Ние по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 8

  • 4 145
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 152
Само напълно естествените материи варират на дължина от прането... И малък % синтетика да има в тъканите, не мърдат. Най-драстичното свиване е при лена. Там може и 20 см/линеен метър да се свие.

# 31
  • Мнения: 10 387
Вискозата не е синтетика. Води се изкуствено влакно и е произведена от дървесина.

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Вискозата е мекичка и приятна на допир, но не държи форма, развлича се и много бързо се скапва.
И аз нося само памук, имам алергия към изкуствени материи.
Памукът е добре да има добавена до 2-5% ликра, за да държи форма и да не се мачка.  И по принцип е много важна апретурата на платовете. Ако е добра, нищо няма да се свие, нито пък ще пуска цвят, но масово не е добра защото е скъпо и икономисват.

# 33
  • Мнения: 10 387
Апретурата няма значение за цветовете, там зависи от вида на багрилата и от фиксажа. Апретурата е последната обработка, която заздравява и облагородява тъканта. Наситените цветове на памучна тъкан почти винаги пускат боя.

# 34
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
На мен ми харесват като качество. Мека материя, няма да се мачка много. Снимала съм ги след като ги извадих от пакета.
А кой размер нося .. не знам  Аз обичам по-свободни дрехи.
В Тему нали пишат см, но ми се струва, че са уголемени
Една позната си беше поръчвала рокли. Каза, че са огромни
Много ми харесаха тениските. Може ли да измерите заешката колко см е дължина и колко е ширината под мишниците, че с тези размери по сайтовете съвсем се обърках. А линк се дава ей така
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 12 152
Правете разлика между линк и скрийншот, моля.

# 36
  • Мнения: 407
Може ли да измерите заешката колко см е дължина и колко е ширината под мишниците, че с тези размери по сайтовете съвсем се обърках.
70 см е широка, 65 см е дълга.

# 37
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Правете разлика между линк и скрийншот, моля.
Мислех си, че знам разликата, но може и да бъркам и Вие да сте права Wink. Направила съм скрийншот или казано на български снимка на екрана ми като в горния десен ъгъл има паднало меню, в което има опции да се споделя линка за продукта.
Благодаря за размерите, Ранела!

# 38
  • Мнения: 11 368
Поръчах си туника - дойде и е прилична.

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте, нова съм тук, въпреки че съм пухкавелка вече дълги години.
Моя приятелка носи предимно широки дълги поли. Можете ли да ме ориентирате към сайт, марка за такъв тип дрехи, искам да й подаря.
Аз не съм свикнала с поли и ми е много трудно да се ориентирам.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте, нова съм тук, въпреки че съм пухкавелка вече дълги години.
Моя приятелка носи предимно широки дълги поли. Можете ли да ме ориентирате към сайт, марка за такъв тип дрехи, искам да й подаря.
Аз не съм свикнала с поли и ми е много трудно да се ориентирам.
В Ulla popken има,но не са евтини. Ако сте в София има в мол Сердика и Ринг мол.

# 41
  • Мнения: 1 034
Във Фешън чойс има дълги поли.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Възприемам се като пухкава с огромна гръдна обиколка.
По разбер вече съм 85F и много трудно откривам бански, в който да вляза

https://liscashop.bg/banski

От тук си взех комплект горница и долница за бански ( 85F=42 )


# 43
  • Мнения: 10 387
Снимките са ви много зле, никой няма да пожелае дрехите от такива снимки. Освен това не сте написали състава на материята, не сте показали детайл с качеството на шева. Пиша ви добронамерено, цял живот се занимавам с дрехи. Ако искате да имате успех, направете дрехите така, че да привличат.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 7 147
И аз да следя за находки.

Общи условия

Активация на акаунт