Искам само истината , как ?

  • 5 318
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 443
Понякога когато просто усещаш нещата ,че човекът те лъже, крие, измъква се, не е нужно и признание. Женска интуиция не си ли чувала?

# 46
  • INFJ
  • Мнения: 9 379
Вържи го за тръбите в банята и не го пускай докато не признае.

# 47
  • Мнения: 85
Вържи го за тръбите в банята и не го пускай докато не признае.
Аууу то ще трябва да му запуша и устата за да не чуят съседите . 😁

Happy dog , аз съм от по аналитичните хора поради което нямам интуиция.

# 48
  • Мнения: 1 827
Кой кого заряза преди двумесечната почивка?

# 49
  • Мнения: 85
Кой кого заряза преди двумесечната почивка?
Аз него

# 50
  • Мнения: 14 893
Дори от темата показваш ярки сигнали за агресивен и конфликтен човек, а намилането наживо не смея да си го представя. Изобщо не виждам как точно той би могъл въобще да реши, че си от типа сгодни перящи и готвещи женички с глас а ла Мерилин Монро и упорито да те търпи и да седи с теб. Нещо не е таман в тази история.

# 51
  • Мнения: 8 267
Не прочетох всички отговори, но авторката ми звучи мазохистично.
Коя истина да чуе, тази за пред приятелите, тази за пред другата, тази за околните.
Много често човек не е наясно със себе си, още по често пред приятрлите ръси нещо за оправдание.
За мен любовта не е борба а спокойствие и хармония. Защо ако човека намира тук хармонията да не се върне?

# 52
  • Мнения: 1 196
Кой кого заряза преди двумесечната почивка?
Аз него
Значи съвсем нямаш право да мрънкаш.

Пффф, стана ми досадно само, докато чета темата, продължавай в тоя дух и може и той да избяга.

# 53
  • Мнения: 31 792


Благодаря, сега е време да си дойдем на думата . Думите в чата бяха свързани с нея. Предпочел мен пред нея , а сега тя му праща покана за фр. Как да не му държа сметка като това което казваш е възможно да иска да го постигне и той  в действителност да е такъв . И целта на писането беше да изкопча признание за да го разкарам а ние къде отидохме ...

И като признае какво?
Негативна си и конфликтна. Плюс незряло его.
Прочела си нещо, ясно е, че трябва да го разкараш, но ти седиш, пускаш тема дори.
Като не ти харесва някой, просто приключваш, а ти искаш панаири да правиш.
Толкова ли е трудно да му кажеш, че не искаш да се виждате и ако пита защо с две изречения да му обясниш.

# 54
  • София
  • Мнения: 38 556
Да изясним отново:  ти си го зарязала, той си е хванал друга, после пак сте се събрали и сега ровиш да отмъщаваш.
Малко много недостойно от твоя страна!

# 55
  • Мнения: 1 257
Да изясним отново:  ти си го зарязала, той си е хванал друга, после пак сте се събрали и сега ровиш да отмъщаваш.
Малко много недостойно от твоя страна!

Освен това пише, че са се разделили заради "негова травма". Не се уточнява физическа или психическа, но и в двата случаи е зарязала човек, който в момента се е борил с нещо и е имал нужда от подкрепа. Явно с помощта на другата жена травмата е преминала, и авторката се завръща на бял кон. Много непочтено.

# 56
  • Мнения: 85
Продължавайте в същия дух ,че много ме забавлявате с вашите теории.
АнаИва , няма да попиташ каква е а веднага ще съдиш много забавна теория изкара:D

До тук разбрах, че съм заядлива и злобна за вас ,защото мъжете имат правото да крият любовницата ако има такава и направо цял харем ако иска , защото той не е длъжен да споделя нещо за миналото когато не сме били заедно, сигурно не е длъжен и да споделя нищо случващо се сега и засягащо ме, понеже нямам право да знам за какво се е върнал при мен след като твърди ,че просто съм сигурна и удобна .

# 57
  • INFJ
  • Мнения: 9 379
Това, че си сигурна и удобна не е ли достатъчно добро обяснение?
И не, не мисля, че дължи обяснения за връзки, които е имал докато не сте били заедно.

Избрала си да не си с него, това върви с риск и (би трябвало) осъзнаване, че той може да срещне друг човек. Не, не ти дължи обяснения за това.

# 58
  • Мнения: 85
Това, че си сигурна и удобна не е ли достатъчно добро обяснение?
И не, не мисля, че дължи обяснения за връзки, които е имал докато не сте били заедно.

Избрала си да не си с него, това върви с риск и (би трябвало) осъзнаване, че той може да срещне друг човек. Не, не ти дължи обяснения за това.

И какво обяснение искам ,че не ми става ясно?  Немога ли просто да питам и да проведем разговор все едно се фука на негов приятел ? Значи на всички може да разтребва и споделя ,но на "гаджето" вече е отчет.

# 59
  • Мнения: 240
Конкурсите за красота отдавна не са критерий за красота на участничките....ако има някакво значение за авторката де.

Общи условия

Активация на акаунт