Искам само истината , как ?

  • 5 510
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 853
Питай си го.
Щом те влече. Току виж научиш нещо.

# 61
  • Мнения: 21 587
Скрит текст:
 
До други коментирали , как за вас е нормално да си имаш жена за домакинска работа и деца и друга за любов ? Как въобще категоризирате жените на грозна и красива ли? Едната като по-неловяща окото да си гледа децата а другата за всеки щото е красива и на дали ще е само с вас при подобно отношение, смисъл ????

Ние драга не категоризираме жените.
Ние ти казваме твоето приятелче какъв тип е. От тези, които ще се ожени за теб да му правиш мусаката и да му переш гащите, а ще си търси тръпката навън. Щото ти очевидно не си му тръпка, а удобната.
Чети с разбиране, няма да ти е излишно.

И не може да му държиш сметка за това като не е бил с теб с кой е излизал.
Може единствено да му държиш сметка за думите в чата. Че е писал, че си удобна и там каквото си прочела.

Благодаря, сега е време да си дойдем на думата . Думите в чата бяха свързани с нея. Предпочел мен пред нея , а сега тя му праща покана за фр. Как да не му държа сметка като това което казваш е възможно да иска да го постигне и той  в действителност да е такъв . И целта на писането беше да изкопча признание за да го разкарам а ние къде отидохме ...

Най после нещо смислено.

Да, напълно е възможно, ако другото мимиче се появи пак на хоризонта  - щом му праща покана -  ти да бъдеш изоставена заради нея, понеже , както си разбрала от чата , той е с тебе само защото си била удобна, а за нея трябва да си дава зор.

Кажи му, че си видяла, наясно си с неговите чувства и да се маха, а не да се катери като маймун. Ще те държи той за резерва, ама ха.

# 62
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 028
Правилно си разбрала, не е длъжен да те информира за връзките си, минали и настоящи. Ако на теб ти пречат връзките му, отношенията му, любовниците му, просто казваш сбогом и си тръгваш. Ама твоята работа в момента е Хем боли, хем сърби.

# 63
  • Мнения: 21 587
Че на кого не пречат бивши, и то манекенки, които не са настоящи само защото са били висока топка, а сега пращат покани за фр., м?

# 64
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 028
Ами на нея не ѝ пречат явно, щом още е с него, а и е била с него докато е имал любовница.

# 65
  • Мнения: 32 051
Продължавайте в същия дух ,че много ме забавлявате с вашите теории.
АнаИва , няма да попиташ каква е а веднага ще съдиш много забавна теория изкара:D

До тук разбрах, че съм заядлива и злобна за вас ,защото мъжете имат правото да крият любовницата ако има такава и направо цял харем ако иска , защото той не е длъжен да споделя нещо за миналото когато не сме били заедно, сигурно не е длъжен и да споделя нищо случващо се сега и засягащо ме, понеже нямам право да знам за какво се е върнал при мен след като твърди ,че просто съм сигурна и удобна .
Някой не казва това за мъжете.
Имаш явно и проблеми с четене и разбиране.

# 66
  • INFJ
  • Мнения: 9 432
Не би трябвало да пречат на хора, които са решили да прекратят връзката си, и после са се сетили, че зарязаният може да си намери друг/а.
Че на кого не пречат бивши, и то манекенки, които не са настоящи само защото са били висока топка, а сега пращат покани за фр., м?

# 67
  • София
  • Мнения: 38 707
Какво ти е питането точно?
Дали е с нея?
Или е с теб?
Впрочем, той къде живее в момента?

# 68
  • Мнения: 85
Какво ти е питането точно?
Дали е с нея?
Или е с теб?
Впрочем, той къде живее в момента?

Искам той да ми каже ако има друга и че съм била само удобство. Просто да няма разделихме се събрахме се. Хем няма да има очи да се връща хем и аз няма да съжалявам. Просто да чуя истината.
Това си е негов избор с коя иска да бъде ,да си ходи при другата щом вече му е по джоба ,но не и да го крие.
Живеем заедно , има ли значение изобщо ?

# 69
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 028
Ами питай него, ние какво да ти кажем... Като че ли някоя от нас ще го накара да ти признае.

# 70
  • Мнения: 1 405
Аха, схванах, търсиш си извинение или да останеш с него, или да го оставиш. След като си успяла да го зарежеш един път, значи е първото.

В тоя живот никой не ти дължи нищо. Наистина не мога да си представя ситуация, в която мъжът ми ми изневерява, аз разбирам, но си стоя, спя с него в едно легло, мисля пъклени планове как да го пусна на другарски съд и да го замерям с домати. Какво ще промени това? Чувствата му към мен? Към любовницата? Много наивно е да мислиш, че ще го засрамиш. Най-вероятно само за пред теб ще се направи на засегнат.

И никой не е длъжен дакоментира миналите си връзки. Аз нямам желание да слушам за тези на мъжа ми, нито да му разказвам за моите. Това е минало, защо да се разказва? Такива пориви да разбера всичко съм имала на 16, когато животът е драма и като ти е скучно трябва да си го направиш забавно.

# 71
  • Мнения: 21 587
Питаш как да го накараш да  каже истината ли, ами няма как, може да отрича до последно. Въпреки, че ти вече истината я знаеш.

Авторке, ти вече му нямаш доверие, тая работа е егаси агонията, защо се ловиш за сламка и продължаваш. Иска ти се някак да те убеди, че си единствена и незаменима, въпреки, че си видяла чата и му нямаш доверие. Накрая ще намери някое ново моме, а ти ще си си изгубила времето.

Връзките не трябва да са такива. И защо живееш с него, изгони го..

# 72
  • INFJ
  • Мнения: 9 432
Не е длъжен да ти казва каквото и да е. Щом не се чувстваш добре, можеш да си тръгнеш и без да нищите нещата до безкрай.

Ако е вярно, за какво ти е да чуваш от него, че си удобна и лесна? Търсиш си причини да се чувстваш като жертва, или какво? Не си жертва. Просто си губите времето в изчерпани отношения.

# 73
  • Мнения: 21 587
Тя иска да чуе от него, че предпочита другата и се е върнал при нея само защото му е удобна, за да се убеди от извора. Понеже сега той се прави на маймун да я убеждава, че я обича и тя всъщност дълбоко в себе си се надява, че може пък да я. И се ядосва, че тоя не си признава.

Но не знам как да изтръгне от него признание, освен с изтезания, или серум на истината...

# 74
  • Мнения: 350
Авторке, ако държиш да прахосваш време и енергия за да изтръгваш признания, с чието съдържание си вече наясно, ето ти начин - плащаш на някого да го отвлече и да го върже някъде, оставяш го без храна и вода за два дена и е готов.
Ще ти признае каквото искаш да чуеш - и то, с удоволствие.
Т.е. не го кефиш, акълът му е в другата, но тя не му връзва, а ти просто си удобна.
Много жени сме минали по подобен жалък път, но сме се научили да ценим себе си.
Тук наготово получаваш напълно добронамерени, полезни и безплатни съвети да не минаваш по нашия път в губене на време и енергия - повечето тук смятаме, че на света и без това има достатъчно мъка, болка и несигурност и се опитваме поне чрез този форум да ги спестим на идващите след нас.
Ако ти обаче искаш да страдаш, да се тръшкаш в безсмислие и да губиш тъй ценното време на младостта си - твоя воля.
ПП: четох само една страница мнения. Цели пет за такава тема - няма начин.

Общи условия

Активация на акаунт