ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 91 135
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 56
Абе, и аз викам на мъжа, че ще го убия като ме ядоса, ама досега не е крил ножове, нито ме е следил къде ще ходя като стана рязко от леглото през нощта.
В първата версия на Горджъса не присъстваше киселина, но после я доукрасиха за разкош.
Следващия път му кажи, че ще платиш на някой циганин да го залее с киселина, или да му счупят краката и това го намилай в продължение на 1 час и виж какво ще ти се случи.
Едно е да кажеш на някой ще те убия в признак на краткотраен гняв и съвсем друго да разказваш как ще планираш престъпление! Всички правим разлика, когато някой просто казва ще те убия за да изрази гнева си и лога някой не се шегува.

# 1 711
  • Мнения: 331
Васка в надкаст намята един куп лъжи без окото и да мигне. Много е добра в това, явно.
Няма да го пускам значи. Това ми е достатъчно, благодаря😉.

# 1 712
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Силви е говорила някакви неща, вероятно тези, които казаха. Но-тя ги е говорила пред Милена и Горджиса. В това отношение е права-тя каквото е имала да казва на Надя, и го е казала. Надя всъщност заформи другарски съд, на база клюки, щото реално не е присъствала там и лично нея Силви не я заплашвала , нито и е говорила тези неща.
И Силви си се държа точно както подсъдима. Вариант едно беше да направи самопризнания и да чака на милостта на момите и продукцията, другият вариант беше да отрича всичко и да е "невинна, до доказване на противното". Та според мен си лъже, но в края  на краищата-всички подсъдими имат право на адвокат и да запазят  мълчание. Тя адвокат нямаше, и реши да ползва тактиката да отрича всичко. Ми нейна си воля, като и спретват другарски съд, тя пък има право да си спретне стратегия за самозащита. Каквото и да е говорила, това са били приказки предназначени само за  пред" приятелките". Това, колко ги е страх всички от нея, са пълни циркове. .Ако не са , още по-зле, защото показват колко безмозъчни са . Евала на Силви за самообладанието. Малко хора го умеят.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 18:10 от Кайсия

# 1 713
  • София
  • Мнения: 3 042
Васка в надкаст намята един куп лъжи без окото и да мигне. Много е добра в това, явно.
Издържах 20-тина минути и това беше.
Може да е облечена в бяло, но това не я прави бяла и добра. Взела си е поука какво да говори, но ... кажи ми какви са приятелите ти, за да ти кажа какъв си. Най-добри дружки Пам и Габи.
Нервно движеше ръцете и жестикулираше, непрекъснато отвива и завива капачката на рекламното питие в студиото. Създаде у мен впечатление на неискреност.

# 1 714
  • Мнения: 269
Еднократно, нееднократно, тука дружно отсякоха - агресия е. Да се кара в лудница.

ИзтрещЕхте вече с тази агресия, акцент на вербалното. От началото на предаването предимно това дават. И в живота май не познавам такива, дето не са вербално агресивни. Минимум шофират! А нас едно време и ни биеха. Пък сега като не ги бият и стават като Силви.

# 1 715
  • Мнения: 335
"Сервитьорка в самолет" не е от най-лесните и леки професии, всъщност е доста изтощаваща и нездравословна професия.Изисква постоянно да си в кондиция, езици да говориш, на стрес да издържаш.

Виктория поне има чувство за хумор.Тя явно затова е с такова самочувствие, била е хубаво момиче преди джуката и явно продължава да се възприема така.Тя ми е от един определен тип хора, които по принцип са с  грозновати черти, но като им свикнеш ти стават симпатични.
Аз предпочитам и четирите клюкарки да са умни, но досега показват всичко друго, но не и ум.
Няма лесни професии, има хора които могат и такива които не могат.
Виктория е едно нещастно създание, което не си дава сметка, че остарява.
Не знам огледало ползва ли? Ако ползва какво ли вижда в него? Hushed
А хуморът и определено не струва.
Надя са я титуловали "софтуерен инженер" вместо простичкото програмист.
Подобрена версия на Силвиту.

# 1 716
  • Мнения: 1 510
Опа, хайде сега пък какво ставало, като не ги бият… Изобщо не е вярно. Възпитанието не опира нито до бой, нито до обиди и закани.

# 1 717
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, във вчерашния епизод, когато Горджъса разказваше за вечерята си с Алек, Виктория имаше много симпатичен аутфит. Някоя дали има идея къде мога да намеря или поне нещо подобно.

# 1 718
  • Мнения: 269
Опа, хайде сега пък какво ставало, като не ги бият… Изобщо не е вярно. Възпитанието не опира нито до бой, нито до обиди и закани.

Така де, стават галеници на съдбата - като Силви. Единствени, неповторими, невероятни, недосегаеми...

Във възпитанието се фокусираме доста върху достойнството, личното пространство, агресията (липсата й). Малките пантерки са извадка от резултата, но не виждам някой да ги благоговее. Не всички са такива, но не са и малко.

По който и да е въпрос търся истината по средата. Новите тенденции и пълното отричане на стари методики не ми понасят. Както и в един конфликт никоя страна не е съвършено права или грешна/добра или лоша. Затова подхождам критично към всичко, което ми се поднася като информация.

# 1 719
  • Мнения: 2 109
Силвия не е заплашвала Надя директно.
Човек казва неща под афект, които не мисли и не би направил реално.

# 1 720
  • Мнения: 335
Силвия не е заплашвала Надя директно.
Човек казва неща под афект, които не мисли и не би направил реално.
Така е, но когато има работеща камера и микрофон става дума за друго. Simple Smile
Едни дефицити.

# 1 721
  • Мнения: 6 184
https://voxymp3.com/%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%BE% … %8F-%D1%82%D0%BE/

Ако сте се затъжили за Айлин изкусителката ,в клипа участва .

# 1 722
  • Мнения: 1 131
Еее, не мога да си кривя душата, Васка ми е най-красива от всички там.

# 1 723
  • Мнения: 1
https://www.instagram.com/p/C4vEBMtIq6T/

А уж  умираха от страх от нея и уж искаха да се избият.  Надка и Миленка самарянката не ми изглеждат да са особено уплашени. Това предаване вече е турбо жалко.

# 1 724
  • Мнения: 1 510
Те май по договор са там. Гледам, че всеки път има по няколко участнички. Уж да промотират предаването и да подкрепят първия ерген. Макар че май никоя не го подкрепя реално. 😁

Общи условия

Активация на акаунт