Сексуално несъвместими в семейството

  • 9 937
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 672
За други неща освен тема секс нямаме напрежение , сърдене и прочие. Както казах той е иначе прекрасен човек.. Никой от обкръжението ни не подозира.

Не е перфектно всичко, след като се караме за това се отчуждаваме много ден след ден. Той не ме прегръща, не ме целува,  не е нежен с мен , като съквартиранти. И да прави ми забележки за много неща извън секса.

Последно? Имате или нямате други проблеми освен секса? И други разминавания има, не ми се връща да чета...
Разбрахме, че ти работиш вкъщи, голямото дете на градина, малкото е бебе, а какво работи жребецът и какво прави вкъщи посред работен ден?
Не че ме вълнува, по-скоро ми е любопитно какво ще отговориш.

# 46
  • Мнения: 37
Неговата работа е хибридна. 2 дни е в офис , 3 е вкъщи.
Темата със секса ни е проблема. Казвам ,че заради това, че секса ни куца се караме на тази тема следва отчуждаване.
Не ме прегръща и целува , не го чувствам емоционално близък.  Един вид ме наказва ,или самия няма желание да е близък с мен, щом не получава каквто иска .
Прави ми забележки от битов характер за много неща вкъщи,  защото е перфекционист , а аз не съм перфектната домакиня
За други проблеми не се сещам.

# 47
  • Мнения: 2 191
Изглежда е голям егоист.
Цупене, сериозно?
Очевидно някак няма истинска близост, правене на ЛЮБОВ, само един акт като от филм.
Мен щеше още в началото да ме загуби с това поведение.
И честно казано, не вярвам че ще има промяна...

Обичаш ли го иначе?Или само по навик сте заедно

# 48
  • Мнения: 3 134
Ако питате за време , аз определено нямам сили и желание отдавна,  вкъщи обаче секса е разменна монета, ако искам да се държи добре с мен.
Това означава, че нищо не ви е наред. Ако му откажеш секс реално губиш доброто му отношение и нищо не ти остава. Помисли.

# 49
  • Мнения: 37
В началото имах желание към него. Аз също обичам да правя секс , след цялото напрежение , драма и скандали на тази тема, желанието ми го няма вече.
Ако поне веднъж спре с тази история и правим любов, както на мен би ми харесало, може би нещата при мен могат да се оправят . Ако прояви нежност и имаме близост не само като трябва да правим секс.
Иначе не сме си голямата любов нито той на мен, нито аз на него. Той самият е имал едно 20 връзки преди мен. Не съм жената на живота му:)

# 50
  • София
  • Мнения: 38 595
"Секса е разменна монета, за да се държи добре с мен".
Залагам си колекцията парфюми, че този се държи зле и извън спалнята!

# 51
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Неговата работа е хибридна. 2 дни е в офис , 3 е вкъщи.
Темата със секса ни е проблема. Казвам ,че заради това, че секса ни куца се караме на тази тема следва отчуждаване.
Не ме прегръща и целува , не го чувствам емоционално близък.  Един вид ме наказва ,или самия няма желание да е близък с мен, щом не получава каквто иска .
Прави ми забележки от битов характер за много неща вкъщи,  защото е перфекционист , а аз не съм перфектната домакиня
За други проблеми не се сещам.
Този прекрасен човек... тцтцтц Astonished

# 52
  • Мнения: 37
Извън спалнята по- скоро ме игнорира.  Не ми обръща внимание,  не е мил и нежен , нямаме общи интереси особено.
Когато го питам защо се държи така, ми казва че и аз не се държа както иска и неговото е ответна реакция.
Това което иска е да имам желание 24/7 и да говоря за секс постоянно , да пишем , да обсъждаме,  да имам фантазии ..а на мен ми е страшно досадно. За мен секса не се говори и обсъжда,  прави се със страст. Камо ли да се кефя на тройки особено с моят мъж

# 53
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 492
А децата помага ли, гледа ли ги ?

# 54
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
А защо казваш, че нямате никакви други проблеми, че е добър и прекрасен?
Хайде дръж си на първоначалното мнение, защото така изглежда пързалка. С всеки следващ пост противоречиш на първите...

# 55
  • София
  • Мнения: 38 595
Силвия, разменната монета на доброто държание е само и единствено добро държание и отсреща.
Ракии, салати, манджи, измити съдове, супер външен вид, пари, странен секс НЕ СА разменна монета за добро държание!!!

# 56
  • Мнения: 347
За други неща освен тема секс нямаме напрежение , сърдене и прочие. Както казах той е иначе прекрасен човек.. Никой от обкръжението ни не подозира.

Не е перфектно всичко, след като се караме за това се отчуждаваме много ден след ден. Той не ме прегръща, не ме целува,  не е нежен с мен , като съквартиранти. И да прави ми забележки за много неща извън секса.

Последно? Имате или нямате други проблеми освен секса? И други разминавания има, не ми се връща да чета...
Разбрахме, че ти работиш вкъщи, голямото дете на градина, малкото е бебе, а какво работи жребецът и какво прави вкъщи посред работен ден?
Не че ме вълнува, по-скоро ми е любопитно какво ще отговориш.

Изглежда като сексуална робиня на мъжа си.
Ако беше финансово независима, при положение че не е обичана и уважавана, нямаше да остане в тази ситуация. Щеше да си намери партньор на нейната висота.

Освен ако жребецът не превръща този секс маратон в доходоносна дейност и печелене на пари - тогава нещата, разказани от авторката се вързват логично. И той иска повече и "по-качествено" по неговия стандарт и мерило, не по нейния, от труженицата.
За нея остава да нарече нещата с истинските им имена, защото при сексолог и психолог версията й няма да издържи.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 20:52 от Valerie R

# 57
  • Мнения: 86
Извън спалнята по- скоро ме игнорира.  Не ми обръща внимание,  не е мил и нежен , нямаме общи интереси особено.
Когато го питам защо се държи така, ми казва че и аз не се държа както иска и неговото е ответна реакция.
Това което иска е да имам желание 24/7 и да говоря за секс постоянно , да пишем , да обсъждаме,  да имам фантазии ..а на мен ми е страшно досадно. За мен секса не се говори и обсъжда,  прави се със страст. Камо ли да се кефя на тройки особено с моят мъж

Прилича на психически и физически тормоз... Как въобще сте заедно? Това се чудя аз. Нямате общи интереси - това едва ли е от вчера. Ако сте толкова различни във всичко, как се събрахте, че и 2 деца имате? За секс-робиня ли те е взел? И да затвърди немърдането ти - хоп, 2 деца...

# 58
  • Мнения: 46 540
Прочети си пак последните постове и кажи наистина ли приемаш това за нормални семейни отношения и здравословна среда за деца?
Психически тормоз с наказания (игнориране и скандали), липса на каквото и да е внимание, насилие в спалнята...

# 59
  • Мнения: 3 778
Е как можа да го определиш като прекрасен мъж и определи живота си като прекрасен също? Ами ти си жертва на домашно насилие като по учебник.
Не знам защо се чудиш какво да правиш. Трябва да си вземеш децата и да го напуснеш. Ще става все по-зле в твоето прекрасно семейство дори и, ако му изпълняваш извратените желания. Ако например се съгласиш на тройка, следващия път това няма да му стига и ще те натиска да правите четворки, петорки, оргии, секс с животни, изобщо каквото му роди извратения мозък. Ти всичко ли мислиш да приемаш и преглъщат за да си запазиш чудесния брак?

Ужас! Наистина се надявам темата да е пързалка, но си мисля че е съвсем истинска и направо се страхувам за теб. Дано намериш сили и прогледнеш за истината.

Общи условия

Активация на акаунт