💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 29 851
  • 566
  •   9
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 797
Благодаря за новата тема. Доста назад гледам, но след последните два епизода симпатиите ми към всички вече отминават

# 61
  • Мнения: 195
Благодаря за темата!😘 Категорично съм за Мария и Емо- супер тандем!
 Софи е казала в болницата, че Тишо вече не я привлича физически. Той се разплака пред нея и й каза,че му е нанесла травма.
 Доволна съм от развоя на нещата само наполовина, защото има още двойки,които органически не търпя -полицаите,Бебетата, онзи сфинкс Сиана...

# 62
  • Мнения: 3 387
Гласувах за тандем Мария и Емо Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 753
Галена, ако театралничеше по-умерено, щеше да е супер симпатична, сега е ок. Малко си мисли си, че открива Америка с речта за коалирането.
Сияна каквото и да направи, няма да ми стане приемлива даже. Днес май си пролича, че и на друг му писва от нея. Но той все пак не я нарече овца, а "като овца", щяла да тича. От обида и злоба си поплака, но жал не ми стана.
Снощи ми направи впечатление как някои участници грам нямат устойчивост на стрес. Данчо, който сам си казваше, че изперква, че чак се преби накрая от адреналин.
А в семейство "Фаберже" Глезла, която видимо изкрези, бе скастрена сериозно за сефте от любящия й верен паж.
Мишето обаче грабва палмата за най-отвратително  поведение и безпричинно хокане на мъжа си. Нетърпима!
А за вечно увиснала физиономия специалната награда сами ще се сетите при коя къдравелка отива.
Водещите са топ, както бяха и имитациите.

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 20:21 от AniCat

# 64
# 65
  • Мнения: 647
Също гласувах за Емо и Мария.
Мария ми е забавна, без да е лигава (много), тъй че ми допада.
Повече щях да се зарадвам, ако си бяха тръгнали Маргото и Крий, ама и тяхното време ще дойде.
Тая седмица женската игра на покер ще е клане.
Ако няма скандали и други интриги, пък нА.

# 66
  • Мнения: 10 843
Обичам такива игри, които разкриват кой какво мисли реално. Е, вярно целта на продуцентите е интрига на макс, но все пак нека. Много ме дразнят тези превземки, че били семейство, че били братя и сестри, живота си давали.. за хора, с които се познават от 2 месеца. Айде няма нужда.. вярно е, че там са затворени и изолирани, и все пак доста се преиграва. Отделно те там са конкуренти. Като са толкова големи приятели що не се откажат всички и Крис и Марго да вземат парите и да се приключва Grinning

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 796
И аз гласувах за тандема Емо и Мария, която се справя учудващо добре. Въпреки, че в началото бях предупредена, сега си взимам думите назад. Simple Smile Имам неприятното усещане, че печеливши от т.н. коалиция ще са Михаела и мъж, а не полицаите, които си мисля, че ще са най-изненадани от "развоя на събитията". Сияна и Светло също не ги виждам, като победители, Светльо има добра двигателна култура, в междуушието също не е празно, но с тази жена просто няма как да се случат нещата. Предполагам, че самата тя го осъзнава и затова е толкова комплексирана. Не знам какво е видял в нея, те си знаят, пожелавам им да са много щастливи и да се обичат. Но поне за мен това е двойката, за която смело мога да кажа, че не са "един за друг", дори и чисто визуално не си подхождат. Колкото до това с овцата, наистина каза "като овца", но пак прозвуча грозно и обидно.

# 68
  • Мнения: 1 403
И аз гласувах за Емо и Мария. Мария е идеална за това предаване за разлика от миналогодишните ко-водещи.
Някой питаше по-назад дали е водил сам Емо първите сезони, втори и трети сезон водеше сам, от първи нямам спомен, може и да не съм го гледала.

За двете С-та имам малко по-различно мнение- Сисито че си е много злобна и комплексирана, ясно. Но Светльо не ми е толкова "бял"- умен е и симпатичен, но ми се струва голям Нарцис, гледа отвисоко на света, даже и на жена си. Комплексите й се дължат на него, възможно е и озлоблението й до известна степен.

От снощните двойки маалко повече предпочитах полицаите да си тръгнат. Вярно, че са една идея по-култивирани от дон Руци, но пък и ми се струват една идея по-злобни и хлъзгави.

Нямам любима двойка този сезон, все пак най-много симпатизирам на София и Тишо, малко по-малко на Галена и Петър, много се лигави Галенка понякога.  Михаела и Венци, ако не бяха влезли в коалицията, щяха да са ми приемливи също.

Някой ако гледа "Един без друг" и има желание, нека сподели какво го е впечатлило. Аз искам, ама нямам желание да го гледам, както се казва. Денито ми предизвиква позиви за повръщане...

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 20:06 от Фенси

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 796
О да, далеч съм от мисълта, че Светльо е бял и добър. Че е нарцистичен  също е факт, че може той да е главният виновник за комплексите на жена му, също съм съгласна. Определено не е куха хралупа", за жена му не мога кажа същото. Не се показва като злобен, а дори да е, се е научил да го прикрива. Сиянчето е друга бира, там е тежка ситуацията. Интересно ми е колко от двойките ще запазят отношенията си и след формата. Не, че е задължително, просто ми е интересно. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 11 051
Ивайло Герасимов и Христо Стефанов:



На няколко пъти споменават и коментиращите в БГ мама Grinning Grinning Grinning

# 71
  • Мнения: 8 846
Галена, е мн чувствителна и страда изобщо като трябва да се разделя с някой, насълзяват и се очите, ако зависеше от нея, не трябва да има гонене на  хора. Особено, ако пък тя е причината да изгонят някой, няма да спи вечерта. Затова много пъти взе страна на двойка, за която никой не гласува.
Не мисля, че е казала нещо пред Марго и Крис, само за ги спечели по някакъв начин и да има изгода. Тя нали на диванчетата им каза, че няма да се интересува от тях.  Като гледам най-много се е сближила с Петя засега.

# 72
  • Мнения: 197
И аз гласувах за Мария и Емо, много добър тандем са за това предаване.
Аз мисля , че трябва да спечелят предаването Галена и Петър , все пак предаването се казва " Един за друг" , според мен няма друга двойка която да си пасне толкова много като тях.
В предаването не трябва да се гледат сила , издържливост или стратегия, а трябва да се види коя двойка наистина са един за друг.
Друга такава двойка бяха Гергана и Светльо , но за съжаление те отпаднаха.

# 73
# 74
  • Мнения: 1 487
Изгледах го и аз епизода.

Какво да кажа…Михаела и Сияна продължават да ме отвращават безкрайно.
За мен Михаела е много подмолна, с много високо самочувствие и доста неприятно държание има към Венци. Не понасям такъв тип двойки и в живота. Освен това постоянното ѝ бръщолевене на празни приказки ме напряга.

Сиси е много злобна, чак смешна. Голямо цупене, тръшкане, опитва се да се прикрива и да се представя като честен, одухотворен човек (особено като се обясняваше за книгите, ни в клин, ни в ръкав). Ако четеш и имаш обща култура, това си личи от изказа ти. Коментарите на Дарина, че е започнала да комуникира с тях, едва когато е видяла, че останалите го правят също ми показва, че е комплексирана. Избира си хората, според това как се позиционират сред останалите, а не дали си пасва с тях. Отношенията, които има с останалите не са на база чувства, емоции и интереси според мен. Мъжът ѝ си е същия подмолен тип човек, но определено той по умело се контролира.

Коалицията за мен се създаде, по отвратителното им държание към Ивайловците и половинките им Христина и Ивана. Не можеш да се държиш толкова просташки и назидателно. Никой не е длъжен да се променя, заради теб. Държаха се все едно всички са им длъжни и те са висшето общество, а останалите са някакви идиоти, които са непросветени. Това е според мен и причината доста от двойките да се дистанцират (дали от страх, дали защото не могат да бъдат такива). В момента Марго и Крис се опитват да се кротнат, затова тя плаче постоянно, когато знае, че не трябва да показва злобата си. Сияна, например не може да се прикрива, само заради високото си самочувствие и не може да приеме, че не е тя човека с последната дума. Михаела, заради невъзможността си да спре да говори и да мисли малко повече, преди да започне да бръщолеви, също не успява да се прикрие, но умело го представя като чувство за хумор, с помощта на продукцията.

Софи и Тишо се познават добре и в тяхната връзка ми изглежда, че тя доста умело си го манипулира. Харесвам ги обаче.
Галена не може да контролира емоциите си имам чувството. Не мога да им отрека с Петър, че наистина се подкрепят страшно много и изглеждат страшно спокойни един до друг, за което евала. Познават се много добре. За мен, те са победители.

За разлика от Сияна и Светльо, Марго и Крис, Мишето и Венци, Елизабет и Данчо, и Петя и Дани, където личи, че единия или другия, не се чувства спокоен или и двамата. Вечно са в някакви “състезания” кой е по-добрия, кой повече мисли, кой е по-по-най. Това ги напряга и си личи определено.

П.П Ясно е, че всичко, което написах са някакви мои съчинения, по това което виждам. Не ги познавам и нямам идея дали е така.

Общи условия

Активация на акаунт