Какво повече НЯМА да купя - 25

  • 28 353
  • 341
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 163
В другата тема бяха похвалили един сух шампоан- пяна, от ДМ.

# 286
  • Мнения: 3 351
Не е конкретно, но понеже наскоро обсъждахме точно млечните продукти, оставям тук. Като се абстрахирам от обичайния "шоков" маниер в заглавието, важна е информацията по същество:
 https://blitz.bg/ikonomika/proverka-uzhasyava-trovyat-ni-s-opasn … _news1013780.html

# 287
  • Мнения: 5 370
Тази тема ми става все по-полезна, откакто ми поставиха диагнозата преди месец. За съжаление в България няма как да си готвя и все по-трудно ще ми става с избора на храна.

# 288
  • Мнения: 10 474
В сладоледите слагат кокосова мазнина, няма как да е палмова, ще ви маже много, когато го ядете. Ако е само с мляко, ще е много "постен", по-скоро като сорбе.
В кроасаните слагат маргарин. Вафли, солети и бисквити от последните 15+ години поне са с палма.
Сиренето с палма изчезна официално, неофициално пак си го има ...
Баници бела и подобни винаги съм се чудила кой купува, ама на, станаха хитове... Вкл. всичко по пекарните, лидъли и подобни са с имитиращо сирене.. баничарниците преди поне извара ползваха, вече и там е тотал щета.

# 289
  • Мнения: 4 588
Има и сладоледи със сметана, ама малко хора си купуват заради цената.

Гадни египетски картофи, никакъв вкус. Ще чакам българските.

# 290
  • Мнения: 10 621
Миналата седмица в Лидл огромни, много хубави, картофи имаше, не знам от къде бяха, но и на вкус 6+.

# 291
  • Мнения: 242
Има и сладоледи със сметана, ама малко хора си купуват заради цената.

Гадни египетски картофи, никакъв вкус. Ще чакам българските.

Кои са сладоледите със сметана?

# 292
  • Мнения: 10 474
От по-големите се сещам за Изида и Огоста, ама не всичките им видове. И не са толкова големи де, но все пак...
Иначе малки джелатски със сигурност има.
Четете етикетите.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Да, видях съставките и ако наистина искаме да е възможно най-безвредно да слагаме на главите си бебешка пудра и съответно да я вдишваме не е най-доброто решение. Да пощадим дробовете си, все пак. Разбира се, всеки си преценява.
Доста спам стана и това наистина ще е последното , което пиша. За мен е едно е да си слагаш на главата нещо, което е предназначено за тяло, дори конкретно направено за бебета и малки деца, и друго - което е за ядене! Наистина нека всеки сам си прецени!

# 294
  • Мнения: 210
Да, видях съставките и ако наистина искаме да е възможно най-безвредно да слагаме на главите си бебешка пудра и съответно да я вдишваме не е най-доброто решение. Да пощадим дробовете си, все пак. Разбира се, всеки си преценява.
Доста спам стана и това наистина ще е последното , което пиша. За мен е едно е да си слагаш на главата нещо, което е предназначено за тяло, дори конкретно направено за бебета и малки деца, и друго - което е за ядене! Наистина нека всеки сам си прецени!
Значи, по тази логика най-добре е да си ползваме сух шампоан, защото той си е предназначен точно за това.

# 295
  • Мнения: 2 849
Най-логичното е да си мием косите, когато трябва, а не да се чудим с какво да си ги посипваме.

# 296
  • Мнения: 210
Най-логичното е да си мием косите, когато трябва, а не да се чудим с какво да си ги посипваме.
Въпросът не е да не мием косите си, а тези, които се омазняват прекалено бързо, по една или друга причина да тушираме леко.

# 297
  • Мнения: 9 676
Ами от стари времена хората си слагат краставици по лицето, кисело мляко, домат пък много добре почиства черни точки, жълтък на косата, не виждам защо да не се използва и нишесте.

# 298
  • Мнения: 10 621
Най-логичното е да си мием косите, когато трябва, а не да се чудим с какво да си ги посипваме.
Joy

# 299
  • Мнения: 637
Най-логичното е да си мием косите, когато трябва, а не да се чудим с какво да си ги посипваме.
Точно така е. Въпреки, че на мен сухият шампоан ми спаси буквално косата. Имам много омазняващи се корени и сухи краища. Миех всеки ден, защото беше нужно да мия всеки ден. Не мога да ходя с мазна коса. Започнах на втория ден да пръскам със сух шампоан само корените, а на третия ден да връзвам. След няколко месеца откакто разредих миенето корените вече не се омазняват толкова много, а краищата видимо не са така сухи. Това се отрази изцяло на косата и стана по-лъскава и по-жизнена.
Не бих си слагала нито нишесте, нито бебешка пудра. Ползвам само на Bestie и след това разтърквам с едно масажиращо нещо, което е по принцип за шампоан при миене на косата. Разнася се и нито белее, нито се забелязва.

Общи условия

Активация на акаунт