Ползвате ли гумени ръкавици?

  • 5 084
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
Опция 1: Peace

Да  ве4е винаги ползвам гумени ръкавици.Много са ми удобни. По4нах да ги ползвам поради две основни при4ини...кожата ми е 4увствителна към хими4ни  препарати...а ръкавиците  предпазват ръцете.Другата при4ина е: Преди около 10 години когато миех 4а6а...тя се с4упи и се порязах пръста.От тогава ве4е съм винаги с ръкавици.Макар 4е сега си имаме съдомиялна,но въпреки това ръкавиците влизат в  употреба 4есто...за 4истене на пе4ка ,  халдилника, плота в кухнята...и т.н. Grinning

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 00:07 от roza66

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Не, никога не съм използвала. С ръкавици не мога да върша като хората каквато и да е работа, пречат ми.  Rolling Eyes
До навик е, в началото и на мен ми пречеха, но се свиква Laughing

# 17
  • Мнения: 3 674
Не, никога не съм използвала. С ръкавици не мога да върша като хората каквато и да е работа, пречат ми.  Rolling Eyes
До навик е, в началото и на мен ми пречеха, но се свиква Laughing

Верно е 4е се свиква Peace

# 18
  • Мнения: 3 932
Винаги си купувам, но нямам навика да ги слагам...

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, никога...

# 20
  • Мнения: 6 472
Не. Мия рядко, имаме миялна.

# 21
  • Мнения: 6 904
Да, винаги. Свикнах с тях и са ми много удобни. Мия чиниите с ръкавици, пера с ръкавици, бърша пода пак с ръкавици.

# 22
  • Мнения: 1 403
Напоследък използвам  Peace

# 23
  • Мнения: 2 700
Не. С ръкавици се чувствам като спънат кон.
Нямам миялна и обичам да мия. Нямам никакви проблеми с препаратите.

# 24
  • Мнения: 576
Никога не съм използвала, не са ми удобни! 1dishes

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не, никога, макар, че при мен има и друг парадокс - наличието на миялна машина, която не използвам!!!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ползвам ръкавици докато мия чинии. Ползвам само когато почиствам тоалетната, мивките, огледала и т.н. Крайно време е обаче да започна да ползвам ръкавици и за чиниите, защото в момента кожата на ръцете ми е ужасна и никакъв крем за ръце не помага.

# 27
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Повечетео съдове ги мие миялната. За чистенето на печка, фурна, баня....... newsm78  Ми то аз докато се сетя да си сложа ръкавиците и вече съм ги почистила. Иначе имам. Ама не са ми удобни и общо взето не ги ползвам.

# 28
  • Мнения: 2 197
Гумени ръкавици използвам само когато боядисвам яйцата за Великден и когато мия със Саво. Не са ми удобни. Мия от край време с гел Тест и никога не съм имала проблем от него (при положение, че кожата ми е суха).

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, никога....то аз трудно свикнах и тоалетната и банята да мия с ръкавици /нали там препаратите са по-силни Mr. Green/.

Общи условия

Активация на акаунт