Моят личен рекорд

  • 2 941
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
БЕз никакво обучение стрелям много точно с пистолет.

# 46
  • Мнения: 3 674
БЕз никакво обучение стрелям много точно с пистолет.


Колко души си застреляла  вече до тук ...?Mr. Green  Joy Grinning
Това разбира се е шега Peace

# 47
  • Vienna
  • Мнения: 519
Моят целият живот е моят ли4ен рекорд. Успях да 3авьрша медицина в Австрия, като се и3дьржах сьвсем сама, ве4е по4ти от 11 години живея с мьжа ми, имаме най сладкото детенце.
 HugВодя курсове по комуникативни умения и ра3витие на ли4ността тук вьв Виена. Пре3 май ще ги органи3ирам те3и курсове и в София. Laughing

Embarassed О, и най рекордното поне 3а момента, отслабнах сьс 7 кг., но продьлжавам...

# 48
  • Мнения: 1 426
Преди 9 години спрях цигарите - бях пушила почти 20 години и накрая пушех буквално цигара от цигара!

# 49
# 50
  • Мнения: 822
Хм, незнам... Скачала съм с бънджи, като по-малка съм карала скейт, карала съм мотор...Все екстремни неща, но чак пък личен рекорд не мисля че са. По-скоро удоволствие.
А иначе - много се гордея със себе си, че успях да се преборя с цигарите (сега се чудя как изобщо съм пушила), успях да завърша една трудна специалност в университет, работя, отделно частен бизнес, отделно наесен пак ще уча... Ако успея да съчетая всичко това, ще го призная за личен рекорд... Blush

# 51
  • Мнения: 95
Не знам дали е рекорд, но аз го смятам за такъв. Винаги съм била мноооооого нетърпелива, но дойде момента в който трябва да проявя голямо търпение и да издържа на натиска, на който съм подложена. Не мислех, че ще издържа, но успях.

# 52
  • Мнения: 208
Ами,4е се научих да живея с недостатъците си и да не се тормозя неужно много.
Да, това също е рекорд! Поздравления за него! И аз мога да се похваля с това.
А като стана дума за диети с шоколад и вода........повече от месеци съм издържала, но не го считам за свое постижение, просто животът ми показа, че човек може да направи какво ли не.

# 53
# 54
  • Мнения: X
Успях да откажа цигарите, а преди това пушех близо 1 кутия Embarassed Беше ми много трудно, почти изпаднах в нервна криза непосредствено след това. Но успях да се преборя с тази моя зависимост и така вече 3 години и 2 месеца Hug

# 55
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Има едно нещо, с което съм горда, и което ми вдъхва сила и увереност винаги. Не е нещо кой знае какво, но за мен е важно. Успях да се преборя за живота си, да изляза от калъпа, в който се опитаха да ме вкарат, да запазя характера си и принципите си, и на пук на всичко не се пречупих. Борбата беше трудна, но сега съм сама за себе си - имам живот, в който аз сама взимам решенията и сама съм си виновна ако нещо се разпадне, сама изкарвам парите си и сама избрах половинката си. Щастлива съм, че успях да се запазя такава, каквато съм, и се харесвам  Blush

# 56
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За личен рекорд смятам това, че мин. лято се престраших да се кача на кану и гребах близо 2 часа. За мен това е рекорд, защото по принцип не си падам по подобни преживявания и имам фобия от вода.
А сега, ако успея да загърбя нещо в живота си, бих го считала за рекорд. От една година се мъча. Уж бях успяла, ама пак се върнах към него. Съжалявам, за което.

Общи условия

Активация на акаунт