ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 92 704
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 68 939
Аз моето кубче го нареждам с кадифени ръкавици, че с голи ръце е многУ просташко някак... Joy.
ПонакогаЖ и с поглед само, това за пред хора..да се правя на кОлтурна Joy

Значи Гарджъса кУ скрие ножовете, Силви не може да ги удуши, да ремем..и всичко е точно лЕ Joy..

Много смешен епизод вчера...смея се като се сетя за него...

# 1 681
  • София
  • Мнения: 727
На мен много лошо впечталение ми прави целуването на Ергена с почти всички момичета. Направо се обезмисля интимността на целувката и нейната значимост. Права беше Йоана като му каза, че не би искала такъв момент да бъде гледан от странични хора... Аз лично изобщо не мога да разбера харесва ли всъщност някое момиче или не - всички ги целува наред, всички ги гледа в очите, прегръща, държи ги за ръка, говори им нелепици за "техни моменти" и пр.
Не съм гледала миналия сезон и не знам предния ерген какви ги е вършил, но по спомени Виктор не ги целуваше така наред...
И в първия сезон нивото на девойките беше ниско, нали помним гащите на Блага, сега не е по различно положението. Една не виждам аз там за свят. Маги изобщо не я харесвам /то е важно Ергена да я харесва, де/, по никакъв начин не мога да я нарека красива, не ми се струва и чаровна. Надежда има мило и нежно излъчване, но пак не е кой знае какво, от другите най-нармални и свестни ми се виждат Надя, Йоана и Катя.

# 1 682
  • Мнения: 1 698
Абсурдно е да те карат да спиш с непознат човек в едно легло, не само няколко в стая, а вече и до теб да диша и хърка... Това не е Сървайвър или Игри на волята все пак, би трябвало да имаш елементарни условия на живот. В другте Ергени от другите държави така ли е? Защото тук при нас и в студентски град като живееш трябва да делите една обща стая 3 човека и има две бюра... е поне леглата са 3, но в повечето държави всеки си има спалня и отделна обща кухня - човешки условия, а не полеви.
В Щатите са по 6 - 8 в стая (зависи от броя на участничките в сезона). Там имението си е на продукцията. Но не са спални, а са единични легла на 2 етажа. Нямат гардероби и т.н. Всичко трябва да си държат в куфарите. Банята е обща. Общо взето и там е мизерия и условията не са добри. Идеята е не само икономия, но и да се държат изнервени, за да се карат. Но там поне им дават сносна храна. 🙄

# 1 683
  • Варна
  • Мнения: 289
На мен от миналия сезон най-много ми хареса бащата на Мика Simple Smile

Беше по-мъжествен от Гената, определено Simple Smile

# 1 684
  • София
  • Мнения: 6 148
Имам чувството, че при пейка-срещите като настане неловко мълчание - а с тези участници това е неминуемо - и Алек от неудобство и за да запълва времето, пристъпва към целувки. Grinning Поне повечето са от детския тип, та всъщност не ме дразни това, докато Генчо много ме възмущаваше с невъздържания си мерак.

Първи сезон гледах към края, та нямам много впечатления, но втори ми се вижда направо бал на аристократи в сравнение с това чудо сега. Вярно, че лошите неща се забравят и остават хубавите спомени, но имаше съвсем прилични участнички, хубави, интелигентни. Аз поне симпатизирах на няколко. Сега съм гласувала с опцията, че не ми допада никой...

# 1 685
  • Бургас
  • Мнения: 6 384
Аз си ги говоря тези неща. Но не като заплаха към някои лично, с изключение на децата, разбира се. И?

В този ред на мисли много стават жертва и на нечие его, но не се фокусираме върху това, нали?

Елито, ти може да си говориш, и да нямаш намерение реално нищо да направиш, но това си е вербална агресия и не, не е съвсем нормално, но да кажем е по-добре човек да плямпа и нищо да не прави отколкото да мълчи и да действа.И да, най-вероятно имаш проблем с изразяването на гнева, който би могъл и по друг начин да се отработи.

Според мен много добре са преценели, че Силви няма нищо да направи, а просто така си изразява криворазбрания гняв,  от факта ,че някой и "пречи" да спечели срещата.Тя няма чувство за хумор, всичко го взима на сериозно.

# 1 686
  • Мнения: 7 840
TuЛи, това за помненето е ясно, но все пак си имаше и нормални момичета. Освен Валерия и Елена, които направо разцепиха зрителите на два лагера, имаше и други фаворитки. За Меган и Виктория почти не съм чула лоша дума от никой. Микаела, макар и малко инфантилна, също беше сладка.

Може, може.
Просто не се сещам кои са...

Това, което е правила с храната е отвратително.

За коя иде реч и какво по- точно е правила?

Аууу, Блага и гащите ѝ! Вярно, че имаше и такава- като ми се подават асоциации, се сещам за случката, но не и за лицето. Simple Smile

Това с ножовете вече е играно и сме го гледали- в някой от ВИП Брадърите беше.

# 1 687
  • Мнения: 5 800
На мен от миналия сезон най-много ми хареса бащата на Мика Simple Smile

Беше по-мъжествен от Гената, определено Simple Smile
И аз също го харесах най-много от всички, беше по-мъжествен от тримата Ергенина досега, писна ми от напудрени и намазани мъже в това предаване.

# 1 688
  • София
  • Мнения: 20 148
Сигурно е спряла и времето, че да може 3 часа да разказва хорър, някъде след срещата и между синхроните, около 5-те часа сън.
А защо се приема всичко толкова буквално? Може да не е било три часа, може да е било половин, това по какъв начин променя грозната картинка и поведението на Силви?
А че е човек, който е в състояние да се фиксира върху нещо и да го дъвче до припадък, видяхме и в предния епизод, когато се жалваше как се избивали на игрите и й било писнало. Тогава Горджъса се държа доста разумно, изтъквайки неколкократно, че точно последната игра с балоните не е била чак толкова агресивна, че игрите са част от предаването и че това също е начин да се печелят срещи с ергена. Като това не хвана дикиш, започна да се опитва да смени темата, предлагайки да отидат да хапнат, но Силвито след всеки опит продължаваше да намила как била дошла за любов, пък вместо това били като спартанци. И всичко това, гледайки и говорейки на оператора. Rolling Eyes
Разбира се, Горджъса също е достатъчно неприятна персона, но по съвсем друг начин. Нормално е да са се почувствали зле момичетата, при положение, че заплахите не са били изречени еднократно, а се е задълбало в "мечти" за поръчково отмъщение и тарифи. Няма как това да е нормално.
Самият факт да не приемаш една игра за игра, е притеснителен и е нехарактерен за емоционално зрял индивид.

# 1 689
  • Мнения: 2 157
Абе, и аз викам на мъжа, че ще го убия като ме ядоса, ама досега не е крил ножове, нито ме е следил къде ще ходя като стана рязко от леглото през нощта.
В първата версия на Горджъса не присъстваше киселина, но после я доукрасиха за разкош.

# 1 690
  • Мнения: 1 698
Добре де, какво прави тя в “Ергенът”, като не иска да играе игри? Не е първи сезон, вече се знае концепцията на шоуто. Всяка седмица се излъчва поне по една групова игра - в миналия сезон даже се биха в кал. Влязла е, подписала се е (като юХист би трябвало да внимава върху какво си слага подписа), после претенции до небето. Това не искала, онова не искала… Стига толкова.

# 1 691
  • Мнения: 583
На мен много лошо впечталение ми прави целуването на Ергена с почти всички момичета. Направо се обезмисля интимността на целувката и нейната значимост. Права беше Йоана като му каза, че не би искала такъв момент да бъде гледан от странични хора... Аз лично изобщо не мога да разбера харесва ли всъщност някое момиче или не - всички ги целува наред, всички ги гледа в очите, прегръща, държи ги за ръка, говори им нелепици за "техни моменти" и пр.
Не съм гледала миналия сезон и не знам предния ерген какви ги е вършил, но по спомени Виктор не ги целуваше така наред...
И в първия сезон нивото на девойките беше ниско, нали помним гащите на Блага, сега не е по различно положението. Една не виждам аз там за свят. Маги изобщо не я харесвам /то е важно Ергена да я харесва, де/, по никакъв начин не мога да я нарека красива, не ми се струва и чаровна. Надежда има мило и нежно излъчване, но пак не е кой знае какво, от другите най-нармални и свестни ми се виждат Надя, Йоана и Катя.
До сега мисля е целунал Маги, Катя, Надежда, Валерия, Виктория, Мария и Тeа.
Христиана не я броя, тя си изпроси целувка, нямаше и 2 секунди и гОркия мигаше на парцали и преглътна все едно стружки трябваше да прекара Grinning

# 1 692
  • Мнения: 434
Виктория преди корекциите:
https://hotarena.net/laifstail/nay-tarsenata-snimka-eto-ya-vikto … ite-foto-samo-tuk

Защо бе моме, защо си се окепазила и ти?!

# 1 693
  • Мнения: 1 328
Не съм гледала вчерашния епизод, ама, не бих приела за чиста монета нищо казано от Криси. За да се яви в Гласа на България, да се чекне с пола и да не може да пее...видимо и тя не е съвсем добре.

# 1 694
  • Мнения: 1 698
Е, то не беше само Горджъса. Милена и Надежда също. Всъщност Надежда само кимаше, но беше ясно, че и на нея ѝ е крайно неприятна тази ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт