Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 13 926
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 704
Морето не връща, а отнася. Когато нещо трябва да се изхвърли се казва " Да се отиде на голяма вода и там да се хвърли".
Да не говорим, че има ритуали с къпане със солена вода ( вода и морска сол) за изчистване. Но всеки сам си преценява какво да направи. Просто изразих мнение.

# 61
  • Мнения: 15
Гледайте рубриката По следите с Вероника Димитрова по Нова телевизия в сутрешния блок, там показват множество случаи на хора излъгани със хиляди левове от лъжливи гадатели и "феномени".

# 62
  • София
  • Мнения: 75
Доколкото знам, работи с едно име и дата на раждане, с цвят на косата и очи на питащия. Гледа на обикновени карти.

Относно по-горе мнението, че ако има проблем не помага: Предполагам, че става въпрос, ако има енергийна намеса, не може да помогне?

Иначе innasn е права тука.



Цялото ми уважение,че искаш реклама в бг мама.Все пак сме грамотни и сме видели темата,която си пуснал за обикновените карти с дълги пояснения.Моля,бъди малко по-коректен с четящите!По-лесно е да се представиш като гледащ,който иска ще те потърси!

Така е, обаче не гледам на хората аз.
Това че съм направил тема, не означава, че съм аз човека. Много е интересно. Тоест, правиш тема и опс, ти си човека. Аз пък знам, че любопитството е знак за ниска култура.

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте,някой дали е ходил при Амет Ходжа от Ракитово и ако да какви са мненията Ви?

# 64
  • София
  • Мнения: 76
GeorgiGeorgiev , само да спомена,че темата е на повече от 15 години.Много звезди изгряха и залязоха,много истини излязоха на светло.Някой от четящите и пишещите имат завиден опит.

# 65
  • София
  • Мнения: 558
GeorgiGeorgiev , само да спомена,че темата е на повече от 15 години.Много звезди изгряха и залязоха,много истини излязоха на светло.Някой от четящите и пишещите имат завиден опит.
GeorgiGeorgiev, аз се чудя защо не застанеш с истинското си лице? Няма нищо лошо ,както казаха тук ветерани много  и нещата се разбират веднага. А иначе доколко ти е познаваемостта и умението да четеш картите е отделен въпрос ,поне пари не взимаш.Но по-добре да си беше казал истината ,защото сега се получи антиреклама ,а от този форум клиенти много.

# 66
  • София
  • Мнения: 75
GeorgiGeorgiev , само да спомена,че темата е на повече от 15 години.Много звезди изгряха и залязоха,много истини излязоха на светло.Някой от четящите и пишещите имат завиден опит.
GeorgiGeorgiev, аз се чудя защо не застанеш с истинското си лице? Няма нищо лошо ,както казаха тук ветерани много  и нещата се разбират веднага. А иначе доколко ти е познаваемостта и умението да четеш картите е отделен въпрос ,поне пари не взимаш.Но по-добре да си беше казал истината ,защото сега се получи антиреклама ,а от този форум клиенти много.

Че аз съм си с името? Какво общо имам аз, с човека който гледа на карти? Както искате така ме описвайте. Даже съм очарован. Относно темата която съм пуснал, е защото съм запален по карти, но аз лично не гледам на никого.

# 67
  • Мнения: 13
А Цеца, Таня? Кажете ми кой?
Цеца получи инсулт преди година и малко някъде,та тя може да отпадне....за съжаление!

# 68
  • Мнения: 2

А Цеца, Таня? Кажете ми кой?

Не съм била при тях двете само съм чела във форума. Потърсете стари мнения

Здравейте аз имам точен човек който прави и раваля

# 69
  • Мнения: 44

А Цеца, Таня? Кажете ми кой?

Не съм била при тях двете само съм чела във форума. Потърсете стари мнения

Здравейте аз имам точен човек който прави и раваля
Моля ви, дайте ми координанати!

# 70
  • Мнения: 978
Здравейте аз имам точен човек който прави и раваля
Щом се занимава с правенето на магия, аз не бих могла да го възприема като чист човек с чиста енергия.

# 71
  • Мнения: 108

А Цеца, Таня? Кажете ми кой?

Не съм била при тях двете само съм чела във форума. Потърсете стари мнения

Здравейте аз имам точен човек който прави и раваля
И кой е той? Днес се регистрирахте за да ни споделите ли

# 72
  • Мнения: 59
Има една врачка в изгрев Бургас до Била гледа на карти позна доста неща на картите някой друг ходил ли е и познавала ли му е

# 73
  • Мнения: 152
Здравейте, накратко, казаха ми, че имам направена магия и ме посъветваха да направя пречистване с морска сол и да се измия след това? Как става този ритуал?
Трябва да се намажа цялата ли? Колко се стои така? Вечер ли трябва?

# 74
  • Мнения: 35
Имаше коментари преди за Буба от Нови Искър, приема ли, скорошни  отзиви за нея има ли ? А чичо Вальо от Белите брези, който има фейсбук страница, и В.Начев едно и също лице ли са?

Общи условия

Активация на акаунт