МНОГОДЕТНИ МАМИ 10

  • 13 419
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 334
Здравейте,
ЧРД на Вики и Елена ! Да са здрави и щастливи!
В моето семейство има две водолейчета, две скорпиончета и само една везна/аз/ -  може би трябва да станат 2 ???  Един приятел ни пожела - след Ванко, Митко, Гошко иде ред на Тошко..., а моят доктор каза, че ще ме чака догодина да раждаме Николета  Laughing Обещала съм да помисля по въпроса.... , но големият ни батко заяви - абе вие за презервативи не сте ли чували, не разбрахте ли, че всяко следващо е по-голямо гевезе?  Joy
Аз може би ще вляза в класацията за най-упорита майка - 3 момченца от 7 бремености / за мое огромно съжаление 4-неуспешни/.
Аз от петък започвам с готвенето, че на тези мои момчета през почивните дни не мога да им насмогна на апетита... и като дойде понеделник викам ураааа и не пипвам нищо в кухнята, но толкова бързо идва вторник.... Thinking
Малчо ме зове, че е крив от ваксината
Успешен ден!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Честит Рожден ден Вики! Много здраве и щастие!
 newsm38 newsm59  ura Tada  Gift
Ели, честит Рожден ден! Много щастие и здраве!
 bdbaloni happy bd newsm38 newsm18 baloni

# 47
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден Ден на Елена![/color]
Честит Рожден Ден на Вики![/color]

Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани!

 bdbaloni hbday bdbaloni


Секстет, ти какво в последно време здравейте - чао! То глоба има и за такива дето само отчитат присъствие

Мале, разсипахте ме от глоби. Няма угодия за вас, като катаджии на пътя сте - каквото и да направя, все съм в нарушение.
Как да не отчитам присъствие, като само хокеят на Камен ми изяжда поне 3 часа на ден. За световен шампион да го готвех, нямаше толкова усилия да хвърляме. Треньорът ни е стиснал за гушата и няма мърдане. Аз бия отбой, на път съм да се откажа, ама детенце златно напира - хем е най-зле от целия отбор, хем много му харесва да играе. И аз, нали съм си Мека Мария, ходя да го влача по тренировки и състезания. Не мога да го пусна сам, защото той тежи 30 кг, а сакът с екипа - 10. Абе, загубена работа.
На всичкото отгоре мъжът ми ме ревнува от форума и всякакви ангажименти извън семейството, само мърмори, че едно време си имал жена, а сега бил женен за Цвета Общата - уж на майтап, де, ама малко "Думам ти, дъще, сещай се, снахо!" Той хем ме подкрепя и се радва, когато направя нещо, хем не му се ще нищо да се променя. Едва преглъща факта, че децата са пораснали достатъчно, за да нямат нужда от денонощната ни опека. Изглежда, че мъжете са доста консервативно племе, трудно свикват с промяната. Е, а моят нали е истински мъж, достойно се представя и в тази посока.

Супер Теди, остави децата да си рисуват зверилника, както им харесва. Кой твърди, че истината е само това, което виждат очите ни?

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 15:24 от секстет

# 48
  • Мнения: 11 607
Ей това най-ми хареса:
не разбрахте ли, че всяко следващо е по-голямо гевезе?  Joy
Joy Joy Joy

А за най-упорита майка, Сватята да каже нещо, ако иска, естествено!

Ох, и аз си копнея за понеделник да ви кажа, ето днес мъж цял ден из краката ми и най-накрая, въпреки,че ми помогна, го чакам с нетърпение след малко да се изнесе,че на спокойствие да си изчистя.......


На всичкото отгоре мъжът ми ме ревнува от форума и всякакви ангажименти извън семейството

Секстетно Цвете, не се притеснявай - двете ще летим през терасите като ни подгонят мъжете..... Моя заяви,че не е трябвало да прекарваме интернет в къщи и сега горко съжалява! Обещал ми е един ден да летя с компютъра и кабелите......


Мога да се похваля днес с домашен, пълнозърнест, хляб у нас, лично месен от мен. Рецепти после ще давам, срещу заплащане..... Правих и други неща - овесени кюфтета напр. Станаха сполучливи, въпреки,че се разляха, ама нали сме си все свои - какво значение има формата..... Въобще - днес готвих! Ето го и резултата - знам,че е рано за вечеря, но все пак от сега да ви подгрея....

# 49
  • Мнения: 524
Цоцоланче, като излезли от ТV предаване са ти блюдата...

Супер Теди, тази работа с рисунките е много готина. Нашата най- голяма е измислила някаква подобна "животинска" идея. Аз много се кефя, щото иначе току- виж всички картинки са със по пет- шест  човека и толкоз. На средната листа й нещо не стига за баща й и е сложила един надпис-Тати на работа.

Секстет, провокира ме към признание- смятам, че моя съпруг също "ревнува"от компа. Представяш ли си? Ама аз малко хитрушя падам- като го чуя да тропа по стълбите-хоп-червеното кръстче горе вдясно на екрана... Stop

# 50
  • Мнения: 3 323
Дил, аз 3 от 8 бременности , но не искам да влизам в никакви класации с това...Искам като чета да ми е приятно и интересно - съжалявам аз не участвам!
Цвете, върна ми вярата в човека! Така те искаме - пък мъж като види че успяваш ще прости! Аз вече съм с два жълти така че намирай бързо място за клуба!
Свате, жълтото какво е - за него нищо не спомена! Къде са крутоните?

# 51
  • Мнения: 11 607
Крутоните - друг път! А да видим дали ще познаеш какво е това жълтото - за него наистина не ти казах!!!!  Mr. Green

То какво излезе - то всички летим с компютрите през терасите.....  Joy Joy Ами дайте да ги организираме мъжете и да се разберат кога ще ни пъдят, и когато това стане - да си спретнем една срещичка, да идем на дискотека, на почивка ..... Ще им оставим децата и ние така по женски! Да видим колко време ще издържат без нас! То може с нас да е лошо - въпреки,че не го вярвам никак  Naughty , ама без нас - два пъти по - лошо!

# 52
  • Мнения: 1 470
   За Мама Цоцоланка и нейните изкушения...Провокираш ми апетита,а идва лято... PraynigМоля,не дей!!!
   И аз чакам,чакам моичкият да се върне от работа,а като си седи в къщи,се моля да излезе,за да пооправя...А за ревноста-аз си имам компа,а той зайците,не че пак не мрънка,все му се вижда нещо несправедливо,но поне си имам насрещен вариант...
   За рисунките,ще видим?!Мойте нещо нищо не ги интригува,не знам защо?!
   За последното предложение на Мама Цоцоланка Peace Peace Peace

# 53
  • Мнения: 186
Здравейте, мили мами! Благодаря за поздравите, имах хубав рожден ден, с подаръци и изненади.
Но пералнята ми ми направи най-голямата- днес ми заля кухнята. При това след посещение на майстора, за нещо несъществено според него. Добре, че голямите деца бяха у дома , за да подсушим.Малкия се натопи във водата, разбира се. Цяла седмица пера на ръка и сега пак ще продължавам. Можеше и пералня да ми е подаръка , ама кой да знае.... Mr. Green
Интересните факти в нашето семейство- и трите деца са родени в понеделник, каката е в един ден с леля си , а малкия със свекървата.И трите не са планирани, т.е. изненади  Joy  А и друго, но то е за разширеното семейство- аз съм женена за Георги, сестра ми също, баща ми , който почина , беше Георги, приятелят на майка ми сега пак е Георги.А и майка ми е с три деца.Не се сещам друго.
Желая ви хубави почивни дни и настроение на Тодоровден, имаме двама именици, ще го отбележим скромно.

# 54
  • Мнения: 3 740
Каква стана тя? Май ще откриваме филиал на "Пълна къща" - "Изпъдена от вкъщи"?

бобимин, много гаден номер е това с пералнята. Аз го прежиях преди Коледа, много ти съчувствам.

# 55
  • Мнения: 2 433
Честито на празнуващите днес!!!Да са живи и здрави! Hug
Набързо влизам да се оплача , че отново, за 3ти път сме болни!!!!!И от три дена Яни нищо не яде. Като види лъжицата стиска зъби и върти глава. Ако нещо случайно напъхам в устата бива изплювано с рев веднага. Направо е някакъв малък ад. Дори любимите му неща не опитва. Имам чуство че е изнервен от глад и затова само плаче и се търкаля по земята. Иначе не вдига Т, и днес изглежда по шен. Хремата не е намаляла, но поне очите му вече не текат. На АБ сме Дурацеф и се надявам вече да сме на оправяне. Проблема е със зверската кашлица - не мога да давам илачите щото веднага се изплюват и се налага да ги давам в положение надолу с главата...не ми питайте как ooooh! вчера освен в очите имаше АБ и в ушите...а колко е приел..един Господ знае.
Такова чудо като тази зима не ни е газило. 3 месеца подред боледуваме. От консултациите не ми вярват че не сме се оправяли напълно и сме пропуснали 2 ваксини. ooooh!
За рисунките.
Аз вече писах че Мирела има цяла папка, но се оказа проблем да ги дадем, защото се представяли на господина по рисуване накрая на годината за общата годишна оценка Thinking та сега рисуваме други. Но както и Теди писа семейството не е това което трябва...Мирела е решила да рисува патки, петли...и разни други пернати"изкукуригали" добитъци... нямала муза за хора и къщи.... Ама продължаваме. Накрая ще събера по 1 рисунка на всяко дете от класа и ще се сдобием набързо с 30тина рисунки Mr. Green
Интересни факти и от нашето семейство: Къци и Яни Аз и сестра ми сме  родени във вторник, Мимка в неделя, а Галин в събота. Та на принципа на средно аритметичното на нас ВТОРНИК ни е щастлив ден!!!!
Айде отивам да готвя, че Цоцоланка пак ни засрами с нейните всуски-хруски!!!!! Mr. Green

# 56
  • Мнения: 191
Здравейте, мили мами   bouquet!
Добре дошли на всички нови бебенца, които са напълнили нашата Пълна къща  Hug. Честит празник на всички рожденници   bouquet
Много дълго време не бях сядала пред компютъра и сега не мога да насмогна на четене  Blush
С голям интерес прочетох темата за пролетния празник и този път много се надявам да можем да дойдем  Praynig. Имам само един въпрос няма ли да е възможно да се организира място където да могат да пренощуват семействата, които не са от София. Лично на мен ще ми представлява затруднение тази част, защото не познавам града и нямам представа, къде има достъпни и прилични местенца.
Да ви се похваля, нашето семейсто се увеличи с още един член- 10 годишното Пежо 405 комби.То е най-хубавото, най-бързото, най мощното и всичко най което можете да се сетите  Joy (няма да кажа, че харчи бензин като бмв )И тримата ми мъже са влюбени в него и ако има едно лесно ще спят на паркинга, на аз се радвам най много на огромния багажник защото вие сте най наясно колко багаж се събира за едно 5 членно семейство,което трябва да отсъства от дома даже и за една вечер(осбенно ако в състава има тийнеджър Grinning)
Май ще трябва да се намеся, че моите момчета се мъчат да срутят семейнот ни ложе  Joy
Спокоен уикенд и весело посрещане на Тодоров ден (макар, че аз и утре съм на работа  Cry)

# 57
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ами така е mami3 като не се появяваш..има да четеш сега и да наваксваш  Joy
Добре дошла секси мамче....страшен ник...много ми хареса newsm53
На рожденниците  newsm51 newsm51 честито Tada baloni bdbaloni baloni Tada
Имаше запитване за Дилянка...незнам какво става,уж беше казала,че ще пише Thinkingутре ще и се обадя по телефона,че сега е вече късно

# 58
  • Мнения: 233
      bdbaloni    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЦИТЕ С НАЙ, НАЙ - ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ         Мили момичета отдавна не съм ви писала, но работата не свършва и опашката за компа не е малка.  newsm53
    Искам да споделя с вас колко гадно се чувствам. Сигурно съм казвала, че баща ми почина, а сега изпратих мама на гурбет и страшно ми липсва. newsm45  Не ми се пише повече, а и не искам да ви развалям шеговития тон. smile3525

# 59
  • Мнения: 525
Днес е Тодоровден.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ТОШКОВЦИ И ТЕОДОРИ!!!

Аз имам баба Тодорка и племенник Тодор.Сега отивам да се обадя на баба,защото тя винаги е първа по телефона,когато имаме празник.

Общи условия

Активация на акаунт