Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 13 965
  • 276
  •   8
Отговори
# 45
  • Мнения: 979
Току-що попаднах на това: https://promo.nataliazoltoryova.com/
Скрит текст:
Изглежда ми като много нагла измама, но все пак някой, ако е пробвал, нека сподели.

# 46
  • Мнения: 108
Току-що попаднах на това: https://promo.nataliazoltoryova.com/
Скрит текст:
Изглежда ми като много нагла измама, но все пак някой, ако е пробвал, нека сподели.
Имаше я коментирана в стари теми… не знам ама като я видиш такава “съвременна вещица” не вдъхва много доверие

# 47
  • Мнения: 15
Всички които се рекламират в интернет са пълни измамници, гарантирам ви го не се подлъгвайте по такива реклами, а за тези които правят предсказания през фб и какви ли не други платформи се чудя как може да има толкова хора които да им се връзват.
Хората които имат способността да помагат са винаги само с дарения кой колкото остави и положителната промяна в състоянието ви се усеща почти веднага.

# 48
  • Мнения: 37
Здравейте,група,Пепа от Хаджи Димитър дали помага,като разваля  негативи на цялото семейство и прави защита!?А Цеца от Надежда?При коя да отида,коя ще помогне повече?Това гледане от разстояние за мене не е сериозно .А Таня от Южни квартали?Нали трябва да се усети енергията,предложете ми и кажете ако някой е доволен за София и Пловдив.За другаде ми е далече.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 13:44 от vabi27

# 49
  • Мнения: 108
Здравейте,група,Пепа от Хаджи Димитър дали помага,като разваля  негативи на цялото семейство и прави защита!?А Цеца от Надежда?При коя да отида,коя ще помогне повече?Това гледане от разстояние за мене не е сериозно .А Таня от Южни квартали?Нали трябва да се усети енергията,предложете ми и кажете ако някой е доволен за София и Пловдив.За другаде ми е далече.

И от кога Пепа от Хаджи Димитър се занимава със защити и разваля магии тя дори да гледа не може сега и това

# 50
  • Мнения: 37
А Цеца, Таня? Кажете ми кой?

# 51
  • Мнения: 108
А Цеца, Таня? Кажете ми кой?
Не съм била при тях двете само съм чела във форума. Потърсете стари мнения

# 52
  • Мнения: 5 132
Здравейте! Въпросът ми мисля, че не е за тук, но не знам къде да попитам...
Почиствах в къщи и открих няколко муски от преди много години. Нямам спомен за какво са ми ги правили, само бегло помня, че са за мен. Сега след най-малко 25 години какво да ги правя? Трябва ли да продължавам да ги пазя, да ги изхвърля ли и къде?

# 53
  • Мнения: 44
Здравейте! Въпросът ми мисля, че не е за тук, но не знам къде да попитам...
Почиствах в къщи и открих няколко муски от преди много години. Нямам спомен за какво са ми ги правили, само бегло помня, че са за мен. Сега след най-малко 25 години какво да ги правя? Трябва ли да продължавам да ги пазя, да ги изхвърля ли и къде?
Хвърли в течаща вода, тоест река, не езеро или море....

# 54
  • Мнения: 5 132
Здравейте! Въпросът ми мисля, че не е за тук, но не знам къде да попитам...
Почиствах в къщи и открих няколко муски от преди много години. Нямам спомен за какво са ми ги правили, само бегло помня, че са за мен. Сега след най-малко 25 години какво да ги правя? Трябва ли да продължавам да ги пазя, да ги изхвърля ли и къде?
Хвърли в течаща вода, тоест река, не езеро или море....

Благодаря Flowers Hibiscus! Нямам река около мен /само море/, ще ги държа докато стигна до река...

# 55
  • Мнения: 137
Здравейте! Въпросът ми мисля, че не е за тук, но не знам къде да попитам...
Почиствах в къщи и открих няколко муски от преди много години. Нямам спомен за какво са ми ги правили, само бегло помня, че са за мен. Сега след най-малко 25 години какво да ги правя? Трябва ли да продължавам да ги пазя, да ги изхвърля ли и къде?
Хвърли в течаща вода, тоест река, не езеро или море....

Благодаря Flowers Hibiscus! Нямам река около мен /само море/, ще ги държа докато стигна до река...
Може и открит канал, къде тече вода. Поне така съм чувала. И да не се пипа с голи ръце.

# 56
  • Мнения: 10 704
Ако са за Вас и са за защита, и не ви пречат - няма смисъл да ги хвърляте, просто си ги пазете някъде. В морето също може да се хвърлят ако сте решили.

# 57
  • Мнения: 137
Ако са за Вас и са за защита, и не ви пречат - няма смисъл да ги хвърляте, просто си ги пазете някъде. В морето също може да се хвърлят ако сте решили.
На мен са ми казвали,че трябва да е течаща водата. Морето един вид връща това което изхвърляме.

# 58
  • Мнения: 141
Една позната ми спомена за някаква Моника Георгиева, в инстаграм се пише astroholic.bg. Не съм голяма фенка на фейсбук и инстаграм гурута, затова някой допитвал ли се е до нея?

# 59
  • София
  • Мнения: 76
Доколкото знам, работи с едно име и дата на раждане, с цвят на косата и очи на питащия. Гледа на обикновени карти.

Относно по-горе мнението, че ако има проблем не помага: Предполагам, че става въпрос, ако има енергийна намеса, не може да помогне?

Иначе innasn е права тука.



Цялото ми уважение,че искаш реклама в бг мама.Все пак сме грамотни и сме видели темата,която си пуснал за обикновените карти с дълги пояснения.Моля,бъди малко по-коректен с четящите!По-лесно е да се представиш като гледащ,който иска ще те потърси!

Общи условия

Активация на акаунт