Бащата ме изостави

  • 6 324
  • 140
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
Скрит текст:
Сърцето ме боли, като се сещам, аз как чаках да звънне, да му чуе, мен или детето, докато той се прибра в Англия, обеща, че ще ни вземе с бебето...и забрави....а аз бях на 30, той на 35. Какви коментари прочетох. Ей, тази млада майка има нужда от утеха и подкрепа, не от упреци. Как, ако не с желание, се правят деца?!? Няма как да разбереш, дали един партньор е подходящ, докато не станат родители. Преди това я камилата, я камиларя....няма значение, ромка, туркиня или българка....бебето и тя имат нужда от неговата топлина...това е зов за помощ, не за упреци. И аз не съм предполагала, че ще остана сама с 10дневно бебе на ръце...знам какви сълзи съм проляла, и колко години ми бяха нужни, да се съвзема.....отивай и лягай до него с детето, и да ви гони- си стой там, до него. Не говори много много, и не повишавай тон. В един момент, ще трябва да започне да ви купува храна, на теб и детето,  памперси и да ви води на разходка. Ставай и се прибери при него, щом не ти посяга, да си държи бебето на ръце, да го къпе, да си спите един до друг.  има шанс да се разберете. Всички почти сме минали през това.

Съветът ти е по- глупав и от самата история на авторката!
Я дай да видим кас те посреща теб половинката ти, за да позволим да ни раздаваш съвети и критики. Глупав е този, който съветва майка с бебе да тръгне в обратна посока, когато иска да се прибере при него. Казали си, казали, викнали си, викнали...вие ли ше и взимате дедето от детска, и ще го водите на лекар?!? Щом си го иска, да се прибира при него...вие като много знаете, значи сте втасали да четете чужди истории за развлечение. Радвам се за вас, но докато не видя мусаките от мъжете ви, няма да ви търпя критиките.... хайде, снимки на мусаки под тази пост....

Ми, те няма да го взимат от никъде бебето, ама и мъжът който не го иска също няма. Нито ще е първата сама майка, нито нищо.

# 46
  • Мнения: 46
Страдайте, ама.скрито, както досега. Купил е база за сенки, явно мисли, че имате нужда.
Завършването на университет отдавна не е мярка за умност. И си личи напоследък много, за жалост. Куцо, кьораво и сакато влиза и завършва университет, стига да поиска.
Е да де, ама не е като да казваш, че имаш прекрасен партньор, и да не можеш да го докажеш. С дипломата е по лесно....изтъркани да ви фразите, доказвайте.....

# 47
  • София
  • Мнения: 28 639
Ох, мъжът ми готви, но не готви мусака, аз я готвя. Сега какво да правя? В негова защита ще кажа, че днес ми купи база за сенки.
При мен в ъгъла?

Май това ни е съдбата Anguished

# 48
  • Мнения: 9 726
😂🤣😂🤣😂😂🤣
Много забавна дама, гордост на университета си! Наздраве!

# 49
  • Мнения: 1 243
Троловат тези, които нито показват какъв висок стандарт са им осигурили, а само изказват предположения. И да искате, няма с какво да ме нахраните. Явно и университет не сте завършили....аз го направих, и то след като станах майка...и продължавам да уча....тролвайте тук, ама само толкова...не сте предоставили доказателства, че пия, нито че ви обгрижват, както твърдите....
Жалко, че в университета не преподават самоуважение.

Но доста оспамихме темата, затова спирам.
Към авторката - такъв типаж не ти трябва, може би е за ваше добро да не е в живота ви. Но финансова издръжка трябва да изискваш, дължи я, щом е направил дете.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Сега, който няма ДОКАЗАТЕЛСТВА за това, за което пише, просто да не пише! Иначе само изтъркани фрази.
Последно се обръщам към госпожата с университета. Докажи! Аз приемам, че нямам перфектен партньор( с когото имам 3 деца, загубила съм едното, останали сме заедно, имам 30 години връзка и 24 години брак, но това са само подробности), защото не мога да ДОКАЖА това нещо. Моля, ДОКАЖИ, че си завършила университет!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Страдайте, ама.скрито, както досега. Купил е база за сенки, явно мисли, че имате нужда.
Завършването на университет отдавна не е мярка за умност. И си личи напоследък много, за жалост. Куцо, кьораво и сакато влиза и завършва университет, стига да поиска.
Е да де, ама не е като да казваш, че имаш прекрасен партньор, и да не можеш да го докажеш. С дипломата е по лесно....изтъркани да ви фразите, доказвайте.....
Как да ти докажем? Да те поканим да живееш у нас? Аз друг начин не виждам.

# 52
  • Мнения: 19 081
Троловат тези, които нито показват какъв висок стандарт са им осигурили, а само изказват предположения. И да искате, няма с какво да ме нахраните. Явно и университет не сте завършили....аз го направих, и то след като станах майка...и продължавам да уча....тролвайте тук, ама само толкова...не сте предоставили доказателства, че пия, нито че ви обгрижват, както твърдите....

Нали на 30 си родила? Малко късно си започнала с ученето, щом е след като си станала майка.

# 53
  • France
  • Мнения: 12 710
Ох, мъжът ми готви, но не готви мусака, аз я готвя. Сега какво да правя? В негова защита ще кажа, че днес ми купи база за сенки.
ММ готви много хубава мусака по гръцки: с патладжани. Но не би му и хрумнало да ми купува грим. Предпочитам твоя вариант Confused

# 54
  • Мнения: 276
...коя първа ще ни покани всичките на вечеря, за да се докаже? Аз предлагам форматът да е като в "Черешката на тортата"

# 55
  • Мнения: 7 444
Тя може много да го иска  но той като не я иска, какво прави?

# 56
  • София
  • Мнения: 28 639
Ох, мъжът ми готви, но не готви мусака, аз я готвя. Сега какво да правя? В негова защита ще кажа, че днес ми купи база за сенки.
ММ готви много хубава мусака по гръцки: с патладжани. Но не би му и хрумнало да ми купува грим. Предпочитам твоя вариант Confused
А, хрумнало му е... Многозначително му пратих линк към базата Laughing

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
...коя първа ще ни покани всичките на вечеря, за да се докаже? Аз предлагам форматът да е като в "Черешката на тортата"
Аз нямам проблем, то аз по принцип си готвя като в казарма. Обаче нямам желание да се доказвам.

# 58
  • France
  • Мнения: 12 710
А, хрумнало му е... Многозначително му пратих линк към базата Laughing
Ясно Joy точно щях да правя сцена на моичкия, че даже не знае какво е, а пък другите мъже... ехей Joy

Откога си мечтая да вечерям у Янтрини

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 21:08 от Philomena

# 59
  • Мнения: 1 585
Аз лично съм виждала снимката на чушките у  Янтра.
Впечатлих се много! Обаче като чух, че е за едно ядене и реших, че е майка-героиня!

Отсега жаля за веселата темичка! Grin

Общи условия

Активация на акаунт