Пиете ли кафе от вендинг машини?

  • 5 397
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 363
Харесвам силно и горчиво кафе. Това от разни капсули за мен е някакъв киселоч. За това имам 3 кафета дневно от вендинг машини.
Понякога се замислям дали има някаква химия ...

# 31
  • Мнения: 46 529
Когато сме някъде и няма друго хубаво кафе, пия. Каквото и да съм взимала от тях, все ми харесва.
За хигиената - може да е съмнителна и в кафета и ресторанти, винаги има риск, когато не си го правя вкъщи. Като обичам кафе, нямам избор.

Не обичам да пия кафе в движение. Искам да седна и да му се насладя спокойно...
И аз съм така, но например ходим в един хотел в малко градче. Не ми допада кафето на закуска, пробвах и в близките заведения, не става. На морето си носим машината, но там за 1-2 нощувки не ми се влачи, та вендига ме спасява Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 14 499
В хотелите често кафето на закуска е нес. Това по моя вкус е един от малкото кусури дори и на по-претенциозните хотели, други оплаквания почти не съм имала.

# 33
  • Мнения: 13 821
Да, особено ако съм нервна. Имам и любими вендинг автомати на определени точки, където кафето е доста добро за такъв тип машина.  Имам и една любима, която докато ти приготвя кафето пуска музика "А ние двамата с Боби пием кафе кафе кафе кафе кафе кафе"... Simple Smile

# 34
  • here and now
  • Мнения: 4 253
В хотелите често кафето на закуска е нес. Това по моя вкус е един от малкото кусури дори и на по-претенциозните хотели, други оплаквания почти не съм имала.
На лобито има еспресо. От там си вземам аз.

# 35
  • Мнения: 9 444
Пия кафе, но не от такива машини. Консумирам максимум по 2 кафета на ден и не заслужавам да си изтезавам организма с подобно кафе. За мен машините са мизерни и нехигиенични, още повече, че съм виждала каква туба с вода вадят от тях.

# 36
  • Германия
  • Мнения: 3 433
Пия много рядко кафе от вендинг машини. Най-вече защото няма кога и къде. Вкъщи си имам Jura машина и си правя прекрасно кафе - капучино, лате, flat white. В работата имаме Senseo директно в офиса, а в кухнята имаме кани с шварц, но това го пия само ако не мога да намеря друго. Пия по 3-4 кафета на ден. Единствената машина, покрай която минавам, е тази в Лидл. От там минавам след работа и не ми се пие така или иначе.

# 37
  • Мнения: 1 513
Взимам си понякога, когато съм сама на разходка. И бях изумена, че мога да платя с карта. Сложили са едно малко терминалче, което наистина ме изненада. Много мразя да вляза в магазин и да не мога да платя с карта. Много рядко имам монети, а книжни обикновено имам 5-10лв.

# 38
  • Мнения: 15
Да,,пия Даже си взех за вкъщи такава машина.

# 39
  • Мнения: 269
Пия, рядко, но се случва. Като ме хване абстиненцията и от войнишка кубинка ще пия

# 40
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 165
Да,,пия Даже си взех за вкъщи такава машина.
От тези двуметровите ли? Thinking

# 41
  • Мнения: 1 243
От това което съм забелязал, най-хубаво е било кафето, когато е скорошно инсталирана машината, и фирмата за поддръжка да е читава - нещата са хубави и качествени. След това някои се поддържат горе-долу (в смисъл качеството не пада ), при други нещата се скапват. Разбира се има варианта когато от машината пият кафе претенциозни шефове ( кафеджии ), и сами си я поддържат и искат чистота и качество.
Така че вендинг автомат да, но зависи от конкретния.

# 42
  • Мнения: 589
Да. Пия по два пъти на ден на работа. Пробвах да си правя кафе с капсули, но нещо ми е много силно, вдигам кръвно от него. Обичам по слабо кафе, по-скоро ми е повод да изляза от офиса, да се видя с колеги. Понякога чия кафе от Вендинг машини и когато съм на разходка в почивен ден, 1-2 пъти в месеца. Разбира се тогава мога и на заведения да седна, но в повечето също ми е прекалено силно кафето. Проблем след пиене на кафе от Вендинг машини до момента не съм имала.

# 43
  • Мнения: 15
Да,,пия Даже си взех за вкъщи такава машина.
От тези двуметровите ли? Thinking
Да,на двора какво ще ми пречи,пък и имам 8 вида топли напитки.

# 44
  • Мнения: 7 928
Горе-долу веднъж годишно, ако нямам друг вариант. Понеже сме хем капризни към кафето, което обичаме, хем адски ранобудни,  имаме малка раница за кафе с всичко, което ни е нужно, винаги готова за път.
Един път ми се случи в кафето от вендинг машина да плуват десетки живи мравки, вероятно нападнали захарта в машината, и не бях много щастлива - мравките също.

Общи условия

Активация на акаунт