ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 91 129
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 7 573
Аз няма съмнение, че Силви е куки е говорила куп глуспоти , но съм убедена , че абсолютно нищо не би направила като действия .

# 1 696
  • Мнения: 1 510
Не е въпросът дали ще направи или няма да направи. Вербалната агресия също е агресия. Представете си някой ден да говори на детето си така - явно за нея това си е съвсем в реда на нещата.

Изобщо, вкарали са всякакви луди. За следващия сезон очаквам да поканят тризначките от Биг Брадър… Опс, те нали с двузначки вече… И са от различни родители… И на различна възраст. 😂

# 1 697
  • Мнения: 5 240
Имам чувството, че при пейка-срещите като настане неловко мълчание - а с тези участници това е неминуемо - и Алек от неудобство и за да запълва времето, пристъпва към целувки. Grinning Поне повечето са от детския тип, та всъщност не ме дразни това, докато Генчо много ме възмущаваше с невъздържания си мерак.

Първи сезон гледах към края, та нямам много впечатления, но втори ми се вижда направо бал на аристократи в сравнение с това чудо сега. Вярно, че лошите неща се забравят и остават хубавите спомени, но имаше съвсем прилични участнички, хубави, интелигентни. Аз поне симпатизирах на няколко. Сега съм гласувала с опцията, че не ми допада никой...
А като се метна на Вики, пак беше от детския тип. Тогава бях шокирана по няколко причини.

# 1 698
  • Мнения: 335
Виктория преди корекциите:
https://hotarena.net/laifstail/nay-tarsenata-snimka-eto-ya-vikto … ite-foto-samo-tuk

Защо бе моме, защо си се окепазила и ти?!
Разумът не е успял да надделее над вятъра между ушите ѝ.
При професионалистките такава е модата.
Явно и за нейната професия такива джуки са били много наложителни. Simple Smile

# 1 699
  • Мнения: 331
Да, и аз си коментирах Горджъса на воля, особено след клипчето, което се завъртя тук - тя си хвана вълната да блесне и преекспонира, това е ясно. В ситуацията наблюдавам само реакциите на Силви и оттам отчитам хипотетично моите изводи. Чакам да я видя в надкаст, само да не засвири с хармониката и водещите да се разбягат. 😉

# 1 700
  • Мнения: 560
Виктория преди корекциите:
https://hotarena.net/laifstail/nay-tarsenata-snimka-eto-ya-vikto … ite-foto-samo-tuk

Защо бе моме, защо си се окепазила и ти?!
Разумът не е успял да надделее над вятъра между ушите ѝ.
При професионалистките такава е модата.
Явно и за нейната професия такива джуки са били много наложителни. Simple Smile
То по ТВ и в социалните мрежи почти не се виждат вече май без джуки...

# 1 701
  • Мнения: 2 211
Успях да ви изчета до снощния епизод, та да коментирам впечатлението ми от Васка в Надкаст. По коментарите ви, тези, които успях да изчета, допускам, че повече не е обсъждана.🙂

Останах с приятно впечатление от нея всъщност - красива, естествена и скромна. Няколко месеца преди да се запише за кастинга приключва токсична връзка, към момента е необвързана. Хареса ми, че гледа реално на екранния си образ; споделя, че си е дала сметка, дали изобщо си е струвало да се подлага на целия този стрес, тъй като почти не са я давали. В началото й е било много обидно, че са я орязали, но после си е казала, че всъщност са й направили страшна реклама от продукцията, карайки хората да гадаят "какво се случва с Васка" и мистерията около личността й.
Иска да си отвори своя аптека един ден.
По време на цялото интервю често жестикулираше и не гледаше директно в очите, докато отговаряше на въпросите, което говори, че е напълно нормално, обикновено момиче, нетърсещо внимание чрез евтини провокации.
Изглежда като центрират и затворен човек, но и открит в същото време.
Та аз лично си промених впечатлението за Васка и то към положително.

Един забавен скеч от подкаста:
Туджаров към Васка: Ти Надя я спомена няколко пъти, че всъщност тя е основното...зло, да го кажем. Макар че ти не се изрази така..
Неделчо: Надя, като дойде тука, ще каже, че вие сте основното зло. Ние ще се съгласим и с двете страни...ко да прайми.
Туджаров: Ние да кажем на зрителите, защото имаме 1100 коментара, дето ни...хранят от предния епизод.
Неделчо: Те не хранят нас, бе. Габи хранят.

# 1 702
  • Мнения: 335
Успях да ви изчета до снощния епизод, та да коментирам впечатлението ми от Васка в Надкаст. По коментарите ви, тези, които успях да изчета, допускам, че повече не е обсъждана.🙂

Останах с приятно впечатление от нея всъщност - красива, естествена и скромна. Няколко месеца преди да се запише за кастинга приключва токсична връзка, към момента е необвързана. Хареса ми, че гледа реално на екранния си образ; споделя, че си е дала сметка, дали изобщо си е струвало да се подлага на целия този стрес, тъй като почти не са я давали. В началото й е било много обидно, че са я орязали, но после си е казала, че всъщност са й направили страшна реклама от продукцията, карайки хората да гадаят "какво се случва с Васка" и мистерията около личността й.
Иска да си отвори своя аптека един ден.
По време на цялото интервю често жестикулираше и не гледаше директно в очите, докато отговаряше на въпросите, което говори, че е напълно нормално, обикновено момиче, нетърсещо внимание чрез евтини провокации.
Изглежда като центрират и затворен човек, но и открит в същото време.
Та аз лично си промених впечатлението за Васка и то към положително.

Един забавен скеч от подкаста:
Туджаров към Васка: Ти Надя я спомена няколко пъти, че всъщност тя е основното...зло, да го кажем. Макар че ти не се изрази така..
Неделчо: Надя, като дойде тука, ще каже, че вие сте основното зло. Ние ще се съгласим и с двете страни...ко да прайми.
Туджаров: Ние да кажем на зрителите, защото имаме 1100 коментара, дето ни...хранят от предния епизод.
Неделчо: Те не хранят нас, бе. Габи хранят.

Ако Алек не я е харесал, едно на ръка.
Но е възможно от продукцията да не са одобрили екранния ѝ образ, защото не е достатъчно скандална.
Момичето иска да стане аптекар, а не "сервитьорка в самолет" или "спортен мениджър" (каквото и да означава това).
На мен ми се стори много земен човек. Добър подкаст направиха.

# 1 703
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
"Сервитьорка в самолет" не е от най-лесните и леки професии, всъщност е доста изтощаваща и нездравословна професия.Изисква постоянно да си в кондиция, езици да говориш, на стрес да издържаш.

Виктория поне има чувство за хумор.Тя явно затова е с такова самочувствие, била е хубаво момиче преди джуката и явно продължава да се възприема така.Тя ми е от един определен тип хора, които по принцип са с  грозновати черти, но като им свикнеш ти стават симпатични.

# 1 704
  • Мнения: 178
За мен е изненадващо и много притеснително количеството коментари в подкрепа на Силви. От първите епизоди личат дефицитите в поведението ѝ, които са минимум за психолог, по-скоро за психиатър.
Не оправдавам ничие поведение, но имаме немалко примери, че никоя ситуация от подобен тип не бива да се подценява, защото няма как да знаем от коя наглед безобидна случка ще изскочи “филмов” сюжет. Факт е, че докато нещо не ни се случи, то съществува само по книгите и т.н.,  но всеки е свободен да подмине или не.
Според мен момичето откровено излъга, а най-обезпокоителното е, че не трепна и продължи да поддържа тезата си.

# 1 705
  • Мнения: 5 240
Васка не ми е интересна и няма да си я пусна. Достатъчно ми стана противна като вокалист на Шуши Груп.

# 1 706
  • Мнения: 331
Сега се замислих, някой беше споменал за "Ергенина" да е тракторист, та сигурно ще ми бъде по-интересен подбора на участнички/ако изобщо има желаещи😂/. Добре, по-добре звучи земеделец, тогава това обезценяване на професии/от хора незнайно какво работещи/, от които всеки ден поне засега всички зависим, може би ще намалее.

# 1 707
  • Мнения: 5 240
Поне ще знаем реално какво работи. Вече имаше подобно предаване - Фермер търси жена. Едната участничка после беше във Фермата.

# 1 708
  • Мнения: 1 510
За мен е изненадващо и много притеснително количеството коментари в подкрепа на Силви. От първите епизоди личат дефицитите в поведението ѝ, които са минимум за психолог, по-скоро за психиатър.
Не оправдавам ничие поведение, но имаме немалко примери, че никоя ситуация от подобен тип не бива да се подценява, защото няма как да знаем от коя наглед безобидна случка ще изскочи “филмов” сюжет. Факт е, че докато нещо не ни се случи, то съществува само по книгите и т.н.,  но всеки е свободен да подмине или не.
Според мен момичето откровено излъга, а най-обезпокоителното е, че не трепна и продължи да поддържа тезата си.
Тези, които коментират “То беше вербално, тя нищо няма да направи” ми звучат малко като Валерия, когато каза “Това не беше побой, той ако искаше да ме бие, нямаше да излезна от банята”. Агресията си е агресия. Достатъчно е да хвърли някоя в паника, че ще ѝ се случи нещо лошо, като излезе.

Изненадвам се, че подкаста с Васка е опровегал мнението за нея. В “Преди обед” малко се изложи, защото си противоречеше. Всички харесвала, ама тази била враг, пък онази дразнела… Както и да е. Може би е по-добре за нея, че я орязаха.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 17:59 от Lilly_85

# 1 709
  • софия
  • Мнения: 3 382
Васка в надкаст намята един куп лъжи без окото и да мигне. Много е добра в това, явно.

Общи условия

Активация на акаунт