“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 38 531
  • 834
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 622
Например Михаела Маринова Trollface

Чукай на дърво.

Аз наистина минали години много исках да ги гледам на живо и търсих начини да се сдобия с покани. Сега просто нямам желание. Но съм сигурна, че все пак ще се разпродаде. Цената не е изобщо висока. И смятам, че в малката зала би било много по-истинско и уютно, от колкото в Арена Армеец, та и това е една от причините, заради които не бих отишла.

# 31
  • Мнения: 7 243
Например Михаела Маринова Trollface
Къде без Михаела Маринова? Joy

# 32
  • Мнения: 518
+1 за Зомбори Wink
Но за идния лайф нещо не съм развълнувана. Просто новите задачи които им се паднаха не са ми така интересни :/

# 33
  • Мнения: 3 272
И аз съм за Зомбори, но често го засичам на една ръка разстояние и няма да отида в Арена Армеец. Бих отишла, но в малка зала.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Погледнах от любопитство схемата на Арена София за финала на Капките, която са дали, и според нея залата е почти разпродадена Rolling Eyes Значи за всеки влак си има пътници, а в тази тема сме се събрали най-големите критици на формата Smile



Обяснили са ти. Пускат много влакове за отчаяните пътници, всички събития се продават по този начин, различни дистрибутори, разпределени из залата. Би трябвало и разлика в цените да има, според мястото.
Аз обаче все пак вярвам, че ще успее да я продаде Магърдич.

# 35
  • София
  • Мнения: 14 688
Има разлика в цените, да - билетите са от 40 до 150 лв.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 982
Има разлика в цените, да - билетите са от 40 до 150 лв.
Open Mouth Леле.. На Джудас стигат до 140, а за Джулиана 150..невероятно. Докато има балъци, ще има тарикати.
Е, сигурно имат вип маса с чин-чин шампанското, но пак нямам интерес Joy

# 37
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Бъркаш, бъркаш. Чин-чин нЕма, само книга хахаха

# 38
  • София
  • Мнения: 14 688
Бъркаш, бъркаш. Чин-чин нЕма, само книга хахаха
😂 Е, ще сипе от винцето шефът, все пак този сезон спести от него и ще има за вип масите.

# 39
  • Мнения: 2 101
А 150, че даже и 50 не бих дала за това. Не си заслужава.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 982
Бъркаш, бъркаш. Чин-чин нЕма, само книга хахаха
Няма да му излезе сметката, бутилка шампанско ще се изпие от 4-5 човека, а една книга/40лв/ няма как да се раздели Stuck Out Tongue Winking Eye А и на такъв "специален" концерт повече ще върви по едно питие..

# 41
  • Мнения: 14 635
Поредният безинтересен сезон.Не може всичко да продължава по един и същи начин,и да очакват позитиви.В крайна сметка продуцента и сие, сигурно ще ме опровергаят.Ще продадат всички билети,ще обявят поредният успешен сезон,а мен ще ме броят за поредният хейтър.Неколцината нехаресващи ''великите'' му продукции не сме критерий.Винаги ще е същото жури,същите водещи,защото са ''най-добрите'' в Б-я,същият стил.Тази година ще е така,да се надяваме догодина по-добре. Joy В анкетата ще се отбележа на олимпийският принцип и ще пусна глас за Джулката.То и без това цялото шоу е на този принцип:не е важно дали ще се харесва,не е важно кой,как ще се предстваи,не е важно кой ще спечели.Важно е участието.

# 42
  • софия
  • Мнения: 843
Даже няма да гласувам. Конкуренция липсва 😄
Справили са се отлично да поканят хора, които пеят точно толкова зле, колкото и Яна Маринова. Мишето я харесвам, въпреки многото изяви.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 773
Както някой вече писа, в показаната схема са билетите, с които оперира Грабо. Преди 10-на дена купувах билети (за нашенци навън) за БТР за ноември. И имаше някакъв бъг в Ивентима - та и аз първо се подлъгах по схемата на Грабо, докато не отидох на крака на касата в НДК.
"Зелените" билети от по 40 са правостоящи по стълбите, където са поставени томчета книги като места за сядане.
А сериозно: ще си се напълни Арената, хора си има за всичко, дори и за "Мишето".

# 44
  • Мнения: 5 682
...
А сериозно: ще си се напълни Арената, хора си има за всичко, дори и за "Мишето".
По-лошото е, че не е за Мишето, а за Джулияна, Мария, Панайот. Честно ... по- бих се радвала ако беше Михаела Маринова.
/в Грабо вече се грабнати 500 ваучера Rolling Eyes/

Общи условия

Активация на акаунт