МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 307
  • 393
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 022
Боже, защо страдат невинни дечица....
Много ми е мъчно.
Дано Криско се оправи, дано, дано, дано....
Моля те, Господи, помогни му да се оправи и да може майка му да му се радва дълги, дълги години. Моля те........
 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 346
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На мен пък ми казаха Лилибон да звънне в СВ. Лазар в София и да каже какъв е проблема,ако нямат подходящ специалист непременно ще я насочат към такъв!Утре ще искам от съседката ,която ходеше там на консултации/от тука/,там роди и сега води там малкият Траян за ваксините,тя даде този съвет но пропусна да ми даде телефонен номер! Praynig

# 347
  • Мнения: 487
Вярвате ли ми,че ме беше страх да вляза в темата....Дано малката душичка премине през това изпитание с победа!На Лили и цялото й семейство много сили и кураж..Молим се заедно с Вас!Ако може с нещо да се помага  и аз ще се включа,само да се оправи детенце!Дано всичко се оправи,дано! Praynig

# 348
  • Мнения: 907
Незнам вашите новини от кога са, но е другата седмица тръгвали по доктори в Плевен и София и е страшно зле Лили....Криско и бе  ръцете....

Горещо се моля и за двамата, Лили има нужда да бъде много, много силна в този момент......А Криско - то се знае - да е най-леката форма,която се израствала с възрастта.

Психически ли е зле? Четох в онзи сайт за болестта - съвсем ли е сигурно това? Има наистина различни форми. Дано има и изрaстване, не видях там. Hай-сърдечни поздрави на Лилибон и много сила и желая. Ако има идeя как мога да помогна от тук - с удоволствие ще го направя.

# 349
  • Мнения: 1 449
Нямам думи ...
Дано всичко остане един лош спомен...

# 350
  • Мнения: 293
Цоци ако се чуете с Лили предай и ,че сме с нея newsm17.Молим се за Криско и цялото семейство- много сили и вяра, че няма невъзможни неща за тези които вярват.ако трябва нещо от Пловдив-обадете се. newsm03

# 351
  • Мнения: 2 022
Виждам, че всички със страх влизаме в темата и почти никой не пише. Всичките проблеми от ежедневието ни избледняха пред трагедията на Лили и Криско. Дано всичко това отмине като лош сън. Засега продължавам да разчитам на максимата за липсата на новини. Дано не закъснее и истинската добра новина. Стискам палци на Криско .
Ако някой се е чувал с нея и има повече информация, нека я сподели. Няма по-страшно от неизвестността....

Кураж Лили!

# 352
  • Мнения: 11 607
Усетих,че на Лили не и се говори и не съм и се обаждала...Не ми се и пише.....

# 353
  • София
  • Мнения: 676
Милички мами, аз съм сигурна че ако всички заедно се помолим, ще помогнем на Криско и Лили!
Не бях влизала във форума от много време и останах като втрещена... Не може да се случва наистина....

# 354
  • Мнения: 3 674
Да маминки...много е тъжно и несправедливо Sad
Мила Лили ние сме с тебе! Кураж мила!!! Praynig Молим се за Криско! Praynig Praynig Praynig
и ви обичаме....  bouquet

# 355
  • Мнения: 639
не ми се пише,вчера се чух с Елена,ужасно е всичко което им се случва.......................
Тя не знае къде се намира от болка..............,мъка............въпроси много,...........отговори оскъдни.........

Господи моля те бъди добър...........,
маля те, помогни на Ели и семейството и ,за да преживеят всичко това и да станат по-силни,по-мъдри......................

# 356
  • Мнения: 2 022
Няма ли никаква светлинка в тунела?
Господи, моля те. Ти си всемогъщ - моля те, ще ти отнеме по-малко от миг. Спаси Криско. Моля те...........

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Неви, коя е Елена?

Какво се случва и там ???

Аз като гледам на никого нищо не му се пише и ,чесно, само за Лили си мислим - и чакаме новини!!!

# 358
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Елена е Lilibon.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Съжалявам, аз мислех че се казва Лили   Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт