ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 93 232
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 335
Ако някой твърди, че сега са вдигнали нивото, значи не е гледал предишните сезони. На този етап втори сезон държи първенство, след това е първи, а сега гледаме някакво дъно.
Аз съм сигурна, че момичетата са се обърнали към продукцията по отношение на Силви. За да я разкарат, спретнаха снощния епизод. Иначе защо ще я гонят, при положение, че при нея има потенциал за сеир, колкото си щете, а това им е основната цел?
Пропуснах нарочно кавичките. Но в първите два сезона имаше показана откоровена женска простотия. В този сезон са наблегнали на "истината" подпирана от злоба, завист, ревност, интриги и т.н.
Първите два ергена са като бастуни пред Алек. Та така. Simple Smile

# 1 666
  • Мнения: 7 940
В предните сезони пак ли беше такъв змиярник и толкова ниско ниво?

Всички участнички до момента са толкова ниска летва, че помня само финалистките.
Ако се напъна, се сещам за Пам и онази бели- танцьорката от сезон 2; от първи- пиянката, която си влезе натаралянкана още първата вечер.
Нивото е супер зле, всички до една зли и пресмеливи дразнителки- това е общото като усещане, което ми остава за участничките след всеки "ЕргенИН" до момента.

Като цяло- панаир на силикони и преобладаващ вятър в черепните кутии.

# 1 667
  • Мнения: 1 923
Първите два ергена са като бастуни пред Алек. Та така. Simple Smile
Не за пръв път казвам, че според мен ако Алек беше с участничките от миналия сезон, щеше да е най-добрата комбинация.

TuЛи, това за помненето е ясно, но все пак си имаше и нормални момичета. Освен Валерия и Елена, които направо разцепиха зрителите на два лагера, имаше и други фаворитки. За Меган и Виктория почти не съм чула лоша дума от никой. Микаела, макар и малко инфантилна, също беше сладка.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 15:10 от Lilly_85

# 1 668
  • Мнения: 8 012
в този сезон сякаш болшинството са ги избирали от указателите с пациенти на някакви психиатри..
не знам повече сеир ли са търсели с толкова болни душевности, но е ужасно да гледаш болни хора, които се заблуждават, че са  нормални вместо да се лекуват..

# 1 669
  • Варна
  • Мнения: 10 620
Сега слушам лайва на Елена и Камелия от снощи. В коментарите се включи Надя и те и зададоха въпроси. Първо, много е било трудно продукцията да накара Миленка да говори за това пред камерите. Било я е страх от реакцията на Силви в последствие. Което ме навежда на мисълта, че момичетата са се оплакали и от там е тръгнало всичко. Рийла на пейката в която го обсъждат и казват на Надя и начинът по който Силви беше премахната. Така поне и оставиха вратичка и има шанс някои хора да намерят оправдание за държанието и. Което, както е видно проработи и я припознаха в ролята на жертва.
 Второто нещо, което каза Надя, че държанието и в къщата е било двуполюсно. Пред камерите дама, стоик, покерфейс. С изключването на камерите е излизало другото и аз. Каруцарски псувни по ергенките и екипът.
Ахаха, ама и екипа ли е попържяла, също....
ще падна...

# 1 670
  • Мнения: 35
Личи си, че има нещо прикрито при Силви. А от смеха й ме побиха тръпки, погледа докато се смее също беше....крейзиии. Криси също не ме кефи, но не вярвам Надежда и Милена да лъжат, нямат и причина да го направят, личи им че казват истината, искрено си отдъхнаха като си замина. А и Силви доооста увърташе, за мен ако си набеден ще реагираш по-различен начин. Добре че си тръгна.
Маги и на мен почна леко да ме дразни на моменти, наистина е леко престорена като че ли. Чак сега почнах да го виждам.
А Надежда пък повече почна да ми харесва. Да, има нещо лигаво, но не дразни, по-скоро е сладка и виждам в погледа на Алек, че наистина в харесва. Мноого по-различно я гледа, в сравнение с Маги.
Виктория си е доста злобна и се мисли за най, но пък има и доста точни коментари. Малко ако се обере в изказа ще е къде къде... Като не и слагат червеното червило изглежда доста по-добре.

# 1 671
  • Мнения: 8 997
Васка е съсвем друг човек в Надкаст, въобще не е мълчалива, или, че не може да говори.

# 1 672
  • Мнения: 5 694
Виктория е отговаряла на въпроси в Инстаграм. Според мен говори много добре, но аз и преди съм го казвала това. Не се притеснява от хейт въпроси, на които също отговаря.

# 1 673
  • Мнения: 5 855
Виктория е отговаряла на въпроси в Инстаграм. Според мен говори много добре, но аз и преди съм го казвала това. Не се притеснява от хейт въпроси, на които също отговаря.
Доста е адекватна. Кефи ме как е над нещата наистина.

# 1 674
  • Мнения: 1 923
Христиана си е направила сайт. За сега е много постен, продава само тениска и чаша с надпис “Ше та заапа”. Предполагам скоро ще видим и магическите продукти за отслабване там. 😁

# 1 675
  • Мнения: 1 103
Това, което е правила с храната е отвратително.
Скрит текст:
Имахме една подобна особа на работа. Все да не остане прекарана с храната. Все по няколко пъти да си вземе, нищо че за другите може и да не остане. Все сочи другите. А и с ножа боравеше доста опасно. Но тя не се и преобличаше за разкош и вонеше ужасно.

# 1 676
  • Мнения: 1 573
На мен от миналия сезон най-много ми хареса бащата на Мика Simple Smile

# 1 677
  • Мнения: 19 525
На мен ми прави лошо впечатление, че Алек интимничи по един и същи начин с всяка на пейката (е, може би почти с всяка). Все едни техни си моменти създавали, техен ритъм спазвали, тяхното си място, техните си спомени....млящи наред, а снощи докато се целува по сценарий, на два метра от там на диванчето се разиграва хорър. Това е пародия на формата и добре че гледах сезон 2, че да разбера каква е идеята на шоуто. И друго - не и ли малко странно да карат момичетата да спят по  две в легло, макар и двойно? Снощи като показаха стаята на Криси и Силвия точно това видях. То излиза, че те нямат никакво лично пространство, а в шоуто влизат на практика непознати момичета.

# 1 678
  • Мнения: 1 923
Преди бяха показвали една от другите спални (тази, в която е Маги). Бяха четири походни легла, залепени едно до друго, като голяма спалня. В ъгъла имаше още две, пак така залепени едно до друго. А вчера при Силви се видяха две двойни легла. Най-вероятно е имало и трето. Поне предполагам, че матраците са по-удобни, но пак е доста гадно.

# 1 679
  • Мнения: 5 855
И друго - не и ли малко странно да карат момичетата да спят по  две в легло, макар и двойно? Снощи като показаха стаята на Криси и Силвия точно това видях. То излиза, че те нямат никакво лично пространство, а в шоуто влизат на практика непознати момичета.
Това е като комуна, всичко е общо от ергена до леглото и чаршафите....... Абсурдно е да те карат да спиш с непознат човек в едно легло, не само няколко в стая, а вече и до теб да диша и хърка... Това не е Сървайвър или Игри на волята все пак, би трябвало да имаш елементарни условия на живот. В другите Ергени от другите държави така ли е? Защото тук при нас и в студентски град като живееш трябва да делите една обща стая 3 човека и има две бюра... е поне леглата са 3, но в повечето държави всеки си има спалня и отделна обща кухня - човешки условия, а не полеви.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 16:03 от T.Valcheva

Общи условия

Активация на акаунт