Ние по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 8

  • 4 144
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Благодаря за подкрепата, момичета!
Сега по темата - не помня дали някой е поствал този сайт за бельо, редовно си поръчвам от тях
 https://skarleto.com/ Много са коректни, стоките им са качествени и имат всякакви размери. Внасят предимно от Турция, от Германия, но има и други.

# 16
  • Мнения: 407
Поръчала съм си от Тему 4 блузки. Там се спрях на размер 4XXL, щото те всичко над S го броят палатка за син кит Simple Smile
Ще ви дам знак, като дойдат стават ли за нещо.

Имам опасения, че ще са пълен боклук. Поръчвала съм от Алиекспрес и си бяха боклуци. Ама не се отказвам - цялата китайска икономика разчита на такива балъци, като мен Simple Smile
Получих моята пратка. Четири много хубави блузи. Меки, с хубави картинки. И са голеееми!






# 17
  • София
  • Мнения: 13 164
Със здраве да си ги носиш!  Може ли линк към заешката тениска? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 407
Със здраве да си ги носиш!  Може ли линк към заешката тениска? Simple Smile
Как се копира линк?
В момента ми дава цена 29лв.
Взела съм я за 10...

# 19
  • София
  • Мнения: 13 164
Със здраве да си ги носиш!  Може ли линк към заешката тениска? Simple Smile
Как се копира линк?
В момента ми дава цена 29лв.
Взела съм я за 10...
Недей! Няма да дам 29 лв за тениска, макар и да е симпатична. Simple Smile

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Много са хубави! Като качество материята как е? За колко време пристигнаха?
И аз съм харесала някои неща от Тему, но още не съм поръчвала от там.

# 21
  • Швейцария
  • Мнения: 1 821
Аз имам много тениски от Тему. За качеството, изкуствени материи са. Иначе са добре, пера ги и картинките не се повреждат. На мен ми харесват тези материи, че не се мачкат. Предпочитам ги пред памучните, които трябва да гладя. Ама аз съм си мъзел.

# 22
  • Мнения: 12 152
Нищо не гладя, с изключение на ленени дрехи. С тях мърдане няма.

# 23
  • Мнения: 10 387
Ранелла, а кой номер носиш по европейската  номерация? Извинявай, че питам, искам да се ориентирам на кой номер отговаря 4XL. Тениските са много свежи.

# 24
  • Мнения: 407
На мен ми харесват като качество. Мека материя, няма да се мачка много. Снимала съм ги след като ги извадих от пакета.
А кой размер нося .. не знам  Аз обичам по-свободни дрехи.
В Тему нали пишат см, но ми се струва, че са уголемени
Една позната си беше поръчвала рокли. Каза, че са огромни

# 25
  • Мнения: 1 034
Как ги подбирате, аз всичко де отворя от големите размери е бабешко и полиестер. Нищо свежо не съм видяла, памук пък хич.

# 26
  • Мнения: 10 387
Аз гледам най-напред състава. Полиестер не купувам по никакъв начин, само памук и вискоза. Повечето дрехи са ми от Абаут ю. Имам и някои от Макси фешън. Липсват ми Монте червино, техните дрехи бяха с хубав състав.

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Дори не знаех, че вече няма Monte Cervino. Имам две рокли от тях тип балон, много са ми удобни.
Вече не искам нищо вискоза да си купувам. От КИК си взех страхотна рокля, на първото пране на 30 градуса стана тясна блузка. По същия начин и една дълга риза-туника.

# 28
  • Мнения: 1 034
Как ги подбирате, аз всичко де отворя от големите размери е бабешко и полиестер. Нищо свежо не съм видяла, памук пък хич.
Аз имах в предвид за Тему и Шейн.

# 29
  • Мнения: 10 387
Дори не знаех, че вече няма Monte Cervino. Имам две рокли от тях тип балон, много са ми удобни.
Вече не искам нищо вискоза да си купувам. От КИК си взех страхотна рокля, на първото пране на 30 градуса стана тясна блузка. По същия начин и една дълга риза-туника.

Имам дрехи от вискоза от години, прани по много пъти, нищо им няма. Може би тъканта не е била добре обработена. Преди години, когато си шиехме дрехите сами или на шивачки, помня, че топяхме платовете за една нощ в топла вода, за да се свият и после се шиеха.

Общи условия

Активация на акаунт