МНОГОДЕТНИ МАМИ 12

  • 17 590
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 740
както каза и Секстет в Искреното и лично,  не си давам много зор за неща, които не са  ми жизненоважни.

Ох, знаех си, че ще се орезиля публично. ooooh!

Аз пък хич не се притеснявам за тоалетите за празника. Имам си една малка черна рокля, която ме спасява във всички проблемни случаи, нали е универсалното решение за всяка дама.  newsm03  А и децата не ги мисля - 3 от 4 са сред организаторите, така че ще блестят с униформени тениски. newsm53

# 46
  • Мнения: 11 607
ЧРД на Ивелина  на bybss! Здраве, щастие и любов на голямото момиче!
newsm59 newsm59 newsm59
ЧРД и на Надя - nadiaeuro ! Здраве, много любов, да те слушат в къщи и щастие! [/size][/color]
bdbaloni bdbaloni bdbaloni
И на двете - весел празник!

didush8 те много мами се губят, не само Хелла......

От снощния ураган има ли при вас някакви щети? Леле, какъв вятър беше......

# 47
  • Мнения: 3 740
Честита ви първа пролет!
Иде нашето време!
newsm41 family 1swing
(Видяхте ли какво нещо е силата на мисълта? Въртяха се мисли за пролет из главата ми, въртяха се, и взеха, че се материализираха. Mr. Green)

ЧРД на Ивелина  на bybss! Да е жива и здрава, да е много щастлива!
 
ЧРД и на Надя - nadiaeuro ! Само най-хубави неща да ти се случват!


 hbday

# 48
  • Мнения: 11 607
Честита ви първа пролет!
Иде нашето време!
newsm41 family 1swing
(Видяхте ли какво нещо е силата на мисълта? Въртяха се мисли за пролет из главата ми, въртяха се, и взеха, че се материализираха. Mr. Green)

Иде, иде, от вчера в 14,30ч. била настъпила астрономическата пролет - май така чух....

Секстетно Цвете, ами да започнеш да мислиш и за мен някакви неща, пък те после да се сбъднат... Напр. да имаме каравана като вашата, може и по-малка напр. ван - ей сега ще ме пратят при мъжа на Илиева, пък може и други неща... ама той списъка дълъг - ще ти го пратя в някой хубав ден на ЛС!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 552
Честита Първа пролет,момичета!
Много усмивки Grinning Grinning Grinning, слънце   Nature Sun With Faceи цветя  Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover!


Честит Рожден Ден на двете рожденнички!Много здраве, щастие и любов!
 bdbaloni Tada   bigdance2    newsm38   newsm59   Gift        

Ние утре заминаваме с дъщеря ми за Ст.Загора на музикален фестивал за 4 дни.Михаела ще има участие с оркестъра,с народният хор и индивидуално изпълнение.Преподавател по народно пеене й е майката на Елица Тодорова/участничката в Евровизия/.Тати е назначен гледач на близнаци.Тъкмо малко да си почина.
Иначе при нас нищо интересно.Кръжа из града всеки ден по малко,мъжът ми го играе инструктор.Доста неща съм забравила,май.

Лек ден на всички!Да отивам да оправя къщата,т.е. апартамента и багажа!

# 50
  • Мнения: 3 740
от вчера в 14,30ч. била настъпила астрономическата пролет - май така чух....

Не, прясна-прясна е, от нощес в 2.07.

Секстетно Цвете, ами да започнеш да мислиш и за мен някакви неща, пък те после да се сбъднат...

Мисля аз, мисля, ама взех да се разсейвам. Виж ми аватара. Grinning

Илиева, браво на детето! Стискаме палци да се представи добре.
А как ти завиждам за Стара Загора... Ако имам късмет, на 31.03. ще съм там на 45-годишнината на гимназията.

# 51
  • Мнения: 524
[size=14pt]Европейско Наде, честит ти рожден ден![/color[/size]]Да си жива и здрава и силна мама на прекрасните бебета и кака.

На голямото момиче Ивелина- слънчеви, пролетни дни по пътя й!

nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday    

Честита пролет на всички!

# 52
  • Мнения: 233
  Честита Първа пролет,момичета! Two Hearts babydust7 Two Hearts  babydust7 Two Hearts babydust7 Two Hearts
   
  Честит Рожден Ден на двете рожденнички!Много здраве, щастие и любов!
   bdbaloni         bdbaloni         bdbaloni

Успех Илина, Гордост за мама и татко, Радост за нас!  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

    Много ви се кефя, но в последно време не искам да ви развалям настроението. Щото нещо не ми върви. Една от грижите ми е абитуриента. И пари няма и време не остана. Видях в нета едни хубави костюми на Парушев в Пловдив, сигурно са скъпи, а и как да стигна до там. Има ли мами от Пловдив да знаят цената ориентировъчно.   Май се целя на високо ама да проверя все пак... newsm78 Мисля, че съученик на сина със същите размери не си е намерил костюм по мярка тук. Не съм обикаляла магазините, щото без пари не става, а и при нас е гола вода. Проблема с нашите шипки ни попречи на всичко останало. Сега не ни отпускат средства, защото шефа на фонд земеделие е арестуван. Сигурно се досещате, че докато ни отпуснат пролетта ще мине и шипките ще завържат на разсад. Mr. Green
   Що ли ви занимавам с глупости. Извинете! smihesorry Аз затова си мълча,  Close че незнам като зина какво ще излезе... cry

     newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  newsm51


   

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ани, поздравления за постиженията на Йоана! Голямо браво на нея, да плува като рибка и в живота и да се радва на още успехи!   bouquet

Габи, честита ви годишнина със закъснение! Все така щастливо да се гушкате двамата и да се гордеете много с децата си!

На всички мами поздрави, и изчезвам, защото май до края на седмицата ще си имаме нова кола! И тогава има да ви се хвааааляяя!!!  Wink

# 54
  • Мнения: 370
Рениса, всеки си има по някой и друг дерт! А абитуриентът е достатъчно красив, за да се притесняваш точно как ще го облечеш. Но все пак си е за мислене!
Супер е, че след поредицата от миялни, идва ред на поредица от нови коли! Нека така да е, че и повече! На когото, каквото трябва!
СЛЪНЧЕВА ПРОЛЕТ на всички!

# 55
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
      bouquet newsm59  Gift  party002 Tada newsm18  bigdance2  ura  party006 Tada bdbaloni Tada baloni Tada baloni Tada bdbaloni    bouquet smile3525СКЪПИ РОЖДЕННИЧКИ  СЪРДЕЧЕН ПОЗДРАВ И ОТ МЕН   newsm51
 Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Пролетно да е времето,пролетно и слънчево да е и в душите и домовете ви  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
renisa зетя значи ще има нова ризка все пак...заради бала Mr. Green Виж какво ,мила ..и да не е Парушев...хубавото гардже си е хубаво и в друг костюм!Моят брат си купи един хубав панталон,уши си една хубава копринена ризка с къс ръкав и така беше...после си ползваше дрешките дълго време след бала,и пак си беше официален и много готин!Поразходи се из магазините .....ей така да поогледаш  Sick колкото до шипките..дано нещата се оправят бързо
Илиева   smile3501 браво на детето и приятно изкарване в Стара Загора

# 56
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ! НЕКА НАСТРОЕНИЕТО ВИ БЪДЕ ПРОЛЕТНО ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА! 
 Nature Sunny   Nature Sun With Face   Nature Sunny   Nature Sun With Face   Nature Sunny   Nature Sun With Face   Nature Sunny

ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЧКИТЕ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!
 newsm59  bdbaloni   hbday

Досега ме познавахте като Goki Mama, но най-накрая и аз се прекръстих и то с помощта на малкия ми син. Тази сутрин Коко си търси любимите дрешки, не ги намира и се сърди, че сигурно са мръсни и няма да може да ги облече. НО... Добрата мама ги е изпрала, те са изсъхнали и готови за обличане. Коко е щастлив и казва: Мамо, ти си като Добрата Фея от Пепеляшка!
Е, това е доказателството, че съм ФЕЯТА, а не Пепеляшка (като си мислех  Mr. Green ).
А нали вече е пролет - и останалата част от ника си дойде сама.

# 57
  • Мнения: 1 818

Честита Първа Пролет,момичета!Слънце,усмивки и много топлота!

А на рожденичките днес желая да са здрави и винаги в пролетно настроение!





# 58
  • Мнения: 3 740
габи, ти ли беше дала линк към организацията на многодетните в Испания?
Тогава нямах време да разгледам, а сега не го откривам... newsm78

# 59
  • Варна
  • Мнения: 552
В неделя ходихме в гората в местността "Боровец" край Варна/кв.Аспарухово/ със сестра ми и племенника ми.Децата просто полудяха,оставихме ги да правят каквото си искат.После минахме да инспектираме копането на майка ми в двора на баба ми.
Ето резултата:   http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24970&AlbumId=89186

Общи условия

Активация на акаунт