Моят личен рекорд

  • 2 940
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
Моят личен рекорд е друг.
Това е само пример.
Кажи го де.  Grinning

# 16
  • Мнения: 22 908
Успях да стигна до най-високия водопад на света-Салто Анхел/979м/,след един доста тежък и дълъг преход.

Гмурнах се в подземни пещери,макар че много ме бе страх.Родих едно голямо бебе без капка страх. Grinning.Имам и други лични постижения,но не ми се иса да ги споделям.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 11:22 от ДесиХ2

# 17
  • Мнения: 704
Не знаех, че ... сега има нещо, с което да се почувстваш жив.

Холограма, естествено, че и сега има "неща" с/от които се чувстваш Жив  Simple Smile

А никой ли не е издържал "убийствена диета" от 20 (поне) дни на шоколад и вода...

Правя периодично /в началото на всеки сезон/ 2-седмичен пост на вода и фреш, ама му казвам "почивка"  Sunglasses

П.С. Иначе шоколад обичам - много  Blush

# 18
  • Мнения: 6 472
Като физически рекодр беше катеренето на Лакатник бременна в 7-ми месец. Всъщонст това е по скоро форма на яко безрасъдство, ама тогава си бях все още с детски акъл:oops:

Нещо, което не е свързано с физическо натоварване - фактът че след развода успях да се изправя от нищото, да продължа напред и да не се обърна нито веднъж назад. Успях да създам свой собствен дом, успях да завърша не една, а две магистратури, успях да си намеря хубава работа и не на последно място, успях да намеря истинската си половинка в живота. За вас това може да не означава кой знае какво, но след депресията, в която бях изпаднала, за мен беше направо огромно постижение.

# 19
  • Мнения: 836
ДесиХ2, впечатляващо!!!

# 20
  • Мнения: 335
Разглобявах и сглобявах "Калашников" най-бързо от 90 мои "набори"...

Не беше много скоро. Но, ако опитам...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Личният ми физически рекорд - скочих толкова, на дълъг скок на кандидатстудентски изпит, че да го взема. В училище никога не бях скачала толкова.  Mr. Green Няма да пиша колко точно, защото не е много, ама все пак.  Mr. Green Освен това винаги съм била зле с бягането и пак за същия изпит - за 3 седмици влязох във форма и бягах по около 2,5 км. А за бързина - бягах като в четвърти клас!
Иначе - нямам рекорд с прочетена книга 5 - 6 пъти, защото не обичам да ги препрочитам.  Naughty Отбелязвам си отделни любими пасажи. Понякога дори си ги записвам в тефтер, който винаги нося в чантата си.
Ако се сетя да друг рекорд - ще пища пак.  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 537
Личен рекорд имам по огъване на пръсти наобратно , мъж ми много се дразни,че му е неприятно да гледа Crazy Просто са ми доста гъвкави пръстите,особено на лявата ръка след една злополука като дете, като си загрея пръстите,мога да си докосна кожата на ръката,особено с показалеца Wink

# 23
  • Перник
  • Мнения: 277
Имам книга, която съм чела 5-6 пъти като малка, която ме накара да се почувствам като героинята- Черният красавец, разказва се за един кон, за неговия живот.
Я,супер,и аз съм чела тази книга не знам колко пъти newsm44. Тя ми е настолната книга така да се каже - не за друго,а защото просто обичам конете,а не знам за друга книга,която да е посветена специално на кон.  newsm78

# 24
  • Мнения: 335
... За вас това може да не означава кой знае какво, но след депресията, в която бях изпаднала, за мен беше направо огромно постижение...

Какво говориш, лулу,
Вместо да скромничиш, дай рецептата.

# 25
  • Перник
  • Мнения: 277
А никой ...... няма ли си филм, който да е гледал 53 пъти ...?
Гледала съм горе-долу толкова пъти филма "Коса" -през пубертетския ми период.
А сега "В търсене на Немо". Влюбена съм в гланата героиня Crazy

Гледах "Такси"1 сигурно 10 пъти, а сериала "Бригада"сигурно пак толкова,ама като си представите,че това са 15 серии в 4 диска. Shocked
Голямо гледане е паднало.  #Crazy

# 26
  • Перник
  • Мнения: 277
Успях да стигна до най-високия водопад на света-Салто Анхел/979м/,след един доста тежък и дълъг преход.

Ето това се казва постижение!   bouquet Като си представите ,че това е почти километър във вертикална посока.  Sick

# 27
  • Перник
  • Мнения: 277
Като физически рекодр беше катеренето на Лакатник бременна в 7-ми месец. Всъщонст това е по скоро форма на яко безрасъдство, ама тогава си бях все още с детски акъл:oops:

Нещо, което не е свързано с физическо натоварване - фактът че след развода успях да се изправя от нищото, да продължа напред и да не се обърна нито веднъж назад. Успях да създам свой собствен дом, успях да завърша не една, а две магистратури, успях да си намеря хубава работа и не на последно място, успях да намеря истинската си половинка в живота. За вас това може да не означава кой знае какво, но след депресията, в която бях изпаднала, за мен беше направо огромно постижение.
  bouquet smile3501  bouquet

# 28
  • Мнения: 22 908
Успях да стигна до най-високия водопад на света-Салто Анхел/979м/,след един доста тежък и дълъг преход.

Ето това се казва постижение!   bouquet Като си представите ,че това е почти километър във вертикална посока.  Sick
Аз не съм изкачвала самия водопад,а подножието на платото .Но минаването през джунглата си беше доста трудно,даже претърпях инцидент,паднах на една скала и си порязах глезена на камъните.Успяхме да стигнем до малкия водопад в подножието на големия.На другия ден прелетяхме със самолетче около водопада,за да го разгледаме.Тук може да видите няколо филмета за водопада и самия национален парк КАНАЙМА ,в който той се намира.Парка е във Венецуела.

http://www.lagransabana.com/video.htm

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 12:24 от ДесиХ2

# 29
  • Мнения: 750
Ако някой ден ме огрее слънцето, ще ида и там, Деси. Иначе, ако не друго, поне на красоти си се нагледала Heart Eyes

А като се отвори дума за оръжия... ми постижение ми е това, че като тийнейджърка си мечтаех да се запозная на живо с някои видове и сбъднах мечтата си. Разглобявала, сглобявала и стреляла съм почти всяка седмица в продължение на 4г с Макаров, Глок, Калашников, Драгунов, и разни други пистолети. По едно време ми беше дотегнало от тия гърмежи.

Общи условия

Активация на акаунт