Домакини 89/ Безгрижно лято ни зове

  • 11 699
  • 322
  •   1
Отговори
# 105
  • при късмета
  • Мнения: 24 059
Мария, като имаш дупки за копаене, използвай кучето. Немалко, че ти помага, а се оплакваш Joy

# 106
  • Мнения: 39 524
О, така съм му го набрала.....Толкова грозна градина никога не съм имала. В ужасни бурени е, защото заради него не смеем да пръскаме с отрови.

# 107
  • Мнения: 6 056
За Радето, помните как и се пиеше кафе

аз днес едното го разсипах и се чудех защо, ама сънена в малките часове.
mariat да го взема за седмица да ми поизкопае ли, лошото е че си далеч. Копая си аз разни окопи из двора, смеят се съседите. Търсела съм  злато, ама едни корени поветица и паламида и гледам да ги огранича, защо с фрезата мъжът ми ги е разсял навсякъде.

# 108
  • Мнения: 3 845
Наздраве от мен и източния фронт! Около нас днес имаше няколко много хубави новини:



# 109
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Помня как и се пиеше кафенце!Изпих едно за нея днес.
Светла и памет!

# 110
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Светъл път, Раде...

# 111
  • Мнения: 286
Mariat, каква порода е пакостникът? Има породи, които обожават да копаят

# 112
  • Мнения: 39 524
В паспорта му е записано порода микс. Ама с такава любов те гледа в очите.....

# 113
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро, момичета!

Мария, в микса може да има и някое къртиче 😁😁😁 Моите също не са чистокръвни, но особено големия е такава беля... Одъртя и не кротна... Пък дребното е перпетуум мобиле - 24/7 може да беснее, но обикновено само тича насам-натам из двора.

Ма ко, заради вас вали 😂 Да си почивате и да пиете кафенце на чист въздух. Мама пак ще я оперират, не помня май не съм писала тука... Ходи на контролен скенер и пак всичко светна, аман вече. На предишната операция не са махнали тумора, защото не са го открили - търсили в мастната тъкан, той бил в мускула на коремната стена. Доктора решил, че PET скенера е светнал заради инфекцията в съседство. Та сега има и още едно образувание, и предишното е порастнало доста... Та... В сряда ще я оперират пак, намерихме болница с нужните специалисти. Тя категорично отказва после химията, а пък е задължителна... Намерих и поръчахме едно устройство, от което имам отзиви на човек, когото лично познавам, че действа. С някакви импулси работеше... Честно казано не му разбирам особено на технологията, обаче човек в такива моменти за всичко се захваща. А и човека, който ми го препоръча, ми е приятел от 20+ години и ми е помагал много с какво ли не през годините. Даже тук, във форума, е известен като "човека с многото никове" 😂 Защото е имал конфликт с едната от модераторките и от тогава където го засече - го банва 😁 Та така... Иначе с децата сме добре, баща им също се държи добре за сега, даже има проблясъци, в които прави неща, които човек не очаква. Примерно бях се хванала миналата седмица да правя една табелка и лазера ми съвсем сдаде багажа... А той не само предложи, но и настоя да купим нов. При това професионален и 10 пъти по-мощен от стария. Така че съвсем скоро започвам пак с тези неща, даже на шефа ми на втората работа ще правя сувенирчета за единия му бизнес. И понеже този път машината ще го позволява, вече ще работя и стъкло, метал, плексиглас... Чаши, бутилки, химикалки... Вкопчила съм се в това, защото просто имам нужда да не мисля непрекъснато за операцията на мама...

# 114
  • Мнения: 8 924
Сноу, звучиш добре, като изключим здравето на мама.Стискам палци!
   Ние вчера садихме домати,краставици, тиквички.Днес ще взема червени марули, много ги обичаме.
   
  И тиквички

# 115
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Привет от една щастлива бабетка:joy:. Днес бебе Жари се прибра в къщи при тати и кучето.
Толкова мъничка ми се струва Heart Eyes. И колкото нямах търпение да я гушна, точно снощи цъфна прекрасна стресница на устата ми. Явно стреса изби най накрая. Гледах да се държа на разстояние от малката за всеки случай.

# 116
  • Мнения: 39 524
Браво, Плами! Точно така се прави.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Пламка,много се радвам за вас!

# 118
  • Мнения: 286
Нас ни олепи гаден вирус! Направо думи нямам...
Днес насадихме набързо сладка царевица, чери доматки и корнишони.

# 119
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Славче вие до къде сте със сватбата? Чакаме и от теб снимки от хубавото събитие, а после когато му дойде времето и друга новина. Hug. Да си бабеем дружно.
Тази седмица ще се гледат тримата, нека си изживеят първите моменти, а при спешен случай баба е насреща. Няма да се бутам и меся, а когато имат нужда ще помагам. Зетя е в три седмичен отпуск по бащинство така че Grinning

Общи условия

Активация на акаунт