Нормален ли съм ?

  • 3 977
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21 513
Поне професионално би трябвало да е срещал жени, които не говорят за цикъл и маникюри, така че това наистина е странно. От друга страна, той е още млад и с ограничена среда,, колко пък да е срещал  каквито и да е.

# 76
  • Мнения: 31 848

Баш като автора. Зачетох се за инселите. Отговаря си.
Та някой ден и автора ще изтрещи. Това ако не отиде в Легиона. Може пък да го свитнат Joy

Поне професионално би трябвало да е срещал жени, които не говорят за цикъл и маникюри, така че това наистина е странно. От друга страна, той е още млад и с ограничена среда,, колко пък да е срещал  каквито и да е.

Назад се писа, ама да повторя.
Аз никога не съм занимавала мъж с цикъла си. Ако го направя, значи ми хлопа дъската.
Интересно автора коя го е занимавала с цикъла си.
Даже и близки хора от срещуположния пол не мога да си представя да се обяснявам, че съм в цикъл.
Единствено с брат ми веднъж го коментирахме,  но той засегна темата, че ми четеше конско за храненето, хормони и т.н.
Няма и как някоя колежка полицайка на работа да го занимава с цикъла си.
Та тоя човек явно с жени не общува, ама грам.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 20:44 от Не се сърди, човече

# 77
  • Мнения: 3 211
Ам човека ако толкова го е страх от кръв, по-добре да не става войник. Blush

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 353
Ако темата е истинска-търси психолог, най-добре се насочи към някой с изградена репутация, че има много самозванци.

# 79
  • Мнения: 6 176

За съжаление си прав. Насилието и агресията ви е вкоренено.
Затова и света е на това дередже и не може да се оправи.
Ето и автора. Баща му го млатил, в училище го млатили момчетата, а на нещо жените му криви.
Баси и  логиката.

Аз не виждам жените да са му криви с нещо, просто няма интерес към тях. Има разлика, все пак не всичко се върти около вас. А за насилието не мислиш ли, че понякога е нужно насилие за да се спре насилието? Как ще се обезвредят терористи, трепещи наред, не става с приказки.

Цитат
Според мен иска в легиона, пък белким му дадат там някакви цели да убие нещо. Трепе му се. Агресивен.

Това да не ти е компютърна игра, ама с бойни патрони? Освен цели да убие нещо, той самият също ще е цел и във всеки един момент може всичко да приключи. Я да го нацели някой негрос, я да се надене на мина или самоделка. Или дрон. Въобще не му беше тук мястото да публикува историята си, няма да го разбере масовата бг-мама.

# 80
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Скрит текст:

За съжаление си прав. Насилието и агресията ви е вкоренено.
Затова и света е на това дередже и не може да се оправи.
Ето и автора. Баща му го млатил, в училище го млатили момчетата, а на нещо жените му криви.
Баси и  логиката.

Аз не виждам жените да са му криви с нещо, просто няма интерес към тях.
Скрит текст:
Има разлика, все пак не всичко се върти около вас. А за насилието не мислиш ли, че понякога е нужно насилие за да се спре насилието? Как ще се обезвредят терористи, трепещи наред, не става с приказки.

Цитат
Според мен иска в легиона, пък белким му дадат там някакви цели да убие нещо. Трепе му се. Агресивен.

Това да не ти е компютърна игра, ама с бойни патрони? Освен цели да убие нещо, той самият също ще е цел и във всеки един момент може всичко да приключи. Я да го нацели някой негрос, я да се надене на мина или самоделка. Или дрон. Въобще не му беше тук мястото да публикува историята си, няма да го разбере масовата бг-мама.

Аааа, я виж кво пише, иска да му го "пампуркат".... Rolling Eyes

# 81
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Казах, че явно има интерес, а ти каза, че нямал. Иначе ние нищо не очакваме от него, поне не вярвам която и да е от нас нещо да очаква баш от него.

# 82
  • Мнения: 31 848
Ако е средно интелигентен ще се позамисли върху някои неща.
Но пък ако толкова много му е важно нашето мнение, ето и моите пет стинки.
Авторе, не прави деца,никога. Е, не можеш де, но ако някой ден проискаш, недей. Ще съсипеш горкото дете.
Не с и израстнал в нормална среда и предвид интелекта ти /не е обида, а факт/, няма да си способен да отгледаш едно дете в здравословна среда.

Познавам хора с травми. Но те са природно интелигетни и като създаваха семейства се постараха да си изчистят максимално травми, комплекси и честно казано си имат прекрасни семейства.
Но трябва акълец и способност на самокритика.

# 83
  • Мнения: 46 540
Темата премина границите на добрия тон. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт