Тогава нямаш сегашни и бъдещи проблеми. Ти следиш мислите си и според тях мъжът ти никога няма да кръшне. Това е достатъчно. Той те оставя да мислиш каквото си щеш, ти го оставяш да върши каквото си ще. Висш пилотаж в семейната дипломация.

Оределено нямам проблеми  до сега./4уакам на дърво/ Странни ли ти се вижда?  Grinning С мислите не си доразбрала какво имах  предвид като писах да  "следи мислите и си  4е те определят на6ата реалност".

Не, аз просто не мисля за това 4е 6те ми изневерява...ако взема да го мисля ,зна4и се страхувам и затова го мисля.Оттам 6те  стана паранои4ка на тема"изневяра" и като го "мисля  много 6те" по4на и  да се съмнявам  него...а  той 4овека ако наистина не прави ни6то..6те полудее от това  4е мисля 4е той ми изневяра,6те го съсипя от съмнения и ревности..и резултата накрая е ..4е 6те му писне и наистина 6те тръгне да кър6ка :: Е това имах в предвид...като писах :
Цитат
Знам само  4е не бива да мислим лой6и не6та за да не ги предизвикваме.Това е Трудно e ...но трябва да следим мислите си...те оформят на6ата реалност.