятен ви ден!!!

# 52
  • Мнения: 2 270
от мен закуската



за тези които са на диета-това

# 53
  • Мнения: 2 270
Близнаци-две седмици в Русе и да не ми се обадиш Cry #2gunfire
и моя малкия много плаче на ясла.Толкова е нещастен Cry
мама3-и другата ще мине успешно PraynigДано да не плащате нищо,че бая скъпички операциите
Цоци-надявам се ,че бързо ще организираш всички неща и пак ще си редовна тук.Липсваш много
Джулка ,не се оправдавай  #Crazy.Голямо разнообразие ви чака
Наде -много гадно,че ви притеснява постоянно жената.Тя за 2 седмици няма да се оправи-трябва и поне година,че и повече без чашка.Дано имате здрави нерви/особено ти/

# 54
  • Мнения: 710
Днес имаме рожденици
Ванко на Зла Вещица и Ема на снежка-смешка
Да са живи и здрави

# 55
  • Мнения: 1 744
Честит празник на рожденниците! Да са живи и здрави и много много щастливи!

Днес единият ми племенник Денис става на една годинка. Те живеят в Белгия, но благодарение на Велики Скайп се виждаме всеки ден. Да ни е жив и здрав и късмет в живота!

# 56
  • Мнения: 1 035
ЗДРАВЕЙТЕ!!!
Дано денят е прекрасен за всички.
За Криско на Лилибон newsm17 В Клюкарника няма още инфо.от таткото как е детето Praynig Praynig Praynig




За днешния рожденик Ванкои мамито-Зла Вещица

И рожденничката  Ема  И мама Снежка -смешка

Ани Hug м-м-м закусчица и кафенце м-м-м
Гласувах за конкурса -колаж.Много интересни хрумвания.А кое е сладурчето на Теди?
Шапчице, страхотна изненада си направила на твоята приятелка smile3501И аз съм за практичните подаръци.Но преди всичко истинските приятели.
Наде, да е живо и здраво и твоето племенниче

Исках да ви питам,по какви учебници или по- точно помощни материали учеха вашите деца в предучилищна? Софи ,каза че на другата групичка раздавали учебници за подвързване,а на тяхната -първия учебен ден,понеже госпожите им още са в отпуска.Та много ме озадачи newsm78Миналата година работеха с Моливко,но не ги подвързвахме.не че е проблем,просто се чудя какво пак са измислили newsm78 Някои може би ще си помислят ,че не може да ни се угоди на родителите .Аз веднъж споделих с вас ,че Софи я оставям още една година за да поиграе.Иначе тя чете гладко и смята без проблем до 10.Не знам дали не сгреших, като не я записах първи клас?Най- лошото е че учат от толкова малки,а като дойде време за кандидатсвуване -две години плащаме частни уроци.

Малко съм объркана smile3517Нали ми е първа ученичка.
Аз в събота ще си имам мъж

Желая ви много весел ден!!!

# 57
  • Мнения: 3 323
Да са ни живи и здрави Венко и Емка!
Денис да стане член на нашата дружина... за целта - да слуша и помага на мама / демек да и се приискат още такива Grinning/.
Ани, не е честно! На хайманите големи кифли, а на страдающите - мъъъъънинко доматче.../ то и без това ни е забранено/!
Момичета, аз съм земен човек - не лъжа... 4 килограма за 3 дни, без никакъв глад...
Наде, изпуснала съм проблема, но горе долу разбрах - дано помогне това лечение, но 2 седмици....и аз мисля че са малко.
Шапчице, мойта и аз сама си я монтирах, че даже и кабела си удължих, но от 3 години чакам някой да ми сложи стъклото...скоро имах рожден ден... Grinning

Моля, който има новини за Крис да казва...
Ели, с теб сме, мила, кураж! Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 1 470
    Ма спомените ми за твоя дом,толкова е избледнял...Само подшушни къде си...И размера на стъклото разбира се...И се зареди с бутилка бира,и оркестърът да свири... Peace

# 59
  • Мнения: 3 323
Въх! Шапко! Не споменавай в мое присъствие тез скверни слова - бира! БИРА, моля ви се... а добрата жена - пости ли пости... Студен айран - най много ти се полага! А, адреса - Бъкстон!

Общи условия

Активация на акаунт