Бащата ме изостави

  • 6 680
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 13 285
Явно е прозрял, че не му се живее с истеричка.

# 121
  • France
  • Мнения: 12 748
И откога бракът е белег за свястност?
Поне няма правописни грешки при припознаването. Става автоматично.
Стават. Когато развълнуваният баща отиде във френско кметство и почне да диктува буква по буква българско име на полу глуха чиновничка. Всичко това с ффп2 маска Joy

# 122
  • Мнения: 1 807
И откога бракът е белег за свястност?
Поне няма правописни грешки при припознаването. Става автоматично.
Стават. Когато развълнуваният баща отиде във френско кметство и почне да диктува буква по буква българско име на полу глуха чиновничка. Всичко това с ффп2 маска Joy
Уж за това и за двамата ползвах интернационални и добре приети, по немско, имена. Обаче щях да припадна, когато видях името на щерката, изписано с 3 грешки, при условие че съм им дала акта за раждане за да и направим регистрация в нашата община...

# 123
  • France
  • Мнения: 12 748
И моите момчета имат интернационални имена, но с ММ решихме вторите им имена да са на моите дядовци. И така Simple Smile

# 124
  • Мнения: 12
Здравейте , група. В окаяно състояние съм , никой не може да ми помогне , защото всеки около мен  е афектиран от постъпката на бащата.
  Така , 3 години бяхме заедно с бащата на детето ми. Забременях миналата година , той беше шокиран , но не показа , че го е страх. Бащата е безработен и в града , в който бяхме не се намира лесно работа , опитахме навсякъде, но никъде не го взеха. След малък спор аз си тръгнах от дома му , но мислех ,че ще си почнем малко и нещата ще се оправят като всеки път. Но този път раздялата ни беше 3 месеца. Той не се интересуваше нито от мен нито от детето. Живееше си излизаше си , а аз стоях у дома и плачех.
Както и да е изведнъж си намери работа , събра малко пари , дойде и ме прибра. Но като се роди детето слее един такъв малък спор ние се обидихме доста жестоко. Аз бях още в болницата и с детето трябваше да ни изпишат на следващия ден.  Той беше объркал нещо с документите , с които трябваше да при познае детето , аз се ядосах и казах на доктора , че няма баща и да пишат детето на мое име.... Разбира се , после поправих грешката си , оправих и неговата и детето се води на баща си. Но той се ядоса за това , че съм казала , че няма баща... Бебето ми днес навършва 1 месец , а той дори не е звъннал толкова време да пита как сме дали имаме нужда от нещо изобщо дори не си е виждал детето... според вас дали това е причина да напуснеш жена си и детето си... Впрочем ние сме само сгодени...
 Дали има вариант да се обади и да се съберем ... Дали от срам , че няма пари не ме търси... Родителите му също казаха доста глупости , че детето не е от него , доста обиди... Моят баща да 1 път му се разсърди... дали и това е причина да не ни търси...
Е хора, правите деца без да мислите! Единствено тук мога да съжаля детенцето. Буквално сте го набутали в отвратителна ситуация! Никой от двама ви не знае къде се намира, правите деца докато сте безработни? Какво ви става бе хора?!
Пък за сръдните няма да коментирам, ползвате детето от сега да си правите на криво!
Някой от вас помисли ли за миг дори за това дете - не, гаранция!

# 125
  • Мнения: 37
За какво ти е такъв плужек? Нямало работа. За мъж. Като няма в малкия град/село ще пътува до по-голям. Явно е лентяй, по-добре така. Утричка ще ти увисне на майчинството, себе си, детето, че и него да храниш и ще те бие.
 Че си си избрала такъв, и ревеш за него. Не го ли видя че не става?

# 126
  • Мнения: 1 817
За всякаква работа се изисква образование и се държат изпити,само размножаването става хей така! И ето го резултата.

# 127
  • Мнения: 37
Да отиде общ работник и от селата ги извозват, само да има желание (явно няма). Кравар, хамалин, строител, складов работник във фабрика(осигуряват транспорт) .От такъв какво да очаква? Да и легне на майчинството да цуца.

# 128
  • София
  • Мнения: 13 285

Това обяснява много неща.

ВиШо нямам представа какво е.
Аз не съм ничий служител и няма как да кача фиш. Доходите ми не са от заплата, а и надали някой ще си качи, защото не е особено възпитано да питаш хората за доходите им, а вече го правиш многократно. При това без капка връзка с темата.
В темата авторката пише, че мъжът не иска контакт с нея и с детето и това няма общо с неговите или с нейните доходи.
Напиши как си представяш, че една жена може да се събере с мъж, който не иска да я вижда и чува, вместо да спамиш.
Напомням, че е трудно да легнеш до някого, в чиято къща не можеш да влезеш. Надявам се, че не я съветваш да лежи на входното чердже!
Дай конструктивна идея, вместо да агресираш срещу останалите потребители.

# 129
  • София
  • Мнения: 28 668
А, по-добре да не пише повече, че положението става все по-страшно.

# 130
  • France
  • Мнения: 12 748
Всъщност какво трябва да доказваме с фишовете?

# 131
  • София
  • Мнения: 13 285
Не става ясно. Жената казва, че има виШо и фиш и това е огромно постижение, а ние трябва да докажем, че имаме, иначе не сме на нейното ниво.

# 132
  • Мнения: 19 083
В много фирми служителите подписват декларация за поверителност. Често заплатата също е изброена като поверителна информация, и едно евентуално публикуване на фиша във форум или социални мрежи, би довело до санкции по чл.126 от КТ, мисля.

Дипломата съдържа лични данни. Може сигурно да се сетиш и сама защо не е добра идея да си я публикуваш по форуми.

# 133
  • France
  • Мнения: 12 748
И?
Може за имаш и двете и да не си прокопсал, може и обратния вариант.

# 134
  • София
  • Мнения: 28 668
Аз вишо нямам Confused

Общи условия

Активация на акаунт