Какво повече НЯМА да купя - 25

  • 35 244
  • 393
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Аз ползвам бебешка пудра.

# 271
  • Мнения: 9 702
А белеят ли върху косата нишестето и бебешката пудра?

# 272
  • Мнения: 212
Аз ползвам бебешка пудра.
И аз съм ползвала, но талкът запушва порите.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Аз ръся пудра, втривам, после разресвам. Не белее и не съм забелязала да ми запушва порите.
Трикът го ползвам, ако не успея да измия косата -  само за ден, на другия я измивам.

# 274
  • Мнения: 27 716
Как се нанася царевичното нишесте, за да е равномерно?

# 275
  • Мнения: 250
А бебешка пудра откъде взимате? Такова нещо не съм виждала по магазините, само кремове против подсичане.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
А бебешка пудра откъде взимате? Такова нещо не съм виждала по магазините, само кремове против подсичане.
От аптека.

# 277
  • Мнения: 27 716
Мисля, че съм виждала при бебешките неща в Кауфланд. Тяхна марка май си беше.

# 278
  • Мнения: 212
Как се нанася царевичното нишесте, за да е равномерно?
Аз лично с тампонче за почистване на грим. И количеството е съвсем малко, за да не побелее косата. Колкото до бебешката пудра, да наистина се запушват порите и е вредно вдишването на талка, карцерогенно е. То си е горе-долу равносилно на стандартния сух шампоан като вредност.

# 279
  • Мнения: 6 684
Аз ползвах сухото мляко на дъщерята, когато беше бебе за направата на шоколад. Скъпичко идва, но е хубаво.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Има бебешка пудра без талк, ако се страхувате за здравето си Wink.

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 26 519
Пуешка шунка /…филе било😏/на майстор Цветко...нещо скърцаше вътре...все едно има смляни кокали 🤢

Така е като пазарувам без очила и не чета етикети 😠
13% “месо” 😤

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 10:05 от Doli

# 282
  • Мнения: 3 508
Пуешка шунка на майстор Цветко...нещо скърцаше вътре...все едно има смляни кокали 🤢
Може би не е "все едно", а наистина да има - това, на което казват "механично отделено месо", ако не се лъжа, съдържа баш всякакви отпадъци.
На този "Майстор Цветко" преди около 15 години бях купила някакво филе - свръхсолено и безвкусно. Оттогава не съм вземала нищо негово, просто го зачеркнах.

# 283
  • Мнения: 212
Има бебешка пудра без талк, ако се страхувате за здравето си Wink.
Да, видях съставките и ако наистина искаме да е възможно най-безвредно да слагаме на главите си бебешка пудра и съответно да я вдишваме не е най-доброто решение. Да пощадим дробовете си, все пак. Разбира се, всеки си преценява.

# 284
  • Мнения: 4 715
Майстор Цветко преди години имаха хубави неща, но в малки партиди и с високи цени в сравнение с масовото им производство. Никога не купувайте "деликатес", както и "формован". Там са най-отпадните отпадъци, слепени с кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт